esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Με τοσο που εχουν πεσει σε $$ τα Seedbox..κριμα το ρευμα που καινε τα κατεβαστηρια μας.

Και αν μαζευτουνε και πολλα ατομα περνουν πακετο για server hosting..με αρκετα GB..και αντε γεια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις για να μην τρελλαθούμε.

Τα αποτελέσματα του speedtest που κάνετε είναι σε MegaBits per second, ΟΧΙ MegaBytes/s

Το download δεν είναι τίποτα special, ενώ το upkoad πιάνεται με μια VDSL2.

Link to comment
Share on other sites

ναι..και καλα το Ρεθυμνο σου εφταιξε τωρα...:P:P:P

Καλά ναι εγώ έφταιγα, αλλά δεν ήξερα ποιον να κατηγορήσω. Στην αρχή νόμιζα ήταν νηφάλια, αλλά... αποδείχτηκε το αντίθετο όταν της είπα να πάμε έξω να πάρει λίγο φρέσκο αέρα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε την άλλη φορά στο καναπέ, όσον αφορά το φάρδος ήμουν μια χαρά. Στο ύψος όμως δεν μου έκανε, και τα πόδια τα είχα μαζέψει. Το θέμα όμως δεν είναι αυτό. Όταν πρωτοξάπλωσα ο καναπές έκανε κρουτς κρουτς και φοβήθηκα μην σπάσει :hehe:

Μετά έσβησε η μάνα σου τα φώτα στο σαλόνι, έστειλα εγώ ένα μήνυμα στον αδερφό μου ότι ok και λέω από μέσα μου... Τώρα που θα πάνε για ύπνο όλοι, να σηκωθώ να κοιμηθώ στο πάτωμα. Την ώρα όμως που πήρα την μεγάλη απόφαση να σηκωθώ στα γρήγορα να ακουστεί μόνο ένα μικρό κρουτσ, σηκώνεται η μάνα σου και έρχεται για νερό στην κουζίνα. Οπότε κάθομαι εκεί και λέω από μέσα μου "Μλκ σκάσε, κοιμήσου εδώ, πρόσεχε μην κάνεις απότομες κινήσεις και σπάσει ο καναπές (που είναι και από το 1986 :hehe:), βούλωσέ το και κοιμήσου" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αφού έπαιζα τάβλι με τον Ντον μέχρι τις 3 το πρωί και μου χτυπούσες τα τηλέφωνα στις 9 το πρωί να πάμε γρήγορα να bench-άρουμε.

Δεν με άφησες ούτε ρούχα να πάρω ούτε τίποτα, τα ξέχασα ΟΛΑ.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

george, πρέπει να ξεχάσεις την κοκα κόλα αν θες να χάσεις κιλά. κάτσε να βρω ένα mail που μου είχαν στείλει πριν 2 χρόνια και από τότε δεν έχω πιει ούτε 5 λίτρα συνολικά :hehe:

καλημέρες σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now