esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

προτινω σε περπτωση που ο φιλτατος venisk παραβιασει καποιο rule η οτιδηποτε αντι για μπαν να εχει υποχρεωτικα amd avatar fixd και non-changeable.

μιλαμε για μαρτυριο οχι ψεματα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα καλύτερο. Στήνουμε τον διαγωνισμό Χριστουγέννων, του δίνουμε μια AMD - GIGABYTE μητρική και τον υποχρεώνουμε να την έχει στο main rig με έναν AMD CPU.

Link to comment
Share on other sites

προτινω σε περπτωση που ο φιλτατος venisk παραβιασει καποιο rule η οτιδηποτε αντι για μπαν να εχει υποχρεωτικα amd avatar fixd και non-changeable.

μιλαμε για μαρτυριο οχι ψεματα.

Μπορώ να μάθω που μένεις...:hehe:

Έχω ένα καλύτερο. Στήνουμε τον διαγωνισμό Χριστουγέννων, του δίνουμε μια AMD - GIGABYTE μητρική και τον υποχρεώνουμε να την έχει στο main rig με έναν AMD CPU.

Με συγκινείς...ξέρεις πόσο τις μισώ και τις 2.....:hehe:

πέραν της πλάκας με τις AMD πλατφόρμες μπορώ να το καταλάβω ότι έχει κόλλημα με τις ΑΤΙ όμως γτ έχει?

Είχα την 5970 7 μήνες..7 μήνες προβλήματα με τους καθυστερημένους drivers της!!!!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Με συγκινείς...ξέρεις πόσο τις μισώ και τις 2.....:hehe:

Είχα την 5970 7 μήνες..7 μήνες προβλήματα με τους καθυστερημένους drivers της!!!!

Ναι αλλά σε έχουν πάρει μάτι να κάνεις βόλτες με μπλουζάκι Gigabyte.... Και μην το αρνηθείς! :P

Είχα την 5970 7 μήνες..7 μήνες προβλήματα με τους καθυστερημένους drivers της!!!!

και γι αυτό στιγμάτισες την εταιρία? Έχεις παίξει με καμιά νεώτερη της HD 7000 series?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά σε έχουν πάρει μάτι να κάνεις βόλτες με μπλουζάκι Gigabyte.... Και μην το αρνηθείς!

Μπρελοκ μητρική της giga έχω!! Φόρο τιμής στις καρτάρες που αγόρασα απο αυτή τ εταιρεία!!

και γι αυτό στιγμάτισες την εταιρία? Έχεις παίξει με καμιά νεώτερη της HD 7000 series?

Δεν πειραματίζομαι!! μ αρέσουν τ πράγματα που δουλεύουν απο τ αρχή! ισως στο μελλον αν βγάλει κάτι επικό να δοκιμάσω ξανά..

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now