esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Sorry η ίδια είναι; Γτ μάλλον τυφλώθηκα...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Όχι, η δίδυμη αδερφή της είναι αυτή :P

Μπραβο gor.

Καλουλα φαινεται ( απο χαρακτηρα) γιατι αυτο μετραει το περρισοτερο!

Χαρακτήρα ? Ωχ... πάει ο Mike, γέρασε πρόωρα :P

Link to comment
Share on other sites

Love line εγινε το offtopic!!

Gor...

Αμα το παιζει δυσκολη, και σε θελει, και το παιξεις επιμονος, δεν θα σε θελει....

Αν σε γραφει και την κυνηγας, την εχασες.

Αν σε γραφει και την φτυνεις, την εχασες...

Κοινος, αμα το παιξεις οπως θελει αυτη θελει να το παιξεις, την εχασες.

Αμα ομως δεν παιξεις ετσι οπως θελει... Παλι την εχασες!

Αρα τι κανεις;

Παιξτο τρελλος.

Οι γυναικες ειναι λιγο αναποφασοστες, και Πρεπει εσυ να της βγαλεις την αποφαση.... Και συνηθως αυτο γινεται με το να κανεις κατι τελιος ασχετο με αυτο που σου ζητανε. Αμα σου πει μπλε η κιτρινο, πες της δεντρο. Αμα σου πει καναπες η κρεβατι , πες της κινητο.... Δεν ξερω αν με πιανεις... Ειναι περιεργη η γλωσσα του ερωτα.

Πχ. Εμενα μου λει, παμε για καφε η για φαει το μεσημερι; Κ απανταω εγω, θα σου δειξω πως να δεσεις μια γραβατα κ παπιγιον...

Μου λει βραδυ ποτακι σε μπαρ η club? και της λεω υπνο νωρις για προινο ξυπνημα για ανατολη του ηλιου.

Ψωνια η εκθεση σε γκαλλερι; Ζωολογικο κηπο!

It works everytime!

Τρελλα μονο.

χαχαχαχαχαχαχα.

Δυστυχώς. το μεγαλύτερο πρόβλημα με τις γυναίκες, είναι ότι η κάθε μια έχει διαφορετική λογική από την στιγμή που αναλύουν πολύ τα πράγματα.

Οι άντρες μιας και είμαστε πιο str8 to the point πάνω κάτω σκεφτόμαστε με τον ίδιο τρόπο με διαφορά μόνο στις λεπτομέρειες που δεν δίνουμε και ιδιαίτερη σημασία.

Απ αυτά που μας είπε ο gor δεν έχω καταλάβει τι παίζει. Σίγουρα, κάτι δεν μας λέει, και ότι και να λέμε εμείς, δεν μιλάγαμε εμείς μαζί της για να ξέρουμε σε τι χαρακτήρα πάει.

Τεσπα, ή όντως περιμένει να κάνει κίνηση ο gorillas πράγμα highly unlikely μιας και άμα αρέσεις στην γυναίκα θα σου δώσει ξεκάθαρα το πάτημα για να κουνηθείς, ή απλά θέλει τον gorilla για να παίζει για να γουστάρει και να νοιώθει καλά για πάρτη της.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σύνελθε ρε.....ο Δεκέμβριος μου πήγε ιδιαίτερα καλα...και ο Ιανουάριος έτσι θα συνεχίσει.

Γιατί πρέπει και καλά να με πάιζει ?

Είσαι μια πονεμένη ψυχή ε ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σύνελθε ρε.....ο Δεκέμβριος μου πήγε ιδιαίτερα καλα...και ο Ιανουάριος έτσι θα συνεχίσει.

Γιατί πρέπει και καλά να με πάιζει ?

