esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

παστελιδη, κλεισε εισιτηρια και μην με υπολογιζεις!

αν ερθω τελικα, θα το ξερω κανα 2 βδομαδες πριν οποτε αστο καλυτερα γιατι τοτε θα εχουν 700? τα εισιτηρια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χαρακτηριστικά του είχα πει, ότι θα στο ακυρώσει, και γυρνάει και μου λέει, όχι ρε αφού μιλήσαμε και είπε ναι!

Πάρτα τώρααα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω φάντασμα στο δωμάτιο. Ξαφνικά 5 το πρωί άναψε στα καλά καθούμενα το μπεντσομηχάνημα που έχω στήσει στο γραφείο!!! Ξυπνάω και προσπαθώ να καταλάβω τι παίζει. Βγάζω τα καλώδιο που έχω βάλει για on-off και το σβήνω, "αϊ στο καλό νυχτιάτικα" λέω. Πάω στην κουζίνα να πιω νερό και ακούω από το δωμάτιο ΤΟΥΤ!!!!! ΜΠΟΥΤΑΡΙΣΜΑ!!!!!!!!! Μένω κάγκελο!!! Έρχομαι βγάζω το καλώδιο από το τροφοδοτικό να σβήσει και προσπαθώ να καταλάβω τι παίχτηκε. Τελικά κατέληξα στο πιο λογικό που είναι το φάντασμα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν δουλευει κανονικα (τσεκαρε το σε παρακαλω πολυ φιλε μου) περα του οτι θα στην αγορασω πισω, την θελω και για μια δουλεια που προεκυψε!

την classified αν δεν βγαλει πανω απο 260bclk, θα την πεταξουμε στην ανακυκλωση!

φιλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

H classified θα βγάλει όσο θες εσύ. Την 8800 αν δουλεύει θα την κρατήσω. Θα παίξουμε να βγάλεις ότι θες αλλά την θέλω να τα βγάλω κι εγώ.

φίλε μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει είναι γαμάτο!! :D Έχω ένα κάτι με τα σκυλιά (το αντίθετο από το κάτι του Σοφοκλή). Θα κάνω ένα μπάνιο τον Ερμή μία από αυτές τις μέρες και θα σας τον δείξω. Βασικά γιατί το λες λες golden retriever και δεν το λες Λαμπραντόρ που είναι και πιο γνωστό στον κόσμο και πιο πιασάρικο? Τα κουτάβια τους είναι γκομενοπαγίδες να ξέρεις ;)

Λοιπόν Νορντ η κάρτα δουλεύει κανονικά. Έβαλα και κάτι ψυκτράκια όπου έπρεπε και θα την δοκιμάσω μετά το μπάνιο.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει είναι γαμάτο!! :D Έχω ένα κάτι με τα σκυλιά (το αντίθετο από το κάτι του Σοφοκλή). Θα κάνω ένα μπάνιο τον Ερμή μία από αυτές τις μέρες και θα σας τον δείξω. Βασικά γιατί το λες λες golden retriever και δεν το λες Λαμπραντόρ που είναι και πιο γνωστό στον κόσμο και πιο πιασάρικο? Τα κουτάβια τους είναι γκομενοπαγίδες να ξέρεις ;)

Γιατί δεν ειναι labrador...;) Τα λαμπραντορ ριντριβερ δεν εχουν μαρκυ τροιχωμα.

Αυτό ειναι golden retriever, θα εχει μακρυ τροιχωμα....;)

Link to comment
Share on other sites

292588_327871183958006_718643752_n.jpg

ντοκουμεντα.

edit: το δικο μας δεν ταλαιπωριεται τοσο με την ζεστη. Πιο πολυ προβλημα εχει στο κρυο. Ειδικα στο κρυο της γερμανιας γυρω απο την cebit.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφος Boton, να τον χαίρεσαι!

Μιας και το ρίξαμε στις φωτογραφίες με τον καλύτερο φίλο του ανθρώπου ( μετά την γυναίκα φυσικά ), να και μία από την "Μια", είναι Cane Corso και είναι περίπου 2 μηνών στην φωτογραφία, τώρα είναι 14 μηνών και 45 κιλά :D

capturedob.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now