esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Aκη πεσαμε εξω τι να κανουμε...

To καταλαβαίνεις ότι αυτό δεν θα είναι αναίμακτο...

Εγώ δεν έπλυνα το αυτοκίνητο γιατί είπα "ότι ο μλκς ο παστελ ίσως και να έχει δίκιο, ας του δώσω μια ευκαιρία"

Guess what...

Ανακηρύσσεσαι ως ο επίσημος σπασ@ρχίδης του hwbox για τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μαρηηηηη!

Θελω να μου δειξεις με τι τροπο βγαζεις τα καθισματα απο το αμαξι σου για να εισαι πιο ελαφρυς!

Πραγματικά, 3 χρόνια τώρα το ίδιο πράμα, δεν βαρεθήκες?

Λοιπόν,

θέλεις ένα 14άρι καριδάκι και μία καστάνια. Κατα προτίμιση μεγάλη.

Σε πρώτη φάση ξεβιδώνεις την μεσαία ζώνη.

Μετά πας στο πορτ μπαγκαζ και ξεβιδώνεις 3 2άδες από τις βίδες που κρατάνε τα καθίσματα.

Αφού τα ξεβιδώσεις τα πετάς έξω.

Και επιτέλους, μετά από 3 χρόνια, ανακάλυψε σε παρακαλώ κάτι καινούργιο να με trollάρετε γιατί έχω βαρεθεί. Αν νομίζεις ότι αυτό που κάνω εγώ είναι lame, αυτό που κάνεις εσύ παστελόφατσα είναι pathetic.

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe::hehe:

Χαιρομαι...

Επισης πες μας ποση ωρα περιμενεις να ζεσταθουν τα μεταλλα της τουρμπινας που φοραει το ατμοσφαρικο σου Mazda?

Θύμισε μου μια μέρα που θα έρθεις με το mercedes, να το βάλεις μπροστά, μετά να βάλω και γω μπροστά το mazda και να ακούσεις γιατί το ένα κάνει σαν να χτυπάει χαλίκια μέσα(mercedes Που δεν περίμενες ποτέ να ζεσταθεί) και το άλλο να μην ακούγεται.

Γιατί μπορεί να μας το παίζει μετεωρολόγος(my ass) αλλά από μηχανικά δεν έχεις τον χριστό σου και πας να με trollάρεις.

Next

Link to comment
Share on other sites

Θύμισε μου μια μέρα που θα έρθεις με το mercedes, να το βάλεις μπροστά, μετά να βάλω και γω μπροστά το mazda και να ακούσεις γιατί το ένα κάνει σαν να χτυπάει χαλίκια μέσα(mercedes Που δεν περίμενες ποτέ να ζεσταθεί) και το άλλο να μην ακούγεται.

Γιατί μπορεί να μας το παίζει μετεωρολόγος(my ass) αλλά από μηχανικά δεν έχεις τον χριστό σου και πας να με trollάρεις.

Next

Mπα μπα μπα μπα.... συνηθως τα 3-4 λεπτα τα εχω γεματα, βασικα το καταλαβαινω απο τις στροφες που αν δεν πεσουν στις 8χχ-900 που δουλευει ρελαντι το ΜΟΤΟΡΙ μου δεν ξεκιναω...

Εσενα τι μεταλλο εχει? Μαντεμι ? Σαν αυτο που βαζουν σε μερικα ΜΑΓΚΑΛΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

πω μλκ, πρεπει να εχεις ξυπνησει πολυ στραβα ή να μισεις τοσο πολυ τον παστελ :hehe:

Μια χαρά ξύπνησα και ούτε τον μισώ τόσο πολύ τον παστελ. Μόνο λίγο :hehe:

Απλά 3 χρόνια τώρα, το μόνο που προσπαθεί να με trollάρει είναι τα καθίσματα στο αμάξι. Ε, βαρέθηκα :P

Link to comment
Share on other sites

Mπα μπα μπα μπα.... συνηθως τα 3-4 λεπτα τα εχω γεματα, βασικα το καταλαβαινω απο τις στροφες που αν δεν πεσουν στις 8χχ-900 που δουλευει ρελαντι το ΜΟΤΟΡΙ μου δεν ξεκιναω...

