esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

To παίρνεις 700 και μετά από έναν χρόνο το δίνεις 500 όμως. Τo S3 το πήρες 600+ και τώρα 2-3 μήνες μετά αν το πουλήσεις 430 ευρώ θα πρέπει να πεις και ευχαριστώ...

Μπα..το παίρνεις 490 κ τ πουλάς σε ένα χρόνο 250..το έχω ξανακάνει με τ s2...Σοβαρά τώρα δεν δικαιολογείται η τιμή του ποτέ κ για κανένα λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος απλά σου λέω πως έχει η κατάσταση. Ναι, και εγώ υπό άλλες συνθήκες δεν θα το κοιτούσα καν το iphone απλά τώρα έχω φάει κόλλημα :P

Δεν δικαιολογώ την τιμή του. Σαφώς είναι υπερβολική ή αν το θες "τσιμπημένη".

Και εγώ το S2 480 από το Π το είχα πάρει. Μέτα πήρα το note που είχε απόδειξη 630 και το έδωσα πριν 2 εβδομάδες στα μισά λεφτά...

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

sofo το νου σου με αμερικα γιατι δεν εχει εγγυηση. και φυσικα η μεταπωλητικη αξια του δεν ειναι σε καμια περιπτωση ιδια με τα "ελληνικα". το 4s το αμερικανικο οταν τα αλλα τα δινανε σχεδον 500 το ειχα παρει 300. επισης το s3 το πηρα 540,και σε αυτη την τιμη πληρωνεις σε ενα καλο ποσοστο τεχνολογια που δεν εχει κανενα αλλο αντροιντ κινητο και εννοω τα τοσα εξτρα που εχει.και σαν προγραμματα και σαν λειτουργικοτητα. η τιμη του ειναι πεσμενη αλλα ειναι "αυτο που θελω για οσο θελω" και οχι αλλο ενα γκατζετ και σε ~εννια μηνες το επομενο. τα γκαλαξυ παρολο που χανουν τιμη ως αντροιντ κινητα κρατανε πολυ περισσοτερο σε σχεση με ταλλα!εχω δοκιμασει τα παντα και με μεγαλη ακριβεια δεν ειναι κανενα λειτουργικο σαν το αντροιντ για μενα. :) δεν ειναι θεμα funboismou αλλα πρακτικοτητας κυριως για μενα!;) αν δεν ειναι κατι καλο ειμαι ο πρωτος που τους βριζει οπως τοτε με το gs1.

και ενα βιντεο!!:hehe:

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις μπήκα στο γραφείο και εγώ!

Πολύ τρέξιμο ρε φιλαράκια!

Τίμο έπιασες δουλεια?

Οχι φιλε μου...απλα εμαθα πως για καποιο λογο θα εχει πολυ κοσμο στο κεντρο...και πηγα να δω τι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Αν το υπολογίσεις με τα μεταφορικά (+25GBP) σε ευρώ, μιλάμε για πάνω από 430 ευρώπουλα, το οποίο είναι πιο ακριβά από την τιμή που βρήκα. ΤΗΝΧ για το ενδιαφέρον και την προσπάθεια πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Bill.. μήπως κάτι τέτοιο βοηθήσει με το κεφάλι σου..? Είναι το λεγόμενο Twin Peaks Boobies και αποτελείτε από μπισκότο, παγωτό ( της επιλογής σου ) , σαντιγί και γλυκό κερασάκι!

Twin_Peaks_boobies.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν το υπολογίσεις με τα μεταφορικά (+25GBP) σε ευρώ, μιλάμε για πάνω από 430 ευρώπουλα, το οποίο είναι πιο ακριβά από την τιμή που βρήκα. ΤΗΝΧ για το ενδιαφέρον και την προσπάθεια πάντως...

δεν εχει μεταφορικα το αμαζον πανω απο 25 λιρες :P

τοσες φορες εχω πάρει! :P

και κανε κανενα θεμα να τα λεμε εκει, αμαρτια να χανονταια αυτα στο offtopic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now