esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

To κακό που έχει η Coca Cola Zero είναι η ασπαρτάμη - υποκατάστατο της ζάχαρης. Παίζει μεγάλο ρόλο η απουσίας της στην δίαιτα, για αυτό φωνάζουν οι γιατροί, απαγορεύονται τα αναψυκτικά - είτε είναι light, είτε είναι fully sugar-ized :P

Εντάξει υπάρχουν και μέρες που δεν θα πιω. Αλλά ότι γενικά πίνω κοακολάκι συχνά, ναι. Τουλάχιστον δεν πίνω καφέ κάθε μέρα... :P

ενα θα σου πω κοψε την κοκα κολα φιλε εγω επαθα μεγαλη ζημια..

απο της πολλες που επεινα στο τελος δεν μπορουσα να παω τουαλετα ειχα στουμπωσει:D και γεμιζα αιματα για να καταλαβεις,η κοκα κολα σε σφιγγει πολλη για αυτο κοφτην οσο ειναι αρχη περα απο την πλακα!

βεβαια αυτο το ειχα παθει πριν κανα 3 μηνο αλλα ειχα υποφερει και απο τοτε μακρια:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πως το κατάλαβες ότι ήταν από την coca cola αυτό ρε? :S

προτων πηγα στο γιατρο και δευτερον μολις την εκοψα ολα μια χαρα απο τοτε ,σκετη απολαυση η τουαλετα ουτε αιματα απο σφυξιμο ουτε τιποτα:hehe:

π.χ οταν σε παει τσιρλιπιπι σου λενε πιες κοκα κολα για να σταματησει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν δε σε θέλει....διαλύονται όλα!

Ο δίσκος που έχω στο server με τα δεδομένα μου είναι επιλεκτικός, αποφάσισε να μου χάσει όλα τα αρχεία τα οποία έχω ως database για πολλά πράγματα (σχολή, sites, news etc) και να αφήσει όλα τα υπόλοιπα. Ευτυχώς υπάρχουν γενικότερα, και δεν είναι corrupted, αλλά έκανε μόνο του έαν folder lost!:funk:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now