Εσενα τι μεταλλο εχει? Μαντεμι ? Σαν αυτο που βαζουν σε μερικα ΜΑΓΚΑΛΙΑ?

Ναι ρε, για αυτό χτυπάει λες και τα πιστόνια με τα χιτώνια παίζουν σφαλιάρες ... :hehe:

παππού έχεις μέινει πίσω. Μαντέμια έβαζαν το 1950.

Τώρα είναι τριμεταλλικά.

Και άχρηστε το κερατά, δεν περιμένεις να ζεσταθούν τα μέταλλα, είναι το τελευταίο που σε νοιάζει.... άλλο πράγμα περιμένεις να ζεσταθεί.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ξύπνησα και ούτε τον μισώ τόσο πολύ τον παστελ. Μόνο λίγο :hehe:

Απλά 3 χρόνια τώρα, το μόνο που προσπαθεί να με trollάρει είναι τα καθίσματα στο αμάξι. Ε, βαρέθηκα :P

Εγωωωω?

Ο Γοριλλας μου το θυμιζει και ΓΕΛΑΩ!!!!!

Αν βαρεθηκες απλα παραδεξου οτι τρεχεις σε αγωνες DRAGSTER με το ΜAZDA και δεν σου ξαναλεω τιποτα

M'αγαπας το ξερω! :D

Link to comment
Share on other sites

Άκη με το Α παίζει να σε πατάει κιόλας...οπότε και μπροστά να μην τα βάλετε...

Σιγουρα τον εχω!

Ναι ρε, για αυτό χτυπάει λες και τα πιστόνια με τα χιτώνια παίζουν σφαλιάρες ... :hehe:

παππού έχεις μέινει πίσω. Μαντέμια έβαζαν το 1950.

Τώρα είναι τριμεταλλικά.

Και άχρηστε το κερατά, δεν περιμένεις να ζεσταθούν τα μέταλλα, είναι το τελευταίο που σε νοιάζει.... άλλο πράγμα περιμένεις να ζεσταθεί.

Δεν χτυπαει τιποτα... σε προκαλω κιολας να το ΑΚΟΥΣΕΙΣ.

Ρε ποια ΤΡΙΜΕΤΑΛΛΙΚΑ, πες τωρα καθαρο μαντεμι εεε? Ψησουμε κανα αρνι?

ναι ρε.

ναι ρε!

Link to comment
Share on other sites

Εγωωωω?

Ο Γοριλλας μου το θυμιζει και ΓΕΛΑΩ!!!!!

Αν βαρεθηκες απλα παραδεξου οτι τρεχεις σε αγωνες DRAGSTER με το ΜAZDA και δεν σου ξαναλεω τιποτα

M'αγαπας το ξερω! :D

Για αυτό στα λέει, γιατί μετά από 3 χρόνια, ακόμα συνεχίζεις να γελάς και μετά βάζει εσένα να τα λες, άρα 2 φορές μαλακοκάβλης.

Όχι, δεν τρέχω dragster. ΤΙΜΩΡΩ μικρά παιδάκια, πηγαίνοντας τα απλά βόλτα.

Πότε θα έρθεις να σε πάω μία Σούνιο?

Σιγουρα τον εχω!

Δεν χτυπαει τιποτα... σε προκαλω κιολας να το ΑΚΟΥΣΕΙΣ.

ναι ρε!

Παίρνω Γορίλλα, jc kai nord και συ μόνος.

Επειδή το έχω ακούσει το λέω.

ναι ρε!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό στα λέει, γιατί μετά από 3 χρόνια, ακόμα συνεχίζεις να γελάς και μετά βάζει εσένα να τα λες, άρα 2 φορές μαλακοκάβλης.

Όχι, δεν τρέχω dragster. ΤΙΜΩΡΩ μικρά παιδάκια, πηγαίνοντας τα απλά βόλτα.

Πότε θα έρθεις να σε πάω μία Σούνιο?

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ...

με εναν ορο μονο!

Θα εχεις καθισμα συνοδηγου?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now