esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

G9 και εγώ που έχει γίνει σαν να έχει καεί απο τον ήλιο και να ξεφλουδίζει :hehe:

Παστελίδη, χούφτωνα στο σχολείο εγώ ρε...δεν το κάνω πλέον αυτό !

Η πλαστική σου κούκλα καλά έιναι ή πάλι το έσκασε απο το παράθυρο ? :hehe:

PS. Χτές βράδυ πέτυχα μια 997 Turbo απο το πέταλο του Καραϊσκάκη και φτάσαμε μέχρι τον λαιμό. Πρέπει να με τσάγιασε όλες τις φορές(καμιά 10αρία) εκτός απο μία που πάτησε φρένο :hehe:

Έχωνα απο πίσω του με 4η και 160 φορτωμένος, άνοιγε με καθυστέρηση και δεν τον έφτανα ούτε για πλάκα :hehe:

Αυτό θα πέι pwned !

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες ...στα προσωπικά μηνύματα στο hwbox δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα βελάκια στο πληκτρολόγιο για να πάω μπρος -πίσω....τα κeys οπουδήποτε αλλού δουλεύουν κανονικά..εχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

edit ....magically fixed...unknown cause

Link to comment
Share on other sites

Πω έχει πέσει τόση βαρεμάρα σήμερα που έκατσα και έλυσα το λαπτοπ για να βρω τον clock

generator για το setfsb:p:p

Ευτυχώς που έχει και στο νόβα τσέλσι-λιβερπουλ και βλέπουμε και λίγο μπάλα:)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος είσαι και εσύ!!;) Φίλης ε??:P

Και οι 2 οι φίλοι που κάνουμε παρέα δουλεύουν όλη μέρα σε εφορευτικές επιτροπές λόγω εκλογών. Οι άλλοι είναι χαμένοι....

Πιο βράδυ πια με κόβω να βγαίνω, αν βγω:)

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο και αυτό:P

Είμαι στο πατρικό μου στο οποίο έχω αφήσει ένα λάπτοπ.χαχαχαχαχ

Ταινίες και λιώσιμο στο ιντερνετ;) καλά είναι.

Link to comment
Share on other sites

ξεκάρφωτο αυτο που θα πω αλλα το άκουσα και το λεω!

γιατη λεει η γυναίκες προσπιουνται οτι εχουνε οργασμό?

γιατη νομιζουνε οτι μας νοιαζει:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα που άνοιξε το OPERA σήμερα, RnB party, έγινε της τρελής λέμε! :D

Το μόνο κακό... το μόνο κακό... το μόνο (ξαναλέω :P) κακό της βραδιάς ήταν μια λάθος κίνηση που έκανα. Δεν ξαμαπλέκω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ με μεθυσμένη φοιτήτρια που το παίζει τρελιάρα :hehe: Ήταν και δευτεροετής λέει...

Εγώ της φταίω που πριν από ένα μήνα χώρισε με έναν που τα είχε 4 χρόνια; Πως δεν ξέρασε πάνω μου :hehe: Α ρε Ρέθυμνο, μου έλειψες :D Ευτυχώς μου έριξε μόνο λίγη βότκα από το ποτήρι της πάνω στο τζιν μου :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα που άνοιξε το OPERA σήμερα, RnB party, έγινε της τρελής λέμε! :D

Το μόνο κακό... το μόνο κακό... το μόνο (ξαναλέω :P) κακό της βραδιάς ήταν μια λάθος κίνηση που έκανα. Δεν ξαμαπλέκω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ με μεθυσμένη φοιτήτρια που το παίζει τρελιάρα :hehe: Ήταν και δευτεροετής λέει...

Εγώ της φταίω που πριν από ένα μήνα χώρισε με έναν που τα είχε 4 χρόνια; Πως δεν ξέρασε πάνω μου :hehe: Α ρε Ρέθυμνο, μου έλειψες :D Ευτυχώς μου έριξε μόνο λίγη βότκα από το ποτήρι της πάνω στο τζιν μου :P

ναι..και καλα το Ρεθυμνο σου εφταιξε τωρα...:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now