esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Άκουσε VOSS το posh το τυπάκι και μοιράζει like ρε! :hehe:

Για όσους δεν ξέρουν, ο Jason εισάγει ακριβό εμφιαλωμένο νερό για να πλένει τα πόδια του. Και μετά βγαίνει Εξάρχεια και αράζει με την εργατιά :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Hahahahhahaha! Ένας παχουλός ταμτάκος :hehe:

Υοοοοοοοοο πλερώθηκα σήμερα! Πάω να γεμίσω το αμάξι βενζίνη :hehe:

Θα πάθει καρδιά και εκγεφαλικό μαζί που θα το γεμίσω μετά απο έναν μήνα!

Την τελευταία εβδομάδα την έχω βγάλει με 39?.

Pinwmpires όλα καλά ψηλέ μου?

Link to comment
Share on other sites

yo negros!

Τι λεεί?

39? ρε γκόρ? Ο έρωτας τί έγινε... δεν το βγάζεις το κορίτσι?

έγω χθές έβαλα 30 εύρω βενζίνη και απο την χαρά του καίκαν τα προβολάκια!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είναι επιδημία!!!!!!!!!! ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ 666

Εχθές βράδυ ενώ σταματάω να πάρω έναν φίλο μου γράφει το καντράν

Front Right Numper Light Dipped

γελάω για 5 sec και μετά μου γράφει

Back Left Brake Light is Off

Δεν κάνω πλάκα :hehe:

39? φίλε...ε όταν δεν έχω εγώ με βγάζει αυτή :D

Link to comment
Share on other sites

Που είστε παίδες! :D Όλοι καλά ?! :D

Bill όλα καλά εγώ ρε! Εσύ όλα καλά? :D

Συμφωνώ στο θέμα περί Αύγουστος/Σεπτέμβριος! Για κάποιο λόγο, περιμένω πώς και πώς να φύγει το καλοκαίρι.. Δεν ξέρω, θέλω να βρω πάλι τους ρυθμούς μου.. Όλη την εβδομάδα δουλειά, το Σ/Κ στο γκαράζ, έξω βροχή - μέσα άραγμα, ταινία - φαγητό κτλπ..

Jason όλα καλά ρε ?! Θα κάνουμε τίποτα αύριο ρε ή θα σε παρακαλάω για πολύ ακόμα ? :D

Α.. και στο θέμα με τα λεφτά.. την τελευταία εβδομάδα την πέρασα με 0.00 ? ! Ακόμα και τσιγάρα με δανεικά έπαιρνα! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε coolermaster με ξενέρωσες ακομα μια φορα βγάζεις τετοιο έκτρωμα και τολμάς να βάζεις την λεξη stacker μεσα στο ονομα . αίσχος .

αλήθεια πόσα χρόνια αντέχει το αλουμίνιο ? τοσα σκοπεύω να κρατήσω το στακερ μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε coolermaster με ξενέρωσες ακομα μια φορα βγάζεις τετοιο έκτρωμα και τολμάς να βάζεις την λεξη stacker μεσα στο ονομα . αίσχος .

αλήθεια πόσα χρόνια αντέχει το αλουμίνιο ? τοσα σκοπεύω να κρατήσω το στακερ μου :hehe:

Γιατ;i ωρέ?

Ωραίο είναι :D

Παίδες σε1 βδομάδα παντρεύομαι :-D

Σοβαρά ή μήπως trollάρεις? :P

Καλημεράααααααααααα :D

Link to comment
Share on other sites

ωραιο μπορεί νανε ( για κάποιους ) στακερ δεν ειναι . περίμενα κατι καλύτερο ελπίζω μετα το κράξιμο που θα φάνε απο τους στακερ φανς να κάτσουνε και να φτιάξουνε ενα καλό με σωστα υλικα case :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη, τα έγραψα και στην είδηση του Haf Stacker.. μην μπερδεύεσαι ρε συ! Δεν έχει καμία σχέση με το παλιό Stacker.. Έβαλαν το Stacker μέσα στην ονομασία του case για δύο λόγους! Πρώτα από όλα για να "κεντρίσουν" το ενδιαφέρον του καταναλωτικού κοινού μιας και το κλασσικό Stacker άφησε ιστορία.. Ο δεύτερος λόγος είναι ότι σε αυτό το Case το "Stacker" υποδηλώνει κάτι.. δεν είναι απλά μια ονομασία (Haf,Cosmos,Elite κτλπ) δείχνει την δυνατότητα που έχει το case να στοιβάζεται πάνω σε άλλα μικρότερα κουτιά. Είναι Stackable δεν είναι "Stacker" ..

Παίδες όλοι καλά? :D Πως τα περνάτε?

Link to comment
Share on other sites

To σκέφτηκες καλά; Προλαβαίνεις να το μετανοιώσεις:tennis:

Λες ε; :-D

Θα έρθουμε όλοι να σου πετάμε USB Stickάκια, μνήμες, cpu κτλ κτλ κτλ :hehe: αντί για ρύζι!

Θα σας περιμένω!!!!! Και κάνα κινητό τηλέφωνο παρακαλώ :-D προσέχετε μη μου ρθει στο κεφάλι μόνο :-D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now