esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

ακου φιλε επειδη εχουμε μιλήσει με pm(massman και κανα 2 αλλους) και μου λενε οτι τωρα το βρηκαμε το προβλημα κανε λιγο υπομονη και τετοια και μετα απο 2 μερες παλι τα ιδια θα γραψω 100 nothing yet και οχι μονο ενα)και βλεπω οτι παρα πολλη ανεβαζουνε σκορ τα πηρα !

παρεξηγηθηκε κανενας δεν καταλαβα και το ειπανε εσενα γιατι εγω δεν ειδα τιποτα εσυ παραπονεθηκες!

Χαλάρωσε man, go out για real life..οι πόντοι δεν θα σε βοηθήσουνε πουθενά στην ζωή σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε man, go out για real life..οι πόντοι δεν θα σε βοηθήσουνε πουθενά στην ζωή σου ;)

πιστεψε με ΒΑΣΙΛΗ οτι στη ζωη μου ειναι το τελευταίο πραγμα που με νοιαζει εχω αλλα να ασχοληθώ ,γυναικα ,δουλεια+++(και ειμαι 33 χρονων δεν ειμαι κανα παιδακι που θα μου πει καπιος τι θα κανω και πως και που κανει μονο αυτο)αλλα οταν εχω free χρονο και ασχολούμαι με αυτο το συγκεκριμένο χόμπι ζητάω καποια πράγματα να γίνονται σωστά,γιατι τοτε δεν υπαρxει και λογος να το κανεις!η το κανεις η δεν το κανεις και πιστεύω οτι δεν ενοχλώ και κανεναν αμα ενοχλώ καπoιον ειμαι ολος αυτια να μου το πει!!και δεν μου αρεσουνε και η παρεξηγήσεις καθόλου ,προσπαθώ οσο μπορώ να τα εχω καλα με ολους...

καλημερες!

Link to comment
Share on other sites

Ρε με δουλέυεις? Τι σωστά?

Δηλαδή άμα δεν υπήρχε το bot και οι πόντοι δεν θα έμπαινες κάν στον κόπο να το κάνεις ?

Ρε μην μου λέτε όλοι μαλακίες πώς το κάνετε απο την καλή σας την όρεξη και την δίψα για μάθηση. Όσοι το κάνουν γι'άυτο φαίνονται.

Οι υόλοποιποι που το λέτε το κάνετε για τα ποντάκια, για κανα free hardware, για λίγο παραπάνω δισημότητα σε κανα περιοδικό ή σε τίποτα τέτοιο και πάει λέγοντας....!

Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλέις ούτε κακό μου κανεις...αλλά με ενοχλεί η υποκρισία και το οι άνθρωποι να κάνουν τους χαζους...

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν εχω μαθει να δουλεύω κανεναν !!!

δεύτερον εγω το κάνω για μενα και μόνο τώρα τη σκέφτεται ο καθένας τον γράφω στα παλια μου τα παπουτσια...

και εγω αν θελεις να ξερεις δεν με ενδιαφερουνε ουτε δημισιοτητες ουτε περιοδηκα τιποτα απλα γουσταρω την φαση και το κάνω και θελω για αυτο που κάνω να μου λεει κάποιος(φιλαρακια) μπράβο ρε μαγκα συγχαρητήρια για αυτο που εκανες και για αυτο η ανταμοιβη μου ειναι το bot και τα λογια των φιλων...και δεν νομιζω να μην ειναι ετσι για τους υπολοιπους και στην τελική για αυτο το πληρώνω ακριβά!

και καταρχην μαλλον δεν καταλαβες οτι εγω δεν ανεφερα οτι δεν το κανω για το Bot και για τους ποντους η μπορει να μην το εγραψα καλα το περισσοτερο που το κανω ειναι για τους ποντους και για το bot και για αυτο που αναφερα για τους φιλους και τωρα οσο γιατην διμοσιοτητα δεν με ενδιαφερει με την εννοια γιατι ξερω οτι δεν προκειται γιατι δεν εχω αυτα που πρεπει για να παω εκει(γνωριμιες ,sponsor) ,ειδαλος καλοδεχουμενα ολα και περιοδηκα και τηλεορασεις και τα παντα.γιατι σε ποιον δεν αρεσουνε αυτα!!

