esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Sorry αλλά αυτό έπρεπε να το μοιραστώ μαζί σας...

hipro5transportyl3.png

εκει που βλεπετε τον ειχε παει ο hipro σε ενα γνωστο του τον kingpin για να κανει δοκιμαστικό για την διαφημηση της colgate:hysterical::hysterical:

αποτελεσμα(την πηρε την δουλεια)!!:)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται μιλάμε να πάω στο περιπτεράκι. Έχω την ομπρέλα μου στα Χανιά (λέω σιγά μωρέ αρχές Σεπτέμβρη θα βρέχει; :P) και πρέπει να περπατήσω ~6 λεπτά με καταρρακτώδη βροχή. Πριτς. Τρέχοντας δεν πας για κανένα λόγο, είναι κατηφόρα και κολόδρομος οπότε, δεν θέλω να περάσω τις επόμενες εβδομάδες στο νοσοκομείο. Τουλάχιστον δίνει τώρα η Μιχαέλα μάθημα οπότε θα μου πάρει καπνό γυρνώντας κατά τις δυόμισι :D

Link to comment
Share on other sites

Μολις μπηκε παραγγελια ενας i7 950.... αντε και καλα κλοκια....

Ελπιζω να σου κατσει καλο κομματι.Αν μπορεις,ζητα στο batch να λεει B (μια καλη δικαιολογια ειναι οτι εχουν απο default χαμηλοτερο vcore).

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δράμα, τόλμη και γοητέια στον Ιντερνέτ το ελληνικό έ? :hehe:

Γελάω με τον "δηθενισμό", κουτοπονηριά και τον "καμαρισμό" like γυφτικο σκεπάρνι κάποιων !

:hehe:

In Real Everyday World τώρα, δεν ξέρω, νομίζω οτι πολλοί έχουν την εντύπωση για τους εαυτούς τους πώς μαμάνε και δέρνουν .....τι κάκό έιναι αυτό γαμώτο μου?

Γιατί υπάρχει τόση βλακέια γύρω μας ?

PS Last but not least το χειρότερο έιναι οι κοπέλες που νομίζουν πώς έιναι κ@υλες :hehe:

Δεν την παλέυω...πάω να κοιμηθώ για να ξεχαστώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now