esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε τι θες να σου πω τώρα; Ότι οι NiP το είχαν πάει στα 14-8 (στα 16 τελειώνει) και οι LDLC όχι μόνο τους πήγαν στην παράταση αλλά τους το πήραν κιόλας;;

Γαμώ τα game ήταν. Τουλάχιστον έπαιζες κάποτε ενα CS νόμιζα θα καταλάβαινες. N00b :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χορηγός είναι η Eizo ή είναι επιλογή των παικτών; Γιατί πληκτρολόγια/ποντίκια έχουν διαφορετικά μεταξύ τους από ότι βλέπω.

η ειζο ειναι του event χορηγος (dreamhack winter). τα headsets που εχουν στο λαιμο, keyboards, ποντικια κλπ ειναι απο τους σπονσορες της καθε ομαδας (razer, steelseries, .

Αυτα που φορανε ειναι επισης του event (με white noise για να μπλοκαρουν τους σχολιαστες) και απο μεσα ψειρες για τον ηχο του game+ to mic απτο headset του σπονσορα που χουν στο λαιμο τους για να μιλανε μεταξυ τους. Οι cloud9 πχ φορανε τετοιες ψειρες (http://www.amazon.com/Logitech-Ultimate-Noise-Isolating-Earphones-VERSION/dp/B00JB66VX4)

Ηταν δυνατος τελικος btw και πολυ καλος ο maikelele!

α, καλημερα κιολας

Link to comment
Share on other sites

Τα έσπασε λίγο το "news"letter του Πλαισίου;

Αρκετά θα έλεγα...

Ρε τι θες να σου πω τώρα; Ότι οι NiP το είχαν πάει στα 14-8 (στα 16 τελειώνει) και οι LDLC όχι μόνο τους πήγαν στην παράταση αλλά τους το πήραν κιόλας;;

Γαμώ τα game ήταν. Τουλάχιστον έπαιζες κάποτε ενα CS νόμιζα θα καταλάβαινες. N00b :hehe:

Καταλαβαίνω αλλά οκ..Δεν ήξερα πως ασχολείσαι.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Παίρνω ένα φίλο μου τηλ να τον ρωτήσω ποιος είναι ο κωδικός των windows του για να δω το pc του που μου είχε φέρει..μα την Παναγία μου είπε "1234"....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω ένα φίλο μου τηλ να τον ρωτήσω ποιος είναι ο κωδικός των windows του για να δω το pc του που μου είχε φέρει..μα την Παναγία μου είπε "1234"....:hehe:

ε δεν ηξερε τι να βαλει οταν τα @#$@#$@$ τα 8 εβγαλαν μηνυμα

"πρεπει οπωσδηποτε ειναι υποχρεωτικο δεν γινεται αλλιως αμα δεν ετσι αλλιως ΚΩΔΙΚΟ ΤΩΡΑ"

Link to comment
Share on other sites

Τα Green δεν είναι για την Ευρώπη. Οπότε φαντάζομαι κάποιος τα αγόρασε από Αμερική και επειδή τα έχει

μόνος του χρεώνει πανάκριβα!

Λές να φέρω και εγώ στην Ελλάδα να ψαρώσουν οι Razerάδες με τις κινεζιές τους? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now