esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Με έχει πάρει σβάρνα Σύριος ανασφάλιστος,αυτός αμάξι εγώ σκουτεράκι... ο λόγος: το στοπ το είχε από την δεξιά πλευρά και όχι και από τις δύο... το αποτέλεσμα έσπασα τη σκάφη από την παλάμη μου και έκανα κανά χρόνο να πάρω το 50% της ζημιάς...

Link to comment
Share on other sites

καλά άμα ξανά ποσταρω σε θεμα με amd να μου τριπισετε τη μύτη. λέμε ένα πράμα και το παίρνει ο καθένας όπως θέλει .

ο καθένας μπορεί να λεει την γνωμη του νομιζω . και επιτελούς σταματήστε να φέρεστε λες και σας βρίζουμε την οικογένεια όποτε μιλάμε για την αγαπητή amd .

πάω να φάω πείνασα .:hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλά άμα ξανά ποσταρω σε θεμα με amd να μου τριπισετε τη μύτη. λέμε ένα πράμα και το παίρνει ο καθένας όπως θέλει .

ο καθένας μπορεί να λεει την γνωμη του νομιζω . και επιτελούς σταματήστε να φέρεστε λες και σας βρίζουμε την οικογένεια όποτε μιλάμε για την αγαπητή amd .

πάω να φάω πείνασα .:hehe:

Σε αυτό έχεις άδικο ρε manito το θέμα!

Το θέμα μας δεν ήταν η AMD αλλά το mod.

Εσύ τσέπωσες 20αρικάκι από τον venisk για να κράξεις :hehe:

Τι θα φάς?

Link to comment
Share on other sites

προφανως και δε νομιζω οτι κανεις ενοχλειται αμα κραζεις την αμδ για τα cpu/gpu/ram/ssd/printers και οτι βγαζει.

το να κρινουμε το μονταρισμα ενος ΚΟΥΤΙΟΥ αναλογα με το τι hw εχει μεσα ειναι στην καλυτερη αστοχο. Για χαβαλε ειμαι πρωτος, αλλα εσεις μιλατε σοβαρα, λολ.

anyway παω να μαγειρεψω. Φιλια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες? Curved TV ή Flat?

flat φυσικά!

Εγώ πληρώνω τον antoni κ ο antonis γράφει συνέχεια πολιτισμένα και με στυλ θα τον διώξω και θα πάρω πίσω τον [MENTION=4793]khetzal[/MENTION]! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

προφανως και δε νομιζω οτι κανεις ενοχλειται αμα κραζεις την αμδ για τα cpu/gpu/ram/ssd/printers και οτι βγαζει.

το να κρινουμε το μονταρισμα ενος ΚΟΥΤΙΟΥ αναλογα με το τι hw εχει μεσα ειναι στην καλυτερη αστοχο. Για χαβαλε ειμαι πρωτος, αλλα εσεις μιλατε σοβαρα, λολ.

anyway παω να μαγειρεψω. Φιλια.

Αυτό μόνο, τίποτα άλλο. Σε αυτό το τρελό φόρουμ είσαι η φωνή της λογικής . & -

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now