esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Βγαλε ομως και κανα 50% απο το dyno του extreme...με μαμα turbo αυτα τα νουμερα??

Ξεχάστηκα κιόλας με αυτά που διαβάζω.. χρόνια πολλά σε όλους και ειδικά στους εορτάζοντες! ! :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Βγαλε ομως και κανα 50% απο το dyno του extreme...με μαμα turbo αυτα τα νουμερα??

ναι αλλα φοραει

εκεντροφορους 285

χταπόδι

ολόσωμη εξατμισι

αγραφο haltech

ιντελκοολερ

μπεκ

μπεκιερα

αντλια βενζινης

εισαγωγη

φλαντζα

η μαμα τουρμπίνα δεν αντεχει καθε μερα στα 2μπαρ απλα ηταν στα σχεδια να μπει αλλη μαζι με σφυρήλατα αλλα προέκυψε γιος και αναβλήθηκε :D

600 στο μοτερ στον τροχό ειναι αρκετά λιγότερα λογο απωλειών

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα φοραει

εκεντροφορους 285

χταπόδι

ολόσωμη εξατμισι

αγραφο haltech

ιντελκοολερ

μπεκ

μπεκιερα

αντλια βενζινης

εισαγωγη

φλαντζα

η μαμα τουρμπίνα δεν αντεχει καθε μερα στα 2μπαρ απλα ηταν στα σχεδια να μπει αλλη μαζι με σφυρήλατα αλλα προέκυψε γιος και αναβλήθηκε :D

600 στο μοτερ στον τροχό ειναι αρκετά λιγότερα λογο απωλειών

O extreme υποτίθεται μετράει τροχό (μουαγιε):D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο φιλοσ μου μου ειπε 600 στο μοτερ οτι εβγαλε δυναμομετρσι δεν ειδα να σου πω την αληθεια ε λογικα 400 450 τροχο θα τα εχει .

ρε σου λεω είχαμε ανοιχει μοτερ να βαλουμε φλαντζα και σφυρήλατα και ευτυχώς δεν τα ειχαμε παραγγέλλει χαχαχαα με το που πήγε στον γυναικολόγο με την γυναίκα και το σιγούρεψαν μου λέει μλκ το κλίνουμε οπως ειναι αμα σπασει στα 2 μπαρ εσπασε χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τους τελευταίους 8 μήνες περίπου, η 2.3.4 official που είχα στο Optimus 2X έκανε κολλήματα ανά διαστήματα και όσο περνούσε ο καιρός, γινόταν όλο και πιο αργή. Τι ήθελα και είπα να μπλέξω με τις custom ROMs πάλι. Δοκίμασα CM10 4.1.2, CM10.1 4.1.2, NovaHD ICS, MIUI 4.1.2 και όλες τους είχαν τραγικά bugs.

Στις Cyanogen κολλούσε το Android Keyboard και αναγκαζόμουν να χρησιμοποιώ SwiftKey για να μπορώ να πληκτρολογώ.

Η NovaHD ICS είχε glitches στο web browsing, μαύριζε η οθόνη σε άκυρα σημεία και έπρηζε μπάλες.

Η MIUI ενώ στην αρχή ήταν ok, μετά από 1 ώρα βάρυνε απίστευτα, το κινητό ζεσταινόταν και κολλούσε WTF.

Χθες που ήταν η γιορτή μου είχα καταλήξει στην CM10 4.1.2. Βρισκόμουν σε τραπέζι σε χωριό, με έπαιρναν τηλέφωνο να μου ευχηθούν και ενώ είχα σήμα και άκουγα κανονικά, οι άλλοι άκουγαν ένα συνεχόμενο ξξξξξξξξξξξ, σα χαλασμένο ραδιόφωνο. Γύρισα σπίτι, διάβασα ότι πρέπει να φλασάρω νέο Baseband (και πάλι δεν έφτιαχνε εγγυημένα), το έκανα και μετά από 3-4 ώρες είχα πάλι προβλήματα.

Σήμερα το πρωί πέρασα την ParanoidAndroid 4.1.2 JB και μέχρι στιγμής είναι όλα ok. Ελπίζω να μην το ματιάσω :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλέα τι μου κάνεις like; Εδώ σου λέω έπαιρναν τηλέφωνο 2-3 φορές και την τρίτη φορά λέγανε:

"Γιώργο, γιώργο, ΑΚΟΥΣ? Τι σκατά επίτηδες το κάνει; ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΩΡΓΟ, ε το μαλ@κα"

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now