esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Στο MX Revolution που εχω το μονο που αντιμετωπισα ειναι στην δεξια πλευρα του ενα ειδος μεμβρανης που καλυπτει το μαυρο γιαλυστερο πλαστικο του αρχισε να τριβεται και αναγκαστικα να την ξυσω και να την βγαλω ολη! Αλλα μπορω να πω οτι εγινε πιο ομορφο ετσι!! :D

Link to comment
Share on other sites

Logitech G9, έχει φύγει το sleeving, έχει φθαρεί/ξεφτύσει το χοντρό κάλυμμα και έχει ξεβάψει το αριστερό click. Όλο θέλω να τους στείλω mail για RMA και όλο το αναβάλλω.

BTW, θεωρείται laggy mouse; Στην 20άρα στο PC μου είναι μια χαρά, αλλά στο HTPC στη 46άρα @ 1920 μου τη σπάει..

Link to comment
Share on other sites

Στο MX Rev κι εγω το εβγαλα μετα απο καποια στιγμη, αλλα μιλαμε το ποντικι το χω ΛΙΩΣΕΙ.

Τα G9 σας ομως ηταν ελατωμματικα. Το ειχε η πρωτη παρτιδα, τους στελνατε αμεσα email και σας εστελναν νεο ποντικακι χωρις να παρουν το αλλο. Το εχουν κανει παιδια που ξερω και ξερετε :P

Link to comment
Share on other sites

Τα G9 σας ομως ηταν ελατωμματικα. Το ειχε η πρωτη παρτιδα, τους στελνατε αμεσα email και σας εστελναν νεο ποντικακι χωρις να παρουν το αλλο. Το εχουν κανει παιδια που ξερω και ξερετε :P

Rly? Δεν το 'ξερα.. Το πήρα όταν είχε πρωτοβγεί

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνετε παίδες? :) Πρίν λίγο γύρισα απο σινεμαδάκι (Βλέπω το θάνατό σου :confused: )..Δούλευα σήμερα 9-16:30 και είμαι πτώμααααα..

A ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΗ ταινιαααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες μετά από 2 μέρες πάλι!

προς προβληαματισμένους κατόχους Logitech ποντικίων: με μία φώτο του προβήματος στην Logitech, αμέσως θα ξεκινήσει διαδικασία RMA ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now