Είσαι μια πονεμένη ψυχή ε ? :hehe:

φίλε όλοι το έχουμε περάσει το στάδιο αυτό, απλά μερικοί δεν το έμαθαν ποτέ :hehe: :hehe:

Όσο περνάνε τα χρόνια παίζει το σκηνικό όλο και πιο πολύ ρε gor. Ειδικά όταν ο λεγάμενος έχει και αμάξι, είναι ο πιο εύκολος στόχος για μεταφορικό μέσο.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική επιλογή είναι το τι θα κάνεις κ.ο.κ.

Κάποτε είχα γαϊδουρίσια υπομονή και κυνήγαγα για καιρό που οι περισσότεροι μπορεί να είχανε ξεχάσει την ύπαρξη του άλλου :P

Τα χρόνια όμως περνάνε, και πίσω δεν γυρνάνε.

Οπότε καλύτερα να έχεις χαράξει μια "γραμμή" σύμφωνα με την οποία κινείσαι.

Ένα "deadline" ας πούμε.

"Δέχομαι" να "θυσιάσω" τόσο χρόνο και να κάνω μέχρι και το Ψ πράγμα για να διεκδικήσω την Φ,Χ,Ψ.

Από κει και πέρα, δεν πα να μαμηθεί, πορτοκαλιές υπάρχουνε παντού πολλές, χρόνος όχι, next!

Τα standards μου δεν τα ρίχνω όπως και να 'χει, απλά τα τελευταία 2-3 χρόνια παίζω στο χύμα.

Βλέπεις κάποια που σου αρέσει ? Good.

Κόψε βλέμμα και κάνε κίνηση αν είναι, ή κάνε κίνηση δίχως το παραμικρό, spot & hit.

Έκατσε ? Καλώς. Δεν έκατσε ? Who gives a rat's ass. Next please!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γερασα προωρα, απλα δεν ειμαι της γαμαο ταο σχολης, και ναι, χαρακτηρας. Μπορεις να εχεις μια πανεμορφη χωρις χαρακτηρα, αλλα ρε φιλε, να ειναι γγυφτος... Να φτυνει, και να μην την νοιαζει ο συνανθρωπος της; Τι να την κανεις; Το πως συμπεριφερεται, το πως μιλαει, αυτα και αλλα πολλα ειναι μερος του χαρακτηρα της.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γερασα προωρα, απλα δεν ειμαι της γαμαο ταο σχολης, και ναι, χαρακτηρας. Μπορεις να εχεις μια πανεμορφη χωρις χαρακτηρα, αλλα ρε φιλε, να ειναι γγυφτος... Να φτυνει, και να μην την νοιαζει ο συνανθρωπος της; Τι να την κανεις; Το πως συμπεριφερεται, το πως μιλαει, αυτα και αλλα πολλα ειναι μερος του χαρακτηρα της.

Δεν λέω, ωραία.

Αλλά υπάρχουνε τέτοιες ? Πόσο μάλλον ο συνδυασμός ομορφιάς και χαρακτήρα ( και ας μην είναι και κουκλάρα, απλά καλή ).

Κακά τα ψέμματα ωραία το να είναι ναζιάρα, έξυπνη ( λέμε τώρα ), συναισθηματική, ειλικρινής, ρομαντική, και όλα τα καλά, αλλά αν δεν σου κάνει κλίκ δεν βγαίνει το πράγμα, πόσο μπορείς να "καταπιεστείς" ?

Ούτε εγω είμαι της μαμάω τάο σχολής, 5 σχέσεις έχω κάνει ( και είμαι σχεδόν 27χρ. ), οι 4 μακροχρόνιες, έψαχνα τον "τέλειο συνδυασμό" ( άλλο αν εν τέλει δεν βρέθηκε, ή βρέθηκε μια φορά και τελικά τελείωσε άδοξα ), μπορώ να πω πως και οι 5 ήταν αρκετά καλές κοπέλες ( χαρακτήρα, δεν λέμε για ομορφιά ), αλλά δεν τρελλαίνομαι κι όλας, μόνο για την 1 βάζω το χέρι μου στην φωτιά.

