esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

[video=youtube;_fNp37zFn9Q]

3 γράμματα με το πρώτο A και το τελευταίο D!!!!

axaxaxaxa γαμησε.....

αμα ειχα το βιδεακι 7 χρονια πριν θα μου'ταν πολυ πιο ευκολο να εξηγησω γιατι θελω την γρηγορη συνδεση στουσ γονεις μου

α και τα 5 σπασμενα ποντικια..........

και τα 2 πληκτρολογια.....

και την οθον.... οχι αυτη την εσπασε ο αδερφος μου :harhar:

Link to comment
Share on other sites

ANVIDIA xD

:hehe:

axaxaxaxa ΜΠΙΠ.....
αμα ειχα το βιδεακι 7 χρονια πριν θα μου'ταν πολυ πιο ευκολο να εξηγησω γιατι θελω την γρηγορη συνδεση στουσ γονεις μου

α και τα 5 σπασμενα ποντικια..........

και τα 2 πληκτρολογια.....

:hehe: έλιωσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εγώ στο ψωμοτύρι διάβασα ότι θα τρέχει ο δημοσιογράφος μέσα στο γήπεδο για να έχει καλά πλάνα γιατί του έδωσαν apple κινητό για να τραβάει και τρέμει το σύμπαν!

Link to comment
Share on other sites

μερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

δεν με αφηνε λεξη με λιγοτερους απο 5 χαρακτηρες :evil:

Link to comment
Share on other sites

μερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

δεν με αφηνε λεξη με λιγοτερους απο 5 χαρακτηρες :evil:

βάζε τελείες..... :)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει? Άλλη μια αντιπαθητική εβδομάδα με 4 ημέρες φτάνει στο τέλος της!

Άυριο όλοι της κρίσης για καφέ

Εκδρομή αύριο, τι μόνο για καφέ είμαστε? Τι να πει εδώ να χει καλά ο θεός το group και την renault..στο βιβλιαράκι λέει ότι δικαιολογεί ένα λίτρο λάδι κάθε 1000 χιλιόμετρα! Τα αγαπάω αυτά τα αυτοκίνητα..

Link to comment
Share on other sites

Εκδρομή αύριο, τι μόνο για καφέ είμαστε? Τι να πει εδώ να χει καλά ο θεός το group και την renault..στο βιβλιαράκι λέει ότι δικαιολογεί ένα λίτρο λάδι κάθε 1000 χιλιόμετρα! Τα αγαπάω αυτά τα αυτοκίνητα..

Και η Honda το λέει. Αυτά τα αγαπάμε;

Link to comment
Share on other sites

Και η Honda το λέει. Αυτά τα αγαπάμε;

Τα αγγλικά honda όχι τα ιαπωνικά ναι! Μόνο made in japan..αγγλικό honda η toyota το μισώ παραπάνω από το group! :)

Φέραν 2008 leon seat 1.4 στο μαγαζί όλα καλά το αφήνουν στο ανηφοράκι που κάνει για ν μπουν τ αμάξια στο μαγαζί με μισό ντεπόζιτο γεμάτο βενζίνη..δεν έπαιρνε..έπρεπε ν λύσω το χειρόφρενο να πάω πίσω που ισιώνει ο δρόμος για να πάρει..Είναι η πιο γελοία εταιρεία που έχω δει στην ζωή μου στα πάντα..Πραγματικά απελπισία!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now