esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

aosp v7. 4.2.2 android. την αλλαξα εβαλα την 43.3 αυτη που μου εδειξες. ειχε πολλα λαγκ αυτη που σου αναφερα. ομεγκα και οι 2. η καμερα δεν λειτουργουσε και πολλα ακομα..

Δεν ξέρω έπεσες κ εσύ στις χειρότερες εκδόσεις..

Εγώ έχω την 42.1 εδώ και πολύ καιρό μόλις βγεί κανονικά η 4.2.1 θα αλλάξω..ισχύει αυτό που λέει ο sofos σε όλα τα s3 που έχουν omega η μπαταρία κρατάει παραπάνω στην αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω έπεσες κ εσύ στις χειρότερες εκδόσεις..

Εγώ έχω την 42.1 εδώ και πολύ καιρό μόλις βγεί κανονικά η 4.2.1 θα αλλάξω..ισχύει αυτό που λέει ο sofos σε όλα τα s3 που έχουν omega η μπαταρία κρατάει παραπάνω στην αναμονή.

ναι παιδια αλλα η 43,3 ειναι σαν να εχεις ριξει αγκυρα σε σχεση με την ομεγκα στοκ!!!!!! ειναι ιδια με την στοκ χωρις τα "καλουδια" της σαμσουνγκ. :/

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω έπεσες κ εσύ στις χειρότερες εκδόσεις..<br>

Εγώ έχω την 42.1 εδώ και πολύ καιρό μόλις βγεί κανονικά η 4.2.1 θα αλλάξω..ισχύει αυτό που λέει ο sofos σε όλα τα s3 που έχουν omega η μπαταρία κρατάει παραπάνω στην αναμονή.

<br>

ναι παιδια αλλα η 43,3 ειναι σαν να εχεις ριξει αγκυρα σε σχεση με την ομεγκα στοκ!!!!!! ειναι ιδια με την στοκ χωρις τα "καλουδια" της σαμσουνγκ. :/<br>

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και γω αλλα δεν θα υποκυψω. για τον λογο οτι πριν 9μηνες εδωσα 1100 για δυο συσκευες και φετος αν τις πουλησω που ειναι σαν καινουριες δεν παιρνω ουτε τα μισα. θα επαιρνα το htc αλλα τακανε και αυτη σαν τα μουτρα της με την καμερα. ασε που και η οθονη του μου φαινεται ξεπλυμα και δεν με νοιαζει τι λενε οι "κουλτουριαρηδες" των ματιων. οι ρομς με τα πολλα gtp ειναι τσαμπα το ξεβολεμα και δεν πηρα ουτε backup. :(

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/ckok18jw9iv3dg4/MOV_1164.mp4

Τα φώτα σας όποιος ξέρει...αυτός ο ήχος σαν πριονοκορδέλα που ακούγεται τι σημαίνει?

Λέτε να είναι από το ρουλεμάν του ανεμιστήρα η κάτι άλλο?

Να πάω για καινούργιο τροφοδοτικό πριν να είναι αργά?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ δεν είναι έτσι, σου κάτσανε 2 κακές ρομ δεν πάει να πει ότι όλοι οι υπόλοιποι είμαστε ψεύτες ή μαζόχες...θέλει ψάξιμο εμένα σου είπα η 42.1 μέχρι τώρα είναι τέλεια!

Συμφωνώ απόλυτα για το htc δυστηχώς έχει χάσει την μπάλα και τα galaxy παίζουν μόνα του στο android.

Εγώ θα πέσω στο πειρασμό μόλις πάει στα 500..φεύγει το s3 μια 250 για πλάκα :)

Link to comment
Share on other sites

η 42.1 ειναι παλιοτερη απο την 43.3? ειναι πιο γρηγορη?εγω θελω κατι stable and xtreme fast (τπτ δλδ!!!!)!:P:hehe: (cm 10,1 θα βαλω τωρα να δω και τελος μετα!:P)

250 για το s3 που τον αυγουστο δεν μου κοβανε απο τα 550 για το καθενα ουτε ευρω??????? καλυτερα να το δωσω στην μανα μου να το κανει δισκο για τον ελληνικο που θα σερβιρεi στις φιλεναδες της!!!!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ελα τα χαζοτρολλς της σαμσουνγκ να κανουν θεμα για τα κινητα.

Γεμισατε το ΟΤ με ανδροιδ. Ουστ.

πριν 5 λεπτά με ρωτούσε αν αξίζει να περάσει Android στο N9 αντί για meego!

κάνε like τώρα πατατοκέφαλε!

Link to comment
Share on other sites

p_undera θέλεις ένα banάκι για να ισιώσεις... παλιοτρολλ

για κάνε να σε δω.... :hehe: :hehe: :hehe: έχω δηλώσει 2 νέα και περιμένουν τα παιδιά να τους βοηθήσω σε κάτι μέσα!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα σε σχεση με την ομεγκα 4.1.χ ειναι σαφως πιο γρηγορη και πιο σταθερη απο ομεγκα 4.2.2. ειναι σκετη πολυ ομως!:P

παει μπαλα και δικαιολογει για μενα τις ελειψεις πχ ραδιοφωνου η swype. εχει το 4.2.2 το δικο του αλα σουαιπ πληκτρολογιο!;)

Link to comment
Share on other sites

GTP η CM. Καλή, γρήγορη αλλά δεν έχει samsung apps, δεν έχει καλή κάμερα και δεν μου αρέσει τόσο το vanilla android ίσως επειδή δεν το έχω συνηθίσει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now