esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε τι γίνεται.. Θανούκο σε ποια περιοχή μένεις;

Dziendobryς!!!

Βόλο μενω,χτες και σήμερα πρωι γινόταν χαμός στα ΑΤΜ.

Τώρα κατέβηκα Καρδίτσα και εδώ τα ίδια πράγματα ατελείωτες ουρές!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ενω μεχρι τωρα εισαι νουμερο ενα στην βιομηχανια. δε κοιτας που παιρνεις δανεια απο τους ξεφτιλες, για να πληρωνεις δανεια... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τα switch δουλεύουν σαν τα usb hubs; κοτσάρεις ένα πάνω στο ρούτερ και voila! έχεις άλλες 5-10 θύρες διαθέσιμες Out of the box ή πρέπει να παίξεις με ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Τα switch δουλεύουν σαν τα usb hubs; κοτσάρεις ένα πάνω στο ρούτερ και voila! έχεις άλλες 5-10 θύρες διαθέσιμες Out of the box ή πρέπει να παίξεις με ρυθμίσεις;

Plug n play ναι.

Link to comment
Share on other sites

Plug n play είναι, η διαφορά μεταξύ switch & hub είναι πως το πρώτο παρέχει τη μέγιστη ταχύτητα σε κάθε πόρτα, ενώ το δεύτερο, τη μοιράζει στις πόρτες.

Link to comment
Share on other sites

Για καινούργια κάρτα μέχρι 300ε τι προτείνετε; GTX960 4Gb ή R9 380 4Gb? Η ανάλυση θα είναι 1440p.

Η R9 390 πως σας φαίνεται; Αξίζει τα +100 απο την 380;

Link to comment
Share on other sites

Για καινούργια κάρτα μέχρι 300ε τι προτείνετε; GTX960 4Gb ή R9 380 4Gb? Η ανάλυση θα είναι 1440p.

Η R9 390 πως σας φαίνεται; Αξίζει τα +100 απο την 380;

η 380 με 2gb ειναι ελαφρως καλυτερη απο την 960 με 3.5gb

AMD 300-Series Gaming Results

συν

300 ευρώ για καινούρια κάρτα, 2k gaming με γραφικά δεν φτάνουν. Ψάξε μεταχειρισμένη 980!
Link to comment
Share on other sites

με 970 ή R9 390 θα έχω καλό αποτέλεσμα σε 2Κ;

για μεταχειρισμένη 980 κοίταξα αλλά οι φθηνότερες που βρίσκω είναι 450-480

Link to comment
Share on other sites

350 θα την πουλήσω σε ένα μήνα σε φίλο μου..κρίμα που δεν με έχεις φίλο!! Και evga sc acx 2 όχι τις μαλακίες που πουλάνε οι άλλοι :)

Μην πας κάτω από 390-980 αλήθεια..τα 2κ δεν είναι 1080p ...αν θες γραφικά έτσι..

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

350 για evga 980 έδινα άνετα! Για r9 390 κάτι γίνεται.. Την έχω βρει σε καλή τιμή ( την απλή 390 όμως όχι την 390Χ)

αν βάζω την ανάλυση στα παιχνίδια σε 1080p θα έχω σωστό αποτέλεσμα; Όπως θα είχα πχ με ένα καλό 1080p μόνιτορ; Σε dell u2715h θα παίζω

Link to comment
Share on other sites

αν βάζω την ανάλυση στα παιχνίδια σε 1080p θα έχω σωστό αποτέλεσμα; Όπως θα είχα πχ με ένα καλό 1080p μόνιτορ; Σε dell u2715h θα παίζω

Φυσικά και όχι! Μόνο η ανάλυση της οθόνης παίζει σωστά..

Πολύ καλή επιλογή οθόνης!

Link to comment
Share on other sites

Βολιώτης; Τζήμερος φορ πρέζιντεντ!! :hehe:

Από τον Παλαμά Καρδίτσας είμαι αλλά μένω χρόνια στον Βόλο.

Edit:Παιδιά αφήστε τις κάρτες και *@ματε γιατί χανόμαστε!

Χεχεχεχεχεχε

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Thanoucos
Link to comment
Share on other sites

Να πάρω δηλαδή την R9 390?

2 χρονών κάρτα είναι με άλλο όνομα, εμένα αυτό με χαλάει απίστευτα φίλε κ δεν ξέρω για πόσο θα σε εξυπηρετεί! Ψάξε σε κάνα insomnia μπας και μπορείς να κάνεις παζάρια για καμία 980 ρε..αν δεν βρεις πάρτην..μην πας παρακάτω!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτούσα την 390 γιατί δεν φτάνω σε budget την 980 αυτή τη στιγμή. Παντως απο χαρακτηριστικά φαίνεται καλή (8Gb, 512bit κτλπ)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now