esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κι εσύ δεν έβγαλες ούτε μια φωτογραφία...; Ντροπή... Κι εγώ για τιμωρία δε θα βάλω τα τούμπανα της Ducati που έβγαλα την Κυριακή!

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ δεν έβγαλες ούτε μια φωτογραφία...; Ντροπή... Κι εγώ για τιμωρία δε θα βάλω τα τούμπανα της Ducati που έβγαλα την Κυριακή!

ΒΑΛΕ...σε προκαλώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΛΕ...σε προκαλώ :hehe:

Μήν μας αφήνετε στην απέξω ...

Ρίξτε και κανά κοκκαλάκι και σε μάς ... είτε AMD είτε Ducati.

Ρε Bill , που είναι εκείνα τα legendary , super-epic threads του τύπου "Computex babes" κλπ ???

οεο ?

Link to comment
Share on other sites

H AMD ήρθε και μας είπε πως η νέα πλατφόρμα θα έχει επιδόσεις ενός Intel i5. Η νέα πλατφόρμα θα βγει το 2016. Ήθελα να ρωτήσω τίνος i5 γενιά εννοεί αλλά ντράπηκα :hehe:

Πάντως η AMD έχει τα πιο τούμπανα μωράκια στο industry. Η Intel δεν υπάρχει σε αυτό το κομμάτι :hehe:

αν ρωτουσες θα σου απαντουσαν με ερωτηση: "γιατι εχουν διαφορα"? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μήν μας αφήνετε στην απέξω ...

Ρίξτε και κανά κοκκαλάκι και σε μάς ... είτε AMD είτε Ducati.

Ρε Bill , που είναι εκείνα τα legendary , super-epic threads του τύπου "Computex babes" κλπ ???

οεο ?

Δευτέρα θα είμαι Taiwan. Δώσε email γιατι δεν θα μπορώ να ανεβάσω τα πάντα που θα τραβήξω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα θα είμαι Taiwan. Δώσε email γιατι δεν θα μπορώ να ανεβάσω τα πάντα που θα τραβήξω :hehe:

40άρι up έχω...άχου το δεν του φτάνει. Επίσης, το 3G είναι unlimited και με καλές ταχύτητες.

Link to comment
Share on other sites

Spirosssss η υποστήριξη για το directX 12 απο την nvidia στα κέπλερ να φανταστώ θα ήθελες να είναι όπως στο witcher 3 που η κάρτα σου είναι κάτω απο την δική μου ε? :hehe:

Και είναι και nvidia optimized το game ρε γμτ!!! ε venisk? :hehe:

Edited by Trabakoulas
Link to comment
Share on other sites

Είχα χτες 2 review στο youtube για τις nikkon d5500 και cannon

..μα είναι δυνατόν η nikkon να μην δείχνει preview τι θα βγάλεις φωτογραφία? Αυτό το κάνει η sony μου που υποτίθεται ότι είναι μια απλή compact μηχανή.. ελαφρύτερη με μεγαλύτερη μπαταρία η nikkon αλλά αυτό με απογοήτευσε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Είχες καλή θήκη σε κινητό των 500+ ευρώ?

Εγώ 100? είχα δώσει για το κινητό (είχε φίλος επιδότηση και μου την έδωσε πριν ένα χρόνο) αλλά πόνεσε αρκετά γιατί το έχω και σαν υπολογιστή τι κινητό.

θήκη είχα αλλά δυστυχώς δεν έκανε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Θήκη της πλάκας? Δεν σε ρωτάω για να σε κοροϊδεψω σε ρωτάω για να μην την ξαναπαθεις γιατί μ χει πέσει με spigen σε πλακάκια κ πόνεσε αυτή όχι τ κινητό.. Ευτηχως που δώσες μόνο τόσα..

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Της πλάκας το περίμενα..κρίμα τ επόμενη φορά π θα χεις τόσο καλό κινητό θα ρωτήσεις για θήκη!! Ασχετο αλλά πάρε cpu!!!!!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now