esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

σημερα γλυτωσα το ατυχημα 2 φορες

ενας με ενα insignia που πηγαινε πατημενος και κοιτουσε το κινητο του, εφτασε με τα abs να τρελαινονται και τα λαστιχα να τσιριζουν χωμενος αναμεσα απο εμενα με το μηχανακι και το διπλανο αυτοκινητο, σταματημενοι στο φαναρι. 10 εκατοστα πιο αριστερα να ημουν θα με ειχε μασει

ο αλλος ηταν με το navara ετρωγε πιτογυρο και πηγαινε δεξια αριστερα σε δρομο με 2 λωριδες

πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites

...και εγώ πριν από λίγο με τις φρενούκλες μου έσωσα αυτοκτονικό σκυλάκο :)

P.S. Αν υπάρχει θεός και κάρμα και τέτοια, πρέπει at least να βρω 50ευρω κάτω ε; :hehe:

Καλημέρα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παλικάρια μου!

Εγώ πάλι κοιμήθηκα με πονοκέφαλο και ξύπνησα με πονοκέφαλο και γενικά δεν πάει και πολύ καλά το σκηνικό!

Ζάχο, δύναμη ωρέ και υπομονή! :T:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως μπορείτε να συνεχίσετε και χωρίς ειρωνίες.

Αναφέρομαι σε όλους σας.

5QdBVLe.jpg

Πληρώνεις το ότι έκαναν undervolt-underpower μια fury x; 0 λογική στην τιμή όντως. Οι ίδιοι οι αριθμοί τους την κάνουν overpriced. Λένε ότι είναι ίδια τιμή με μία που έχει καλύτερο cooler και 15% καλύτερες επιδόσεις-clocks. Για ποιο λόγο να μην πάρεις fury X και να πάρεις nano; Αν θες να θυσιάσεις επιδόσεις για λιγότερη κατανάλωση; λες και τα 275watt της fury είναι τρομερά... Μήπως είναι τυπογραφικό ρε παιδιά; Συνεχίζω να προσεύχομαι στα άγια bits and bytes για να δω σύντομα την fury Χ2.
Είναι πολύ όμορφη αλλά πρέπει να ρίξουν τις τιμές σε αυτές τις mini..μικρή είναι όχι από χρυσάφι! Θα κάνει πάνω από 200 ευρώ και τι προσφέρει 2 slot για ram και μια κάρτα.

Γενικά όταν κάτι είναι μικρότερο, δεν το κάνει αυτόματα πιο φτηνό σε κόστος κατασκευής, ειδικά αν μιλάμε για πολύπλοκα πράματα. Δεν είναι ακριβώς πίτσα με το μέτρο. :)

Ειδικά για την fury, σου λέει και η εταιρία οτι είναι binned, low leakage, whatever κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now