εγω φιλε μου τα λεω οπος εχουνε και δεν ντρεπομαι μαλλον εγω δεν το εγραψα καλα η δεν καταλαβες εσυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Tony οκ, εγώ έιμαι ο χαζός και δεν κατάλαβα.

Σταματάω την συζήτηση γιατί δεν βγάζουμε άκρη και δεν καταλαβαίνω τι λές.

Μια ερώτηση μόνο....Στην Pure σε δεχτήκανε ή τους τελειωσανε τα κάνιστρα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Tony οκ, εγώ έιμαι ο χαζός και δεν κατάλαβα.

Σταματάω την συζήτηση γιατί δεν βγάζουμε άκρη και δεν καταλαβαίνω τι λές.

Μια ερώτηση μόνο....Στην Pure σε δεχτήκανε ή τους τελειωσανε τα κάνιστρα?

καλη η ειρωνια σου μικρε αλλα εδω βαρεσες fsb wall...και να σου πω και κατι ναι ρε μαγκα εγω δεν ντρεπομαι και ολοι το ξερουνε οτι εκανα μια σκεψη για καποιους ανεγκέφαλους εδω μεσα και ολοι ξερεις τι απαντησανε οτι και εμενα αμα μου δινανε δώρο ενα pot ολοι θα φευγαμε τη να κατσουμε να κανουμε να λεμε λογια H.O.T καΙ @ΚΙΕς!!!

τι σκαλωμα εχεις φαει με εμενα μηπως αυτα που θελεις να πεις σε αλλους τα λες σε εμενανε ?

Link to comment
Share on other sites

και εγω αν θελεις να ξερεις δεν με ενδιαφερουνε ουτε δημισιοτητες ουτε περιοδηκα τιποτα απλα γουσταρω την φαση και το κάνω και θελω για αυτο που κάνω να μου λεει κάποιος(φιλαρακια) μπράβο ρε μαγκα συγχαρητήρια για αυτο που εκανες και για αυτο η ανταμοιβη μου ειναι το bot και τα λογια των φιλων...

Oποτε σε νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι και ποσους ποντους θα σου δωσει το bot....εεε δεν ειναι ετσι τα πραγματα....

Το overclocking ειναι μονο για την Κ@ΥΛΑ...

Ο Hipro ειχε αναφερει για τον varachio...δες τι κανει το ατομο απλα δες...μπεντσαρει με AGP καρτες...και απλα ανεβαζει τα σκορ του...φαινεται ο ανθρωπος οτι το κανει γιατι του αρεσει....

Ο George o/c παιζει με laptop βαζοντας παγακια μεσα σε μπρικι για να βγαλει το 32αρι ο cpu...

Ο Kintaro το εχει λιωσει το LCC ψαχνεται πολυ μεχρι και αζωτο στις μνημες εβαλε και ειδαμε τα αποτελεσματα του...

AYTΗ EINAI Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ OVERCLOCKING...!!!

και οχι οι ποντοι και το ποιος ειναι πρωτος στο bot...

Link to comment
Share on other sites

και ολοι ξερεις τι απαντησανε οτι και εμενα αμα μου δινανε δώρο ενα pot ολοι θα φευγαμε τη να κατσουμε να κανουμε να λεμε λογια H.O.T καΙ @ΚΙΕς!!!

Γιατι να φυγεις επειδη σου δινουν ενα ποτ των 300$ και ?

Εγω θα δουλευα 3 βδομαδες ωστε να τα βγαλω και να το παρω...

ΕΛΕΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤ ΠΑΡΑΤΑΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ?

ή μηπως εισαι επαγγελματιας overclocker και σκεφτεσαι σαν τους ποδοσφαιριστες και τους μπασκετμπολιστες...!

