esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ε ναι είναι λίγο πανάρχαια η κάρτα αλλά κανονικά πρέπει να ανοίξει η κανονική του ανάλυση!

Δεν τη βλέπει σωστά, την αναφέρει ως Microsoft VGA adapter

Link to comment
Share on other sites

suppp boyz ?

Supp U! Που σαι!

[MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION] με τα πολλά σίγμα περαστικά στο μπέμπη μαν. :)

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] μάθε τι είναι το heatspreader που θα πεις τον φίλο μου τον [MENTION=408]antonis[/MENTION] default. (αυτή τη στιγμή δεν μας ενδιαφέρει αν είναι ή όχι) :hehe: :hehe: Α, και καλημέρα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τους 179 και παίζει κανονικά (για Windows 7). Διάβασα όμως ότι θα σταματήσει κάποια στιγμή η υποστήριξη legacy drivers. Μέχρι τότε βλέπουμε.

Την κάμερα δε βλέπει, που μου είναι απαραίτητη, αλλά θα δοκιμάσω κι εκεί με παλαιότερους drivers.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε το κάνεις τετραψήφιο το νούμερο σε MHz να σαι και συ καλυμμένος; :hehe:

θα κάτσω να ξεβολευτώ από το 4,2 να το πάω 4,3 για να μην έχει πρόβλημα ο [MENTION=1118]venisk[/MENTION] ? και δεν πάει να μπιπ που θα δώσω εγώ στο cpu μου πάνω απο 1,185 για να ηρεμήσει αυτός :hehe: ποιος ξέρει πόσα χρόνια θα μείνω με αυτό το cpu :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Newegg στην Πολωνία!! Yessssssssssssss!! (στο καλάθι είναι μια 980ti classified biggrin.png )

newegg.jpg

Φυσικά! Αφού έχει γίνει πιο μεγάλη αγορά από την Γερμανια, λογικό είναι!

Ο τύπος έκανε σε 6 χρόνια 1.9B από το μηδέν.

Τώρα ήρθε Ευρώπη.... .|. όλοι σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το γλυφοκωλι των Πολωνών στους Αμερικανους δεν έχει τέλος. Τηλεοπτικούς σταθμούς αγόρασαν εδω, του κόσμου οι πολυεθνικές εχουν κανει την Βαρσοβία business center, food chains.. κλπ κλπ.

Αλλά τρώμε κ μεις ψωμάκι έτσι οπότε μοκο..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το γλυφοκωλι των Πολωνών στους Αμερικανους δεν έχει τέλος. Τηλεοπτικούς σταθμούς αγόρασαν εδω, του κόσμου οι πολυεθνικές εχουν κανει την Βαρσοβία business center, food chains.. κλπ κλπ.

Αλλά τρώμε κ μεις ψωμάκι έτσι οπότε μοκο..

Ε ναι και καλά κάνουν!

Αφού δεν μπορούν να τους νικήσουν, τουλάχιστον πάνε μαζί τους!

Το newegg είναι Κινέζικο πάντως και όχι Αμερικανικο.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς; Κινέζος είναι από πίσω; Ούτε καν θα μου πήγαινε στο μυαλό ούτε για να το ψάξω κιολας. Δεδομένο το είχα.

Καλά οι Πολωνοί εννοείται καλά κάνουν. Θέλουν να αποτινάξουν μετά μανίας οτιδήποτε έχει σχέση με Ανατολική Ευρώπη/μπλοκ και να θεωρηθούν κ αυτοί Δυτικοί. Οι Ρώσοιι είναι θανάσιμος εχθρός, η Ευρώπη είναι ΓΤΠ (αλλά πήρε τον Τούσκ για Πρόεδρο) οπότε τι έμεινε..

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς; Κινέζος είναι από πίσω; Ούτε καν θα μου πήγαινε στο μυαλό ούτε για να το ψάξω κιολας. Δεδομένο το είχα.

Καλά οι Πολωνοί εννοείται καλά κάνουν. Θέλουν να αποτινάξουν μετά μανίας οτιδήποτε έχει σχέση με Ανατολική Ευρώπη/μπλοκ και να θεωρηθούν κ αυτοί Δυτικοί. Οι Ρώσοιι είναι θανάσιμος εχθρός, η Ευρώπη είναι ΓΤΠ (αλλά πήρε τον Τούσκ για Πρόεδρο) οπότε τι έμεινε..

Ταιβανέζος πρόσφυγας στην Αμερική φάση...

Link to comment
Share on other sites

Mantle is Dead...:hehe: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ... :hehe:

Ήταν σαν τον Μεσσία. Ήρθε, έκανε τη δουλειά του και έφυγε (όχι ακριβώς αλλά τέσπα). :hehe:

(Θα παιζες attila σε dx11 μέχρι το 2020 ρεεεεεε) :P

Καλημέραααα!!

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει προτιμώ να παίζω πάρα να βλέπω το παιχνίδι σε βίντεο και να λέω ΘΑ παίξω κάποτε...

Καλημέρα!!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now