esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Διάβασμα τέλος, ότι κάναμε κάναμε. Φεύγω σε λίγο για πανεπιστήμιο, thanks Λουκά :T:

Τ έ λ ε ι α!

Όταν τελειώσεις πάρε με γιατί σε θέλω για μια δουλίτσα! :hehe:

Καλημέρα πάιδες! Όλοι καλά?

Welcome back Ανέστη :D

Link to comment
Share on other sites

Σπασμένη πόρτα και ληστεία. Κάποια λίγα χρυσαφικά κάποια λίγα χρήματα, ευτυχώς δεν τους έκαναν εντύπωση οι AMD.

Σκατα... Και μόνο το σπάσιμο να βλέπεις το σπίτι σου ανοιχτό φτάνει. Το έχω βιώσει αυτό το συναίσθημα και ξέρω.:(

stealth

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩ ρε yanni... :/

Έφυγες για βαρβάτη πόρτα ρε, άσε τις αναβαθμίσεις :)

Άστα να πάνε. Μόνο πόρτα; Στο μυαλό μου παίζουν διάφορα. Φαντάζομαι πόρτες, ηλεκτρονικούς σύρτες, κάμερες...

Σκατα... Και μόνο το σπάσιμο να βλέπεις το σπίτι σου ανοιχτό φτάνει. Το έχω βιώσει αυτό το συναίσθημα και ξέρω.:(

stealth

...αυτό είναι το χειρότερο. Ξαφνικά νιώθεις ότι μπήκες στον χάρτη. Στον κακό χάρτη.

Πω ρε φίλε λυπάμαι..μακάρι να μην έχασες πολλά.

Της μάνας μου πήραν κάτι χρυσαφικά, σχετικά μικρής αξίας οικονομικής αλλά μεγάλης συναισθηματικής. Εμένα άντε να μου πήραν το πολύ 50?. Δεν εδιαφέρονταν για τίποτα άλλο πέραν των χρημάτων και των χρυσαφικών. Είχα έναν 2,5'' π.χ. δίσκο πάνω στο γραφείο και εκεί τον βρήκα. Από κομπιουτερίστικα δεν έχουν πάρει ούτε adaptor. Το κακό είναι ότι σκέφτεσαι μήπως αυτός ήταν για τα ψιλά και μας σκάσει καμιά γενική εκκαθάριση στο μέλλον από φιλαράκια του.

Κλέψτε κανέναν πλούσιο ΡΕ!

Link to comment
Share on other sites

Το "φθηνό" iphone 5c θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα στην τιμή των 640 ευρώ για την έκδοση 16Gb... ότι να'ναι? Στη Γερμανία 40 ευρώ κάτω... Οι άνθρωποι σίγουρα κάπου έχουν μπερδευτεί. Μάλλον το μυαλό τους χρησιμοποιεί apple maps...

edit: Γιάννη δεν διάβασα πιο πριν ότι σας άνοιξαν, ευτυχώς μικρή η ζημιά. Βάλε ip cam να παρακολουθείς από η/υ ή κινητό.

Edited by $@39@
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε για το iphone με δεδομένα Ελλάδας, ενώ προφανώς είναι σχεδιασμένο για το εξωτερικό, εκεί όπου θα το πάρεις με συμβόλαιο 2 χρόνων και με ?30 πχ τον μήνα θα έχεις κανένα GB δεδομένων και 1000sms και 1000λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Σάκη! Τρομερό το Avatar σου! Από ποια ταινία είναι? :hehe:

Αυτήν με τον Τζιμ Κάρει και τον Τζεφ Ντάνιελς :hehe:

Κοιτάχτε killer σουβλατζή από την Αρμενία!

έχω κλ@σει στο γέλιο μιλάμε!! :hehe::hehe: Ο τύπος πραγματικά ζούσε το theme του Mortal kombat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now