esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μερες!!!

Gor, τα ειχα στο rx8, πολυ καλα εχω να πω, αλλα ειναι πολυ μαλακα...

Ζεστενονται σχετικα γρηγορα, Αμα εισαι λιοσιδης, θα θες αρκετα συχνα αλλαγη... Εγω τα μπροστα τα εβαζα πισω και επερνα 2αδες που τα εβαζα μπροστα ανα διμηνο περιπου!

Δεν μου το λεγες τόσα χρόνια να είχα ανοίξει ένα λαστιχάδικο ?

Ο καλύτερος πελάτης θα σου 'να Mike :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο αστείο avatar που έχω δει. Γι'αυτό το έβαλα. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο adroid σου, αλλά κέρδισε για λίγο αυτό.

χαχααχα καλο... GS2 Best phone in the market now ;) εσυ τι εχεις 4S ή 4 γιατι οπτικα δεν μπορω να καταλαβω διαφορα.... :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν ΜΠΟΡΕΙΣ να καταλάβεις διαφορά γιατί ποτέ σου δεν είχες apple :hehe: Όσο για το best phone in the market now... says who? You? Για τα γούστα σου μικρέ καλό είναι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

σακη παντως να ξερεις οτι μολις σημερα ενας φιλος με 4s δεν μπορουσε να λαβει τις απαντησεις των θεματων με bluetooth και μαντεψε..!!κοπηκε !!ενω ο διπλανος με εξπιρια μινι εγραψε κανονικα!!!:P

εξετεστικη φουλ.. :(

Link to comment
Share on other sites

σακη παντως να ξερεις οτι μολις σημερα ενας φιλος με 4s δεν μπορουσε να λαβει τις απαντησεις των θεματων με bluetooth και μαντεψε..!!κοπηκε !!ενω ο διπλανος με εξπιρια μινι εγραψε κανονικα!!!:P

εξετεστικη φουλ.. :(

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει πες του. Για να έχει 4S πρέπει να είναι γ@μώ τα παιδιά και να πηδάει κάποιο γ@μ.. ν@υνί οπότε άσε τους άλλους να αντιγράφουν :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει πες του. Για να έχει 4S πρέπει να είναι γ@μώ τα παιδιά και να πηδάει κάποιο γ@μ.. ν@υνί οπότε άσε τους άλλους να αντιγράφουν :hehe::hehe:

Και μόλις το νουνί ξυπνήσει και ρωτήσει του πουλί τι δουλεια κάνει, και το πουλί πει χρωστάω 25 μαθήματα γιατί πήρα iphone, το νουνι θα φύγει και το πουλί θα κάνει παρέα με την πενταδαχτυλία.

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Πες μου ΜΙΑ γκόμενα που ρωτάει "πόσα μαθήματα έχεις περάσει?" :hehe:

δε σε ρωτάει πόσα μαθήματα έχεις περάσει, αλλά με τι ασχολείσαι, συνήθως.

Τι θα πεις?

Προσπαθώ 3 χρόνια τώρα να λάβω μέσω ΒΤ τα θέματα του 2ου έτους ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now