esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το τελευταίο post του George O/C γράφτηκε από τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκού ? :P

Εσύ όταν είσαι λιώμα γράφεις με πλήρη συνοχή λόγου; :P Άσε που το ξαναδιάβασα τώρα και μια χαρά νόημα έβγαλε :P

Εμ που θα συναντιόσασταν; στο apple!! :hehe: στο samsung θα συναντιόσασταν; :hehe::hehe: και στο apple χτυπάς και γκομενάκια;p ΓΙΟΥΚΛΙΝΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ :hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Βρήκες ευκαιρία να πεις πάλι για την Apple? :hehe:

Πές της να με κάνει add και μετά θα σε κάνω 2 φορές Admin :hehe:

Εγώ ποστάρω στον Anonymous :hehe:

Τα ξαναβρήκε με τον Αλέξη μετά από 2.5 μήνες χωρισμού :P Και μένα ξαφνικό μου ήρθε, χθες μου το 'πε :hehe: Θα της πω να σε κάνει add όμως και κάνε ότι καταλαβαίνεις :P

Link to comment
Share on other sites

Για να ψάχνεται ο Γορίλλας σημαίνει ότι έπεσε άκυρο από την άλλη που μας έδειχνε. Άρα μάλλον είχε δίκιο ο $@39@ΡΟΣ σε αυτά που έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ όταν είσαι λιώμα γράφεις με πλήρη συνοχή λόγου; :P Άσε που το ξαναδιάβασα τώρα και μια χαρά νόημα έβγαλε :P

1ον) Δεν γίνομαι λιώμα

2ον) Με το στυλ που γράφω, δεν μπορείς να μην έχεις συνοχή όσο και να το προσπαθήσεις :P

Τα ξαναβρήκε με τον Αλέξη μετά από 2.5 μήνες χωρισμού :P Και μένα ξαφνικό μου ήρθε, χθες μου το 'πε

Αχού καλέ, τι μαρτύριο τράβηξε η κοπελίτσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για να ψάχνεται ο Γορίλλας σημαίνει ότι έπεσε άκυρο από την άλλη που μας έδειχνε. Άρα μάλλον είχε δίκιο ο $@39@ΡΟΣ σε αυτά που έλεγε.

Γιατί μιλάς χωρίς να ξέρεις; :P

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μιλάς χωρίς να ξέρεις; :P

Όταν ήταν να παιχτεί κάτι με την κοπελίτσα ήταν μέσα στις χαρές και γενικά πιο δραστήριος. Τώρα είναι πιο ήσυχος. Αυτό διαπιστώνω εγώ. ΕΚΤΟΣ αν έγινε το καλό και απλώς δεν έχει χρόνο για box τώρα :hehe:

Αμφιβάλλω...

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήταν να παιχτεί κάτι με την κοπελίτσα ήταν μέσα στις χαρές και γενικά πιο δραστήριος. Τώρα είναι πιο ήσυχος. Αυτό διαπιστώνω εγώ. ΕΚΤΟΣ αν έγινε το καλό και απλώς δεν έχει χρόνο για box τώρα :hehe:

Αμφιβάλλω...

Σάκη, ο Freud ήταν μαθητής σου?

Link to comment
Share on other sites

κομμάτια στην κυριολεξία. Βγήκα με τον Τσαμπίκο (ξέρει ο Nord) και δύο κοπελιές που ήταν μαζί του, τριτοετίνες από Κοινωνιολογία, την Ειρήνη και την άλλη που δεν θυμάμαι πως λέγεται, νομίζω Τασία ή Αναστασία κάτι τετοιπ :hehe: Όπου πηγαίναμε έμπαινε ο φο΄υστης και έκανε check in @ facebook

Πρώτα στο Sugar ήπιαμε με τις κοπελιές δύο κανάτες μπύρα. Στο Κάρμα ήπιαμεμε κάμποσες κανάτες υποβρύχια(ουίσκι & μπυρα) και ένα μπουκάλι Stoli. Μετά πηγαμε στο apple και ηπιαμε σφηνακια (οτι σκατά έβρισκε ο μπαρμαν) και 1.5 μπουκαλι Aboslut . Δεν ξέρω τι έγινε το άλλο μισό, εγώ Δεν άντεξα κι έφυγα! Ήμουν με άδειο στομάχι και μου πέσανε βαριές οι μπύρες σε συνδυασμό με την βότκα :hehe:

\Για άλλο λόγο όμως ποστάρω έτσι ψιλομεθυσμένος που είμαι. Βγαίνοντας απο το apple, μου λέει μια κοπελιά ΓΙΩΡΓΟΟΟ. Ήταν η Φωτεινή. Γορίλα ξέρεις ποια λέω, την ξανθιά που σου αρέσει ./ ΕΚει που τα λέγαμε με την Φωτιενή μου λέει ένας Ρεθυμνιώτης ντόπιος (τον κατάλαβα από την προφορά).