Link to comment
Share on other sites

Oποτε σε νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι και ποσους ποντους θα σου δωσει το bot....εεε δεν ειναι ετσι τα πραγματα....

Το overclocking ειναι μονο για την Κ@ΥΛΑ...

Ο Hipro ειχε αναφερει για τον varachio...δες τι κανει το ατομο απλα δες...μπεντσαρει με AGP καρτες...και απλα ανεβαζει τα σκορ του...φαινεται ο ανθρωπος οτι το κανει γιατι του αρεσει....

Ο George o/c παιζει με laptop βαζοντας παγακια μεσα σε μπρικι για να βγαλει το 32αρι ο cpu...

Ο Kintaro το εχει λιωσει το LCC ψαχνεται πολυ μεχρι και αζωτο στις μνημες εβαλε και ειδαμε τα αποτελεσματα του...

AYTΗ EINAI Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ OVERCLOCKING...!!!

και οχι οι ποντοι και το ποιος ειναι πρωτος στο bot...

παστελ ας βγει καποιος εδω μεσα και να πει την αληθεια δεν πειραζει και δεν ειναι ντροπη και ολα αυτα τα ατομα που αναφερες (varachio,kintaro)ξερω παρα πολλη καλα τη κανουνε γιατι ειμαστε φιλαρακια...δηλαδη ολοι σας το κανετε γιια την δοξα μην τρελαθουμε τωρα και κανενας για τους ποντους..δεν πειραζει μπορει να ειμαι ο μοναδικος!!!

ποια ομαδα παστελ .ξεχασες τη εγινε λιγο καιρο πριν για αυτο θεμα ..και το ξαναλεω θα το εκτιμουσα παρα πολλη το δώρο ας ητανε και ΠΙΑΤΟ ακομα και θα εφευγα ναι το ξαναλεω..ολοι ανοιχτα λενε ζητω η ομαδα και απο πισω λενε ,ναι θα φευγαμε και εμεις αμα περναμε δώρο ενα pot!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παίδες τώρα διαφωνω!

Τι σας νοιάζει τι κάνει ο ΤΟΝΥ;;;;

Άμα το κάνει για τους πόντους και για ότι άλλο προκύψει ας το κάνει με γεια του και χαρά του.

Από εκεί και πέρα ο καθένας ας δει τι κάνει αυτός!

O varachio και ο καθένας varachio μπορεί να παίζει με ότι θέλει/έχει και όπως θέλει:D

O κάθε ένας από εμάς είναι στην ΗΟΤ και στην κάθε ΗΟΤ για τους λόγους του:D

Τι ασχολείστε;;;;;..........:)

Link to comment
Share on other sites

παστε ας βγει καποιος εδω μεσα και να πει την αληθεια δεν πειραζει και δεν ειναι ντροπη και ολα αυτα τα ατομα που αναφερες (varachio,kintaro)ξερω παρα πολλη καλα τη κανουνε γιατι ειμαστε φιλαρακια...δηλαδη ολοι σας το κανετε γιια την δοξα μην τρελαθουμε τωρα και κανενας για τους ποντους..δεν πειραζει μπορει να ειμαι ο μοναδικος!!!

Ρε φιλε με δουλευεις? Εγω δεν εχω hardware και που και που μπεντσαρω με τον Ε1200 και το 1gb μνημης που εχω με δουλειες? ποια δοξα και ποιο bot και ποιες μαλακιες για την κ@υλα... Εχω λιωσει στο τηλ για παραδειγμα με τον Γιωργη απο την Κρητη μιλωντας για tweaks, προσπαθωντας να μαθω διαφορα πραγματακια...

Στην ζωη μου δεν εχω παιξει με 8600 ας πουμε και 2 φορες με 975 και μια με 965 και αυτες με του Σοφου το Η/W.

Γυρνα σε παλαιοτερα θεματα και διαβασε κανα δυο ποστ του Vouda για να καταλαβεις...

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη και Βασίλη, μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι εδώ μέσα. Αν υπάρχει κάτι που πρέπει να λυθεί γιατί δεν το συζητάτε μέσω ΡΜ ή MSN;;; Τον τελευταίο καιρό μονίμως "χαλάμε" τις καρδιές μας δημόσια.

