esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μάθε να αγοράζεις hw και μετά πέρνα τον sofo!!!!!!!!!!!!!!! :hehe:

Με αγάπη ε μην παρεξηγηθείς..

Τοιμάσου για 4K συ. :hehe: Θα πάρουμε μαζί τώρα που μπορούμε :hehe: :hehe:

ps. Σταμάτα να παίζεις Attila :hehe: :hehe:

Και γω δεν επρεπε να παρω τον 5820!! Πως θα περασω τον σοφο1990 τωρα????

Ποτε θα γινω overclockas εγω? (Απο το ποτε θα γινω μανα)!!

Πατερας εγινα :P

Πατέρας και OC... :hmmm: [MENTION=11]mortisboy[/MENTION] συμβούλεψε τον "παθόντα"! :hehe::P

Link to comment
Share on other sites

GPU για 10 χρόνια. Θα τη πουλήσεις και σε δολάρια. :hehe:

Με ειπε μ@λ@κ@????:que:...

Για κάποιους είναι χρήσιμη, για άλλους όχι τόσο. Στους δεύτερους ανήκει ο [MENTION=1118]venisk[/MENTION]. Τώρα τι περιμένεις από άνθρωπο που είχε πάρει 5970 :hehe: jk

Link to comment
Share on other sites

^ Μην ιδρώνεις βρε, όπου και να έχει πουλήσει μία τράπεζα το δάνειό σου, ακόμα και σε ξένο δίκαιο να είναι, δεν υπάρχει εκτελεστική εξουσία που να δρα σε ξένο κράτος. Ακόμα και να έχει απόφαση, δεν μπορεί να την εκτελέσει.

Δεν μπορεί να έρθει η ευρωπαϊκή τράπεζα, με την "ευρωπαϊκή αστυνομία" να σου κάνουν κατάσχεση στην Ελλάδα! Δηλαδή, αν το πράγμα φτάσει εκεί (που εκτιμώ ότι δεν θα φτάσει) δεν παίρνουν ούτε ευρώ για τα δάνεια, οι καταθέσεις μας μετατρέπονται χάνοντας μεγάλο μέρος της αξίας τους και το κράτος ξεκινάει φουσκώνοντας τον πληθωρισμό να "μοιράζει χρήμα".

Ο ουρανός δεν έπεσε ποτέ στα κεφάλια κανενός... απλά το τι μπούρδα θα ακούσουμε από τα γνωστά ΜΜΕ μπας και μπει φρένο στο ΟΧΙ, δεν περιγράφεται...

Link to comment
Share on other sites

^ Μην ιδρώνεις βρε, όπου και να έχει πουλήσει μία τράπεζα το δάνειό σου, ακόμα και σε ξένο δίκαιο να είναι, δεν υπάρχει εκτελεστική εξουσία που να δρα σε ξένο κράτος. Ακόμα και να έχει απόφαση, δεν μπορεί να την εκτελέσει.

Δεν μπορεί να έρθει η ευρωπαϊκή τράπεζα, με την "ευρωπαϊκή αστυνομία" να σου κάνουν κατάσχεση στην Ελλάδα! Δηλαδή, αν το πράγμα φτάσει εκεί (που εκτιμώ ότι δεν θα φτάσει) δεν παίρνουν ούτε ευρώ για τα δάνεια, οι καταθέσεις μας μετατρέπονται χάνοντας μεγάλο μέρος της αξίας τους και το κράτος ξεκινάει φουσκώνοντας τον πληθωρισμό να "μοιράζει χρήμα".

Ο ουρανός δεν έπεσε ποτέ στα κεφάλια κανενός... απλά το τι μπούρδα θα ακούσουμε από τα γνωστά ΜΜΕ μπας και μπει φρένο στο ΟΧΙ, δεν περιγράφεται...

ενταξη υπηρχαν εποχες που με μια δραχμη αγοραζες χυμο τυροπιτα μπισκοτα και γαριδακια......

εγω προλαβα εκεινες που ηθελες 1000 δραχμες για να τα παρεις αυτα.....

Της αφρικης θα γινει ^^

Link to comment
Share on other sites

ενταξη υπηρχαν εποχες που με μια δραχμη αγοραζες χυμο τυροπιτα μπισκοτα και γαριδακια......

εγω προλαβα εκεινες που ηθελες 1000 δραχμες για να τα παρεις αυτα.....

Της αφρικης θα γινει ^^

Καμιάς Αφρικής δεν θα γίνει. Και βασικά μην λες "Αφρική" έτσι γενικά γιατί αν κοιτάξεις τα θεμελιώδη macro της South Africa θα ζηλέψεις :hehe:

Εγώ είμαι της άποψης ότι κανενός λαού η ιστορία δεν καθορίστηκε από εμμονές για το πως λεν το νόμισμά του, και ότι αν δεν έχουμε μνήμη χρυσόψαρου, θα τα πάμε μια χαρά. Αν όχι "μια χαρά", έστω "καλύτερα από πριν"...

Όχι ότι ένα άλλο νόμισμα θα λύσει τα πάντα από μόνο του, ούτε ότι είναι η απαραίτητη προϋπόθεση για λύση. Αλλά σε διλήμματα του τύπου "κάνετε αυτό ή εκτός euro" δεν μπορείς να δίνεις συνέχεια χώρο, τα απαντάς μία και έξω να "ξεφτίσουν" σαν φόβητρα και πας παρακάτω. Πόσο μάλλον που - εν προκειμένω - αυτοί που δίνουν τέτοιο twist στο δημοψήφισμα είναι "σεσημασμένοι"...

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

δλδ σημερα μετραμε αντίστροφα σαν την Πρωτοχρονιά? :hehe:

^^^Μόνο που στο τέλος δεν θα έχει βεγγαλικά!:cool:

Καλημέρα στην παρέα!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now