esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Χθές βράδυ με σταμάτησαν γιατί πήγαινα με 250 απο Βαρυμπόμπη -> Αθήνα.

Ήμουν μόνος τελειώς στον δρόμο και στην μέση μόνο ένα περιπολικό.

Σταματάω στην άκρη, και μετά απο 5 λεπτά με γράφει για πυροσβεστήρα που δεν είχα.

Φθηνά την γλίτωσα με 40? πρόστιμο .

Η κοπέλα απο δίπλα μου λέει " Να βγώ να κανονίσω εγώ ή όχι? " :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι πυκνωτες ειναι καλοι για ενισχυτες ρα :D

Εσυ ρε gor τι κρυβεις μεσα στο αμαξι και τους δινεις, δεν παιζει και τις δυο φορες να εισαι τοσο κωλοφαρδος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα το λεωφορείο των 20:00 για να είμαι 21:00 Ρέθυμνο (να πάω αύριο το πρωί πάλι πανεπιστήμιο...), αλλά επειδή μαζεύτηκε πολύς κόσμος αποφάσισαν να κάνουν δύο δρομολόγια. Ένα Ρέθυμνο express (χωρίς στάσεις πουθενά) που έφευγε στις 19:45 και ένα που περνούσε από ΟΛΑ τα χωριά, πήγαινε Ρέθυμνο και μετά Ηράκλειο (Ώρα Αναχώρησης 20:00). Λέω εγώ, δεν παίρνω το express να είμαι σε 45 λεπτά εκεί, παρά να περιμένω το άλλο που κάνει και μία ώρα και ένα τέταρτο;

Οπότε στις 20:26 ξυπνάω (κοιμόμουν στο λεωφορείο :hehe:) και βλέπω τρελά μεγάλη ουρά από αυτοκίνητα. Ένα Hilux πήγαινε πατητό πιωμένος, του έφυγε και μετά από τρελές μανούβρες βρέθηκε μισό στο δρόμο και μισό έξω από την προστατευτική μπαριέρα... Από πίσω του ερχόταν ένα 106 Rallye τρελαμένος και αυτός, οπότε έπεσε πάνω στο κομμάτι του Hilux που κρεμόταν μες στο δρόμο και έγινε φυσαρμόνικα. Το κακό όμως (όπως είπα και του gorilla boy) ήταν το Audi S3 που ερχόταν από το αντίθετο ρεύμα και βλέποντας όλα αυτά έκοψε δεξιά και έπεσε στα χόρτα στο πλάι του δρόμου. Επειδή όμως το ύψος του δρόμου σε σχέση με τα χορτάρια ήταν μεγαλύτερο, κάθισε απότομα το αμάξι και βγήκε όλη η μηχανή απόξω... :eek: Τρελάθηκα. BTW, έφτασα σπίτι πριν 10 λεπτά τελικά :hehe: Ήθελα και το Express ο βλακάκος :hehe:

Κύριε tsan, η τσικουδιά θα αργήσει λίγο γιατί είχαμε δουλειές πολλές σήμερα και δεν πρόφτασα να βάλω :(

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Τα 'κλασα.. :stars::stars::confused:

DSC_5145.jpg

Πολύ σκληρή για να πεθάνει! Η μητρικούλα μου δουλεύει μια χαρά! Βρήκα και το fail.. Λόγω νύστας, στραβομάρας, η απλά μαλακίας, έβαλα το jumper στο 3πινο του ανεμιστήρα.. :hehe::hehe:.. Ούτε ένας δεν το πρόσεξε; :(....

Link to comment
Share on other sites

LOL! Τι γίνεται σήμερα! Η ανάσταση των νεκρών! Η P5E64WS Evolution που την είχα για πέταμα (στραβωμένα pins και την είχε βγάλει τεχνικός του Πλαίσιο άχρηστη), δουλεύει μια χαρά! Πάω να βρω και κάτι καμένες 8500GT και 6600V, ίσως να δουλέψουν..

Με αυτά που έχω δει σήμερα, παίζει να δουλέψει και η P5K-E WiFi AP..

100_5221.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σκληρή για να πεθάνει! Η μητρικούλα μου δουλεύει μια χαρά! Βρήκα και το fail.. Λόγω νύστας, στραβομάρας, η απλά μαλακίας, έβαλα το jumper στο 3πινο του ανεμιστήρα.. :hehe::hehe:.. Ούτε ένας δεν το πρόσεξε; :(....

:hehe: :hehe: Pwnage

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now