esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες εβριμπόντι! Δεν ξέρω ρε @AMDnord, δηλαδή το ψήνεις το tunnel ε; Εγώ το ψήνω.

ναι ρε, ευκολα. Βεβαια κοστιζει αλλα εχεις χρημα εσυ,δε σε φοβαμαι.

Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααααααααα! 1 ημέρα ακόμα δουλειά και μετά την κάνω για 2 εβδομάδες!

Εχθές με πήρε ο ύπνος με τα ρούχα από τις 22:00 και σηκώθηκα το πρωί στις 08:00 :o

Βέβαιω τώρα με πονάει η μέση μου από τον πολύ ύπνο!

Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααααααααα! 1 ημέρα ακόμα δουλειά και μετά την κάνω για 2 εβδομάδες!

Εχθές με πήρε ο ύπνος με τα ρούχα από τις 22:00 και σηκώθηκα το πρωί στις 08:00 :o

Βέβαιω τώρα με πονάει η μέση μου από τον πολύ ύπνο!

Α για αυτό δεν το σήκωνες μετά που σε έπαιρνα; :D Πριν που με πήρες εσύ κατά τις 21:30 ήμουν gym και το κινητό το αφήνω κάτω για να μην με ενοχλούν όταν καίω θερμίδες :hehe:

Είναι κάτι τύποι που έχουν κατεβάσει fitness προγράμματα στα iPhone τους και κάθε τι που κάνουν το προσθέτουν μέσα για να βλέπουν τι θερμίδες καίνε. Θεέ μου που έχει καταντήσει η κοινωνία μας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τσαπού!! [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :hehe:

Στειλε κωλόχαρτα γιατί συγκινήθηκαν τα . . . μάτια μου! :hehe:

Μπορείς σε παρακαλώ να μην μου μιλάς για έναν μήνα μιας και δεν έστειλες ούτε ένα sms όταν ήρθες στην Αθήνα?

Φωτογραφίες όμως στο FB ήξερες να ανεβάσεις! Ααααχ για μια κοπέλα μας έγραψες κανονικά και με τον νόμο!

:thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Που έιναι το κουμπί να μου κάνω like?

Τι στο καλό site είναι αυτό που δεν έχει like για τον εαυτό σου?

Το FB καλύτερο έιναι και μπορείς να το κάνεις?

:hehe:

Χαχα το χες ξαναπει αυτο :hehe:

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις που ζούμε γαμώ. Αύριο πρέπει να πάω 7παρά να πάρω τη γιαγιά μου για να είμαστε 7 η ώρα στο κέντρο στον καρδιολόγο να πιάσει σειρά. 83 χρονών που θα πηγαίνει να στέκεται μέχρι τις 9 που θα έρθει ο γιατρός για να μπορέσει να πάρει σειρά... Άσε που επειδή τις πρώτες μέρες κάθε μήνα εξετάζουν τζάμπα τους ασφαλισμένους του ΕΟΠΠΥ (μετά πληρώνεις και επίσκεψη) θα έχουν κατέβει όλοι οι ηλικιωμένοι μαζεμένοι αύριο και θα γίνεται πανικός.

Εν πειράζει. Πάω να της πάρω και κάνα ελληνικό καφέ από τον Γρηγόρη να μου λέει ιστορίες από την κατοχή :D Προβλέπεται ευχάριστο πρωινό :hehe::hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααααααααα! 1 ημέρα ακόμα δουλειά και μετά την κάνω για 2 εβδομάδες!

Εχθές με πήρε ο ύπνος με τα ρούχα από τις 22:00 και σηκώθηκα το πρωί στις 08:00 :o

Βέβαιω τώρα με πονάει η μέση μου από τον πολύ ύπνο!

χαχαχα...same here με πήρε υπνος σε ιδια φαση στον καναπέ και σήκωθηκα στις 2:00 πεινασμένος, τσιμπησα κατι και πήγα και σαπισα ξανα :hehe:

...μια και σήμερα και 'γω :D

Link to comment
Share on other sites

ο/c σε έχουν βρει φιλότιμο ε; :hehe:

Τι να κάνουμε, έτσι είμαστε ΕΜΕΙΣ τα καλά παιδιά :hehe:

Πο καθόμουν και δοκίμαζα Catzilla, Fire Strike & Cloud Gate στο laptop και πέρασε η ώρα, τι το ήθελα να κατεβάσω κι άλλους drivers μετά, πέρασε η ώρα :hehe: Άντε καληνύχτες :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now