Πίσω από τις κουρτίνες τι γίνεται είναι το θέμα ( ακόμα και μακροχρόνια μπορεί κάποιος/κάποια να υποκρίνεται μια χαρά )

Link to comment
Share on other sites

Καλά ξεκίνησε η χρονιά.

Μόλις με σέντραρε κάποιος από πίσω με το αυτοκίνητο καθώς ερχόμουν στη δουλειά.

Καλή ζημιά. Κανά 2 χίλιαρο. Ευτυχώς κι εγώ και αυτός είχαμε μικτή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω, ωραία.

Αλλά υπάρχουνε τέτοιες ? Πόσο μάλλον ο συνδυασμός ομορφιάς και χαρακτήρα ( και ας μην είναι και κουκλάρα, απλά καλή ).

Κακά τα ψέμματα ωραία το να είναι ναζιάρα, έξυπνη ( λέμε τώρα ), συναισθηματική, ειλικρινής, ρομαντική, και όλα τα καλά, αλλά αν δεν σου κάνει κλίκ δεν βγαίνει το πράγμα, πόσο μπορείς να "καταπιεστείς" ?

Ε, αυτό είναι καθαρά θέμα τύχης. Και είναι και αμφίδρομο έτσι.

Σε μια κοπέλα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο ο χαρακτήρας και οι τρόποι. Μπορεί μία που είναι σαν νταλικέρης να έχει πλάκα για 1 μήνα, αλλά μετά θα σιχαθείς την ζωή σου. Το ίδιο ισχύει και αντίστροφα βέβαια έτσι.

Όποιος κάθεται και περιμένει τον τέλειο συνδυασμό(για εκείνον) το πιο πιθανό είναι να μείνει με την χείρα με τα 5 ορφανά. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο αλλά και ακόμα αν υπάρχει δεν θα την γνωρίσει ποτέ.

Απλά ο καθένας ορίζει το "κλικ" τελείως διαφορετικά.

Δεν γίνεται με το που δεις τον άλλον να πέσεις στα πατώματα. Όλα έρχονται σιγά σιγά και στην ώρα τους άμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος κάθεται και περιμένει τον τέλειο συνδυασμό(για εκείνον) το πιο πιθανό είναι να μείνει με την χείρα με τα 5 ορφανά. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο αλλά και ακόμα αν υπάρχει δεν θα την γνωρίσει ποτέ.

Μην το λες αυτό.

Εξαρτάται και πως το εννοεί κανείς, αλλά γενικώς αν "ψάχνεσαι" βρίσκεις.

Τώρα αν πριν το "καλό" περάσεις από 3-4-5 δεν ξέρω πόσα "σκάρτα" δεν έγινε και τίποτα.

Εγω πάντως την είχα βρεί την "τέλεια" ( για μένα προφανώς, όπως το πες, καθένας έχει διαφορετικά γούστα, ιδιοτροπίες, κλπ κλπ )

Δεν γίνεται με το που δεις τον άλλον να πέσεις στα πατώματα. Όλα έρχονται σιγά σιγά και στην ώρα τους άμα είναι.

Η τύχη που έλεγες, είναι και σ' αυτό.

Σίγουρα δεν είναι συχνό φαινόμενο, αλλά το 'χω βιώσει 2 φορές ( τα σαγόνια στο πάτωμα που λέμε... ).

Ποτέ μην αποκλείεις κάτι επειδή δεν σου έχει τύχει μέχρι στιγμής ( ή και ποτέ ).

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες αυτό.

Εξαρτάται και πως το εννοεί κανείς, αλλά γενικώς αν "ψάχνεσαι" βρίσκεις.

Τώρα αν πριν το "καλό" περάσεις από 3-4-5 δεν ξέρω πόσα "σκάρτα" δεν έγινε και τίποτα.

Εγω πάντως την είχα βρεί την "τέλεια" ( για μένα προφανώς, όπως το πες, καθένας έχει διαφορετικά γούστα, ιδιοτροπίες, κλπ κλπ )

Αν την είχες βρει, γιατί δεν είστε πια μαζί?

