esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εγω τι να πω που με πηρε η κοπελια να βρεθουμε εξω και ειμαι μπαστακωμενος σπιτι γιατι διαβαζα? :P

Φίλε μου, επειδή έχουμε μάλλον και μια μικρή διαφορά ηλικίας (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εγω σαν μεγαλύτερος είμαι και σοφότερος και μπλα μπλα μπλα αηδίες), αλλά πραγματικά μακάρι να ήμουν στην θέση σου να είχα διλήμματα αν θα επιλέξω να διαβάσω ή να βγω με την κοπελιά, αυτή την στιγμή έχουμε και άλλα κατά νου!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, επειδή έχουμε μάλλον και μια μικρή διαφορά ηλικίας (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εγω σαν μεγαλύτερος είμαι και σοφότερος και μπλα μπλα μπλα αηδίες), αλλά πραγματικά μακάρι να ήμουν στην θέση σου να είχα διλήμματα αν θα επιλέξω να διαβάσω ή να βγω με την κοπελιά, αυτή την στιγμή έχουμε και άλλα κατά νου!

σε καταλαβαινω.καθε ηλικια εχει τα δικα της αλλα και η 3η λυκειου δεν ειναι ευχαριστη,ουτε θα ηθελα να ξαναπερασω αυτα που περναω τωρα,με την σημερινη κριση μου τουλαχιστον.αντιθετως ευχαριστως και γω να ξαναγυρναγα 3η γυμνασιου-2α λυκειου.οπως και να χει τον κανω γαργαρα τωρα και ελπιζω σε ~8 μηνες να ανταμηφθουν οι κοποι μου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now