Ας το κάνουμε πιο διακριτικά.

Link to comment
Share on other sites

Μικρε? :hehe: Γιατί ψέμματα λέω για την Pure ? Απο το κεφάλι μου το έβγαλα ?

Χεστηκα για την HOT Tony, άμα σου δίνουνε και hardware απο την OCΧ , πήγαινε εκέι.

Δεν δίνω δεκάρα τσακιστή, ούτε και με ενδιαφέρει !

Απλά, δεν μου αρέσουν οι δήθεν άνθρωποι...και εσύ το πάιζεις πολύ Super Duper Clocker Γαμάουα και μετά πολύ ταπεινός και καθως πρέπει ! Αυτό δεν μπορώ !

Μην μου λές πώς τα κάνεις για τα φιλαράκια σου και μετά πώς το κάνεις για τα δώρα...ή τους πόντους ! Τρελένομαι .. . . . .

Για τους άλλους, ρώτα τους, τους τα έχω πέι χύμα σε όλους... !

Link to comment
Share on other sites

Tony αν σου χαρίσω εγώ δυο κάνιστρα θα αλλάξεις ομάδα?θα φτιάξω μία μόνο για την πάρτη σου...Δεν είναι έτσι φίλε...χαλάρωσε

αντωνη ναι ρε φιλε θα το εκτιμουσα και το ξερεις και θα εφευγα γιατι πως ειναι?

αλλα αμα σε ειρωνεύονται κιόλας πoιος ο λογος να κάτσεις ?και στην λενε ολοι για πιον λογο εγινε κατι και δεν το ξερω?

τη τον νοιαζει τον καθενα τι κανω εγω τον ενόχλησα η εχει κανενας παράπονο απο εμένα?

εγω εχω μαθει φιλε και γοριλακο αναφέρομαι σε εσενα αν εχω κατι με καποιον τον πιανω και του το λεω δεν το βγαζω δημοσιά σε ολο το φορουμ και καλα για να τον κανω ρεζιλι.αυτο δεν ειναι μαγκια αυτο ολοι ξερουμε πως λεγεται και κατι ακομα εγραψες πριν οτι δεν εχεις κατι μαζι μου και καπακι κανεις αυτο που λες για την pure!!αυτοι που επρεπε να το ξερουν το ξερανε και το ειπανε σε αλλους 100 δεν με νοιάζει καθολου αλλα τέτοια πισώπλατα με τρελαινουνε και δεν σε ειχα για τετοιο ατομο,αλλη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος!

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη και Βασίλη, μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι εδώ μέσα. Αν υπάρχει κάτι που πρέπει να λυθεί γιατί δεν το συζητάτε μέσω ΡΜ ή MSN;;; Τον τελευταίο καιρό μονίμως "χαλάμε" τις καρδιές μας δημόσια.

Ας το κάνουμε πιο διακριτικά.

Δεν χαλάμε καμία καρδιά για συζητήσεις σε forum και για μαλακοειδές θέμματα .

Συζητάμε απλα...άλλες φορές πιο ήρεμα και άλλες λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε με δουλευεις? Εγω δεν εχω hardware και που και που μπεντσαρω με τον Ε1200 και το 1gb μνημης που εχω με δουλειες?

Χρήστο βγαίνεις λάθος εδώ!

Όπως μου έχεις πει benchάρουμε με ότι έχουμε :D

Δηλαδή το laptop του Γιώργη είναι πιο "δυνατό";:)

Ρε σεις και πάλι λέω......τι ασχολείστε;;;;; Ας κάνει ο καθένας ότι θέλει, όπως το θέλει κλπ, αν αυτό ενοχλεί τους άλλους, so what;

Δηλαδή ο mickeymouse και αν έχετε δει ακόμα 3-4 Έλληνες που δεν ανήκουν σε ομάδες της χώρας τους δεν είναι ίδιο με αυτό που λέτε τώρα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now