esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες. Ίσως το χειρότερο καλοκαίρι της ζωής μου. Δεν έχω κάνει σχεδόν τπτ και τον Νοέμβρη θα μπω φαντάρος...

Και γαμώ τις διακοπές! Μακάρι να ήμουν στην θέση σου.

Link to comment
Share on other sites

Στο 70% είναι η φωτεινότητα..τώρα ο μετρητής έχει πάνω ένα πολύμπριζο που έχει πάνω τα z5500 την dell και το pc 290 watt στο desktop και στο max payne πάει 460 στο stress test sto furmark πήγε και 500w..υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να τα stressarei όλα μαζί για να δώ αν αξίζει να πάρω μπαταρίες για το 670w ups μου..?

Link to comment
Share on other sites

Σάκη τι εννοείς δεν έχω κάνει τίποτα?

Τι έπρεπε να κανεις δηλαδή?

Διακοπές δεν έχω ΚΑΝ κανονίσει, δεν ξέρω αν θα πάω ακόμα. Μπάνια πολύ λίγα. Γενικά εκτός από το ποδήλατό και αυτό όχι στο βαθμό που θα ήθελα, δεν έχω να θυμάμαι κάτι που έχω κάνει φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Σακη μην απελπίζεσαι- όσο περνάνε τα χρόνια τόσο λιγότερο θα "τα σπας" τα καλοκαίρια... εκεί που έκανες τα τρελά πράγματα τώρα θα ψάχνεις δυο-τρεις βδομαδούλες να αράξεις... έτσι πάνε τα πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Διακοπές δεν έχω ΚΑΝ κανονίσει, δεν ξέρω αν θα πάω ακόμα. Μπάνια πολύ λίγα. Γενικά εκτός από το ποδήλατό και αυτό όχι στο βαθμό που θα ήθελα, δεν έχω να θυμάμαι κάτι που έχω κάνει φέτος.

Αφεντικό του εαυτού σου είσαι ρε Σάκη ( καταλαβαίνεις πως και τι εννοώ ).

Πάρε την γυναίκα και τραβήχτε 7-14 μέρες όπου γουστάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Μπιλ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αυτό. Απλώς τσαντίζομαι με τον εαυτό μου. Μένει ένας μήνας να κάνω πράγματα. Λεφτά θα δούμε τι θα κάνουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεσαι πολύ.

Βρήκες τα λεφτά ?

Online order στην στιγμή.

Την πολύ σκέψη άστην για τα business plans και την μελλοντική σου ζωή.

Στην διασκέδαση τα πράγματα είναι εύκολα.

Γκόμενα ? Done.

No γκόμενα ? Διαλέγεις τα σωστά παιδιά.

Done ?

Choose destination & λούης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now