Μήπως τελικά δεν ήταν?

Η τύχη που έλεγες, είναι και σ' αυτό.

Σίγουρα δεν είναι συχνό φαινόμενο, αλλά το 'χω βιώσει 2 φορές ( τα σαγόνια στο πάτωμα που λέμε... ).

Ποτέ μην αποκλείεις κάτι επειδή δεν σου έχει τύχει μέχρι στιγμής ( ή και ποτέ ).

Αλλιώς το εννοούσα και ήθελα να το γράψω :P

Ήθελα να πώ ότι ακόμα και αν δεν πέσεις στα πατώματα την πρώτη στιγμή, μπορεί στη συνέχεια να γίνει κάτι δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Αν την είχες βρει, γιατί δεν είστε πια μαζί?

Μήπως τελικά δεν ήταν?

'til death due as part...

Ήθελα να πώ ότι ακόμα και αν δεν πέσεις στα πατώματα την πρώτη στιγμή, μπορεί στη συνέχεια να γίνει κάτι δυνατό.

Συμφωνώ ( δεν διαφώνησα ποτέ, αρχικά έγραψες άλλο πράγμα :P )

Link to comment
Share on other sites

Όση ώρα είχα ανοιχτό το Tab η Ελένη είχε ήδη απαντήσει, οπότε ξαναμιλάω :hehe:

Ρε με θέλει σας λέω :hehe: αλλά μπορεί να θέλει να το πάιξει λίγο :hehe:

Αφού τώρα πήρα την Ελένη ώς προσωπικό σύμβουλο, και μου λέει πώς ίσως (50%? :hehe: )

περιμένει να της μιλήσω εγώ πρώτος...πάω να της μιλήσω :hehe: Ούφ, με έπεισες Ελένη :hehe:

@Caution, αυτή την στιγμή απο FB γιατί λέιπει απο την Αθήνα :hehe:

@Peppas, άσε μας ρε με τα χρόνια και τις σχέσεις...ή το έχεις ή δεν το έχεις :hehe:

Πωωωωωωωωωωωωωωω....βγήκε απο το FB :hehe:

PS. Να μην ξεχάσω να σας πώ πώς εχθές μου έγραψε αυτό :hehe: :

Μαζί με άλλα πολλά που ΜΟΝΟ στον Προσωπικό μου Σύμβουλο θα λέω απο εδώ και περα :hehe:

Με θέλει σας λέω :hehe: :hehe: :hehe:

Ένα θα πω μόνο. Επειδή απ' ότι κατάλαβα θα ακολουθήσεις την συμβουλή του barfastic και θα το παίξεις λίγο τρελός για να της την βγεις "στο έτσι να ουμ", πάρε Duo Love Glow. Βάλε την μισό λεπτάκι κάτω από το φως να "φορτίσει", κλείσε τα φώτα στο σπίτι και ξεκίνα το γοριλίσιο κυνηγητό. Θα σκάσετε στα γέλια :hehe:

duo_love_glow.jpg

Επίσης λέει πολύ αν είσαι τύπος που γουστάρεις τα ξέφωτα και τα αυτοκίνητα. Δημιουργεί ατμόσφαιρα.

duo-love-glow.jpg

Αλκοόλ και εγγύτητα, ομάδα που κερδίζει εδώ και χρόνια ;)

Φίλε το αλκοόλ δεν βοηθά πάντα. Θυμάσαι τι είχα πάθει τον Οκτώβρη με την Τένια; :hehe:

Με αλλα λογια ... Μοιρασε της μια SERKOVA ! :D

[Σεφερλής mode]Σέρκοβαααα. ΣΕΡΚΟΒΑΑΑΑ! Έλα μέσα μωρή αλανιάρα[/Σεφερλής mode]

:hehe::hehe:

ΟΤ: πεθανα με το no signal που εβαλε ο κορκος πριν :hehe:

Μόνο εσύ με καταλαβαίνεις :hehe:

ουτε ενα κασκολ δεν εχεις και θελεις να λεγεσαι και ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟΣ τρομαρα σου. γεμισε το Box με πουθεναδες...

