esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε Γιάννη, στον δικό μου λογαριασμό έβαλες τα λεφτά ?!

Ξαφνικά είμαι κατα 897.20? πλουσιότερος! :D

[ ποιός ήτανε άραγε αυτός που έφτιαχνε το PC του διευθυντή ? :D ]

Link to comment
Share on other sites

Bill.. αυτός ήταν καραφλός ρε φίλε.. και γύρω στα 50-55.. εκτός και αν όταν κάνεις αυτές τις λαμογιές βάζεις στολή και καράφλα! :D

Πάνο.. φίλε ψήνομαι να το κόψω το lol.. δεν μπορώ άλλα ζώα.. κουράστηκα ρε φίλε.. είναι ακατάλληλοι οι τύποι.. ή θα ξαναπέσω στα βαριά (wow) ή θα δοκιμάσω καμιά DOTA ή θα τα κόψω όλα και θα αρχίσω το pacman!

Link to comment
Share on other sites

Bill.. αυτός ήταν καραφλός ρε φίλε.. και γύρω στα 50-55.. εκτός και αν όταν κάνεις αυτές τις λαμογιές βάζεις στολή και καράφλα! :D

Πάνο.. φίλε ψήνομαι να το κόψω το lol.. δεν μπορώ άλλα ζώα.. κουράστηκα ρε φίλε.. είναι ακατάλληλοι οι τύποι.. ή θα ξαναπέσω στα βαριά (wow) ή θα δοκιμάσω καμιά DOTA ή θα τα κόψω όλα και θα αρχίσω το pacman!

ξεκόλλα ρε, όταν παίζεις solo πρέπει να έχεις τεράστια υπομονή. Θα έπρεπε να το ξέρεις ρε με 2500 games :). Σε μισή ώρα πάω σπίτι και σου μιλάω να πάρουμε victories...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην σπάζεστε κάθε φορά με τους noob/trollers που κυκλοφορούν στο lol πάρτε το στην πλακά αλλιώς δεν αξίζει... και όταν παίζετε solo να προτιμάτε να μην παίζετε bot lane εγώ προσωπικά solo παίζω μόνο top η mid .

Link to comment
Share on other sites

Οκ.... να ξερω που να απευθηνω την εισηγηση μου για την αποβολη του διευθυντη.

Thanks!

ψιτ μηπως παιζει να κανεις το ιδιο με την Κυπρου?

Γιατι προχθες το σαινι ταμιας που εκλεινε ραντεβου στο τηλεφωνο στην fbγκομενα που γνωρισε την προηγουμενη μερα και με πεταξε -900 ευρω και οταν με το ειπανε

οταν παρεδωσα τα χρηματα (εκανα την μαπανια τοσα χρονια και μια φορα δεν τα μετρησα στο επιτοπου)με φυγανε και τα υπολοιπα μαλλια τι να τον εκανα εγω ?

Ουτε συγνωμη δεν με ειπε ....ας ειναι καλα η προισταμενη του που τον ξελασπωσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Αντι να τις δειχνετε σε φωτογραφιες, δεν μας δειχνετε καμια που να εισαστε και εσεισ μαζι; Γιατι τετοιες φιλες εχουμε ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Αντι να τις δειχνετε σε φωτογραφιες, δεν μας δειχνετε καμια που να εισαστε και εσεισ μαζι; Γιατι τετοιες φιλες εχουμε ολοι...

+1 ^^

καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έβλεπα το avatar σου θα έλεγα ότι είσαι ο euklidis.

Έχει μπόλικα ψωνάκια στα friends & subscriptions του :D

Καλά, και εγώ έχω φίλες τις οποίες τις έκανα add επειδή έιχαν περίεργες photos...φαντάζομαι και ο euklidis το ίδιο...αλλά άμα τον ρωτήσεις θα σου πει "Εγω? Όλες τις ξέρω ρε! " :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now