Εσύ είσαι ο George_o/c; Απο το HWBOX? Εγώ είμαι ο Anonymous. Του λέω εγώ είμαι, Γιώργος, χάρηκα. Το λένε Μπάμπη το παιδί. Είναι αυτός εδώ: ( HWBOX ) O/C on first boot - Εμφάνιση προφίλ: Anonymous

Του λέω, εσύ είσαι που γράφεις στην περιοχή ότι είσαι από το Μυλοπόταμο; Μου λέει ΝΑΙ! Έχεις 17000 posts κι εγώ έχω μόνο 40 :D Τέσπα μιλήσαμε λιγάκι, μπορεί να σας επιβεβαιώσει και ο Μπάμπης το σκηνικό :D Μιλάμε δεν υπήρχε. Μετά μου λέει η Φωτεινή, τι ανώνυμος σου έλεγε και της εξήγησα την όλη φάση. Μου λέει: Καλά ε δεν υπάρχει και έτυχε να συναντηθείτε στο Apple? Τα λέγαμε λοιπόν με την φωτεινή στην είσοδο του Apple και ξαναπερνά ο Μπάμπης και μου κάνει: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ OVERCLOCKER. Του πα να μιλήσουμε με PM να πάμε και για καφέ :D

Για όσους ξέρουν την ιστορία με την Αλεξάνδρα (Γορίλας & caution), τζίφος τελικά. Ήρθε με ένα μουρόχαυλο, μιλάμε πιο baby face κι από μένα ήταν αυτός, ήπιανε κάτι σφηνάκια και εκεί που μιλούσα μαζί της ήρθε και της είπε να φύγουν γιατί ήταν κουρασμένος. Αύριο θα πάμε για καφέ όμως με την Αλεξάνδρα, για να δούμε μπορεί να παιχτεί τπτ :D Τον άλλο τον μπεμπέκο θα τον αφήσει σπίτι μόνο του :hehe:

Άντε τα λέμε, πάω να την πέσω γιατί έχει κοκκινίσει το post μου από τα λάθη που έκανα αλλά βαριέμαι να τα διορθώνω :hehe::

Στέλνω αυτό το ποστ με PM στον Μπάμπη να σας επιβεβαιώσει το σκηνικό όποτε μπει :D Μπάμπη η Φωτεινή που μιλούσα είναι αυτή εδώ η κοπέλα:

4614f123a2ba5391.jpg

XAXAXAXA εισαι τρελος Γιωργαρε... καθησες και ποσταρες ολη τη φαση απο χτες βραδυ πιωμενος... εγω 6 το πρωι εφυγα μετα απο 4 μπουκαλια absolut...3 ατομα(πληρωσαμε μονο 1 :P )

επεσε και ξυλο εξω απο το apple... επεισοδιακη βραδια...

σε γνωρισα γιατι ειχα δει φωτο σου εδω...και εχεις χαρακτηριστικη φυσιογνωμια...

και εισαι και Κρητη...(παρακολουθω συνεχεια το hwbox αν και δεν εχω πολλα posts :(....)

τοσο βαρια κρητικη προφορα εχω?

χτες οταν μιλησαμε ειχα πιει πολυ παραπανω...θα κανονισουμε για καφε(και για ποτο αμα λαχει :P) να τα πουμε :D

Επιβεβαιωνω οτι μιλουσε ο George O/C με μια ξανθια στην εισοδο του Apple... τωρα να ορκιστω οτι ητανε αυτη στη φωτο δεν ορκιζομαι... γτ δε τη προσεξα... χαχαχα

Αγαπαμε μαυρομαλλες :P

Αλλωστε στο Ρεθυμνο δε ξερεις που να πρωτοκοιταξεις... :D

Ρεθυμνο ειναι αυτο... ας ειναι καλα οι φοιτητριες

Link to comment
Share on other sites

Για το Level 11 μάλλον :hehe: Cosmos II απ'όσο ξέρω (που ξέρω :P )

Σάκη λέγε ότι θέλεις man ! Με ξέρεις !

Και ξέρουμε και οι δύο πώς στην Χάιδω λές ψέμματα πώς έχεις μάθημα και πάς και

γεμίζεις μπουκαλες με άζωτο !

Και σε λίγο θα το ξέρουμε και οι 3 !

Link to comment
Share on other sites

The Restart Page which simulates unlimited rebooting experience from vintage operating systems. Basically the web page is created as a tribute to the most significant operating systems that has been part of our geek lives. The page contains 17 restart options where it will emulate the restart process of the operating system. It really does bring back some good old memories by just looking at the restart simulation…

The Restart Page simulates reboot for the following operating systems: Amiga Workbench, Apple II, Mac OS 7, Mac OS 9, Mac OS 10, Openstep, Rhapsody, Rhapsody DR2 MS OS/2 Warp, QNX, Windows 1, Windows 3, Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows 2000 and Windows XP.

The Restart Page - Free unlimited rebooting experience from vintage operating systems

efe9cd11fb021c24828b06e9624bd884.png

Link to comment
Share on other sites

Επομενο κουτι μετα το level 10? το χαοοοοος! Λεω να δοκιμασω το cosmos II. Δυστυχως εχω ενα μικροβιο (η γνωστη σε ολους τσεποξυνιτιδα) και δεν μπορω να μενω καιρο με τα ιδια pc parts... Θελω να πιστευω οτι το cosmos θα ανταποκριθει των προσδοκιων μου, αλλιως με βλεπω να κλαιω με μαυρο δακρυ για το level 10. Ρισκο, τι να κανουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now