esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κι εγω αυτον εχω ωρε απλα μετα την μλκια με τις μνημες και το fix ειπα να εχω και μια εναλλακτικη... :P

btw πρεπει να κανουμε ενα θεμα με τα νεα αποτελεσματα μας μετα απο ενα μηνα σχεδον κι εδω ...

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ηταν καλαζαρ , αλλα υπεροξεια παγκρεατιτιδα που ξεκινησε προχθες το βραδυ και η σκυλιτσα μου παρεδωσε πριν λιγες ωρες , τοσο επιθετκη ασθενεια ο γιατρος μας ειπε οτι δεν ειχε ξαναδει , μεσα σε 24 ωρες τις κατεστρεψε το συκωτι και τα νεφρα ...

δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα , να γυριζεις σπιτι και το "ζωντανο" που σε περιμενε πως και πως να παιξεις , ξαφνικα να μην υπαρχει ...

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ηταν καλαζαρ , αλλα υπεροξεια παγκρεατιτιδα που ξεκινησε προχθες το βραδυ και η σκυλιτσα μου παρεδωσε πριν λιγες ωρες , τοσο επιθετκη ασθενεια ο γιατρος μας ειπε οτι δεν ειχε ξαναδει , μεσα σε 24 ωρες τις κατεστρεψε το συκωτι και τα νεφρα ...

δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα , να γυριζεις σπιτι και το "ζωντανο" που σε περιμενε πως και πως να παιξεις , ξαφνικα να μην υπαρχει ...

Λυπάμαι πάρα πολύ, έχω και εγώ ..και έχω "χασει" στο παρελθόν γάτες άλλα δεν έχει σημασία...φεύγει ένα κομμάτι απο μέσα σου.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο που λεγαμε για το sandisk τις προαλλες.

Τάπα πάει! Γενικά μετά τα 100 είναι όλα μια χαρά ότι και να κάνεις πάει μπάλα! Έκνα format σε φίλο τα 8.1 και τα βαλε σε 2-3 λεπτά τρελά πράγματα.

Μάντεψε γιατί είναι το like...

:hehe:..πλάκα κάνω!

Μια απο το adata επίσης τώρα μόλις!

PhfDaPm.png

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now