Τα μισά να μου 'λεγε Σάκη.

Game on... biatches

vgrjhw.jpg

Τέλη του 2007, αρχές του 2008 αν δεν κάνω λάθος, την είχες αυτή την τύπισα σε avatar στο xtremesystems και την είχες βάλει ΚΑΙ στην υπογραφή σου :D Μάλιστα αν δεν με απατά η RAM μου, την έλεγαν Έλη. Άσε τις βλακείες για τα γραμματόσημα, τα φτυσήματα και τις ανωτερότητες :P Για να την έβαζες στα avatar και στην υπογραφή σου, είχες φάει κολληματάκι :hehe: Ή απλά το διατυμπάνιζες ότι είχες γκόμενα, ΕΝΑ από τα δύο συνέβαινε :P

Ψιτ, δεν ξέρω τι κάνετε εσείς, αλλά εγω δεν βάζω photo άλλης ούτε ντρέπομαι για τις επιλογές μου.

Και επειδή πάτε να το παίξετε εξυπνοπούλια...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΡΕ! :handshake...

satisfied ?

2nr0hmc.jpg

Βάλε μια πιο παθιασμένη photo :P Τέτοιες έχει ο Jason άπειρες, αυτό δεν πάει να πει ότι τις έχει μαμήσει όλες. Το παιδί θα είχε ρέψει αν όντως τις μαμούσε όλες :hehe:

εγώ Γελάω !

BAM

Link to comment
Share on other sites

Τέλη του 2007, αρχές του 2008 αν δεν κάνω λάθος, την είχες αυτή την τύπισα σε avatar στο xtremesystems και την είχες βάλει ΚΑΙ στην υπογραφή σου :D Μάλιστα αν δεν με απατά η RAM μου, την έλεγαν Έλη. Άσε τις βλακείες για τα γραμματόσημα, τα φτυσήματα και τις ανωτερότητες :P Για να την έβαζες στα avatar και στην υπογραφή σου, είχες φάει κολληματάκι :hehe: Ή απλά το διατυμπάνιζες ότι είχες γκόμενα, ΕΝΑ από τα δύο συνέβαινε :P

Μικρέ Κόρκο, η μνήμη σου έχει αρχίσει και χαλάει ήδη, και δεν έχεις περάσει τα 21 :P

Τέλη 2008 ήταν :P

Το Έλλη είναι με 2 Λ btw :P

BTW δεν νομίζω να έχω πεί ποτέ πως δεν έχω φάει κόλλημα.

Αν ήταν να μετρήσουμε με πόσες είχα κολλήσει θα χρειαζότανε νέο server το box :P

Εγω δεν έχω το παραμικρό θέμα με το να είμαι ειλικρινής και all out, εσείς το αντέχετε ?

Αν είναι να "παίξουμε" να ξέρουμε αν είναι όλοι ok με τους κανόνες :P

Βάλε μια πιο παθιασμένη photo :P

Πιο παθιασμένη έχω μια-δυο-τρείς... αλλά είναι ακατάλληλες εντελώς if you get what I'm talking 'bout :P

Άλλες "χαζού" τύπου δεν παίζουνε, από τα 13 μου κι έπειτα δεν ήμουν "παιδάκι" και είχα διαφορετική άποψη για τις φωτογραφίες ( καλές είναι όσο δεν φωτογραφίζουνε εμένα :P ).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....θα ήθελα να απαντήσω σε όλους...αλλά δεν μπορώ γιατί είμαι σκασμένος απο τα Pop Corn.

Γιαργάκη αγάπη μου απαντάω μόνο σε εσένα λοιπόν.

Έχω αυτό που μου γράφεις πιο πάνω...πάρε και Pic !

54f07a469cb4e7.jpg

Πάρε και τραγουδάκι γλύκα :

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now