esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Oh yesssssssss

Μήπως μετράει κ το χρόνο μέχρι να βάλω το password; Ξέρω γω, τι να πω.. Γενικά ζορίζεται το πισάκι τελευταία. Έχω περάσει κάμποσες @@ρίτσες μέσα λόγω του κινητού ή για επεξεργασία βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

ε μεχρι να κλεισει steam, torrent και οτι αλλο, να βαλεις και pass (γιατι το μετραει) και να ξανααννοιξει ε... περναει ο χρονος

αυτα τα μετρανε σε vanilla, χωρις τπτ εγκατεστημενο (η τουλαχιστον τα μετρουσανε καποτε)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο happy medium Δευτέρα με all arround αυτοκινητάκια! Τρύπησε ψυγείο σε hummer h3 θέλει κανείς θεωρητικός να ρθει να με βοηθήσει να το βγάλουμε?

κλεινω αεροπλανο και ερχομαι να φερω βαριοπουλα να το σιαξουμε?

ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Του βάλαμε ένα στεγανοποιητικό γιατί δεν έχει άνθρωπος τέτοιο ψυγείο εδώ πέρα..περίεργο..τακάκια για cayenne είχαμε βρει αμέσως αφού φοράει τα ίδια με το group..

980ti ή 390x..να δω ποιος θα προλάβει την 780 όταν την βάλω αγγελία 250 ευρώ!! [MENTION=320]junior-21-[/MENTION] πες μου ρε πόσο θες να την δώσω? 80-100 ευρώ είναι καλά? :hehe:

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Πόσο happy medium Δευτέρα με all arround αυτοκινητάκια! Τρύπησε ψυγείο σε hummer h3 θέλει κανείς θεωρητικός να ρθει να με βοηθήσει να το βγάλουμε?

καδο κατευθειαν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Του βάλαμε ένα στεγανοποιητικό γιατί δεν έχει άνθρωπος τέτοιο ψυγείο εδώ πέρα..περίεργο..τακάκια για cayenne είχαμε βρει αμέσως αφού φοράει τα ίδια με το group..

980ti ή 390x..να δω ποιος θα προλάβει την 780 όταν την βάλω αγγελία 250 ευρώ!! @junior-21- πες μου ρε πόσο θες να την δώσω? 80-100 ευρώ είναι καλά? :hehe:

ηδη παιζουν κατω απο 300, αμα περιμενεις τις καρτες που λες νομιζω με 100 θα εισαι heppy medium :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αλάνια αν δίνει κανένας καμιά 780 lightng (με μπλοκ ακόμα καλύτερα) σε καλή τιμή για έναν βετεράνο του box να μου στείλει πμ.

Ποιός είναι αυτός ο βετεράνος (εκτός από τον αυτόν 1-0)? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εχω 2 evga gtx 480 SC και μπλοκακια αμα θες :P

αλλα λεω οταν κατεβω ελλαδα κατα τα χριστουγεννα να τις βαλω αγγελια :P

τι να πιασουν 100 ευρω? καλυτερα ραφι

Link to comment
Share on other sites

Του βάλαμε ένα στεγανοποιητικό γιατί δεν έχει άνθρωπος τέτοιο ψυγείο εδώ πέρα..περίεργο..τακάκια για cayenne είχαμε βρει αμέσως αφού φοράει τα ίδια με το group..

980ti ή 390x..να δω ποιος θα προλάβει την 780 όταν την βάλω αγγελία 250 ευρώ!! @junior-21- πες μου ρε πόσο θες να την δώσω? 80-100 ευρώ είναι καλά? :hehe:

Ψαχνω μεχρι 250 κατι καλο αλλιως με βλεπω για την 290 πολυ συντομα !!

Ψησου !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Καλά είστε όλοι βλέπω, χαίρομαι :D

Σήμερα έγραψα Μίκρο2 πρόοδο μετά από αρκετό διάβασμα τον τελευταίο καιρό. Δεν χρειάζεται να περιμένω τον βαθμό, 6αράκι είναι, οπότε είμαι ευχαριστημένος.

Γύρισα από παρτάκι πριν λίγο και δεν έχω ύπνο για κανένα λόγο λέμε, ένα 24ωρο ξύπνιος με τρελή υπερένταση.

double post γιατί έτσι.

10 Χρόνια Need for Speed Underground 2 :P

Μπράβο ρε Λουκά κάγκουρα, έτσι ρε. Οι πραγματικοί κάγκουρες δεν ξεχνούν ποτέ τα Underground 1 & 2.

[video=youtube;e_Fbq8OJRRw]

Δοξα το θεό φίλε μου μια χαρά, .....εδω Ραφήνα - Παλλήνη η δουλειά.

Εντάξει. Οντως χαθήκαμε.

Αντε θα τα λέμε πιο συχνά. ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :drinks:

Γεια σου Γιώργη, που είσαι ραααα; :D Να μπαίνεις πιο συχνά, να μπαίνεις :drinks:

Καλημέρες με το πρώτο χιόνι για φέτος...

Εγώ ήμουν με κοντομάνικο σήμερα το απόγευμα :P

Ποιός είναι αυτός ο βετεράνος (εκτός από τον αυτόν 1-0)? :hehe:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now