esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Λογικό δεν είναι? Δλδ θα κυκλοφορεί επεξεργαστές 2.5 χρονών? Ιανουάριο του 11 βγήκαν οι sandy και τώρα είναι Ιούλιος του 13 λογικό είναι να βγουν σιγά σιγά από την αγορά..

Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααααααααααααα!

Γρανάζι 4ης σούπα και περιμένω να μου πουν και για τα υπόλοιπα! :hehe:

Καλά πάμε!

Αστυπάλαια λέει τίποτα για καλοκάιρι?

Πείτε καμια ιδέα! :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιός spamαρε και έβγαλε 2 σελίδες αποτελέσματα η αναζήτηση νέων post τέτοια ώρα με λίγες ώρες κενό από την προηγούμενη αναζήτηση ? :P

Τσέκαρε μία και όταν τον βρεις, πες μου ποιος είναι να του ρίξω ban :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε μία και όταν τον βρεις, πες μου ποιος είναι να του ρίξω ban :hehe::hehe:

Μου πήρε λίγη ωρούλα αλλά τον βρήκα τον παλίπο*στα!

George_o/c είναι το username του.

Ρίχτου ένα 30ήμερο του καλόπαιδου :D

Link to comment
Share on other sites

Γκορ... Αστυπάλαια μαμαει!

εχω παει 3 φορες!

εχει αρκετα μπαράκια στα στενά/σκάλες, ώραιο φαει, και φτήνο νησάκι γενικότερα...

Παραλίες έχει φοβερές, το πανηγυρη στο κάστρο μεσα ειναι σουπερ, αρκεί να μην έχει εξέργεση απο το camping. (την δευτερη φορα που πηγα γινοταν πανικος απο δήθεν καμπέρια (που ηταν μαστουρομένα όλοι μέρα, την τελευταία φορα που πήγα πέρυσι ήταν σαφώς καλύτερα....

Σρτείλε μου στο FB να σε πω details

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες..

Δεν το πιστεύω! Για μια μέρα έχασα το splinter cell από την evga....ενώ το ήξερα τους έστειλα ένα email μπας και...αλλά...

"Hello, unfortunately no, the promotion terms are: 'Valid only while supplies last for the product models listed below and the product must be purchased on or after July 9th, 2013.' Sorry for not informing with positive response. Kind Regards,"

Έλα ρε γμτ ξενέρωσα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now