esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

@john: Μην το γελας καθολου γιαννη. Και εγω το ιδιο σκεφτομαι... Οχι στρογγυλοφαναρο ομως γιατι ενταξει, ο κολος μου θελει λιγο παραπανω σελα!

@jay: γιατι θελει καλωδιο; Δεν εχει επαφες απο κατω;

@gor: δεν μας λαλεις πια!

Σου λαλώ φίλε μου! Απλά εσύ έχεις εξαφανιστεί!

Σε φάγανε τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια, οι δουλειές, η γυναίκα και το μεταπτυχιακό! :hehe:

Κανονίσουμε καμια μερα μεγάλο BBQ όλοι μαζί? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σου λαλώ φίλε μου! Απλά εσύ έχεις εξαφανιστεί!

Σε φάγανε τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια, οι δουλειές, η γυναίκα και το μεταπτυχιακό! :hehe:

Κανονίσουμε καμια μερα μεγάλο BBQ όλοι μαζί? :hehe:

Κυριως η δουλεια πλεον το 08:00-21:00 ειναι καθημερινο συμβάν, και το σουκου που μας πέρασε μονο σουκού δεν ηταν (σκάσανε 51 email :/)

Ναι αμε κανονίζουμε... να σας μάθω τις καφρίλες του σωστού BBQ!

Όχι το συγκεκριμένο δεν παίρνει ΑΑ!!

καλη φαση...

είχα στην πρωτη μου dslr και ήταν άλλο πράμα τελίως!

Link to comment
Share on other sites

(αν και ξέρω πως διαβάζει)!

Καλημέρα ρε! :D Το αυτο..!

@john: Μην το γελας καθολου γιαννη. Και εγω το ιδιο σκεφτομαι... Οχι στρογγυλοφαναρο ομως γιατι ενταξει, ο κολος μου θελει λιγο παραπανω σελα!

Καλα.. και εμένα το Gs 1200 μου αρέσει.. μέχρι στρογγυλοφάναρο με περνει όμως! :D

Link to comment
Share on other sites

Με Air Condition είμαι στο αμάξι.. Τι ζέστη είναι αυτή ρε..? Παστελα πόσο θα κρατήσει αυτός ο καύσωνας ρε? :D

Και σαν να μην φτάνει η ζέστη.. Απο το πρωι μέχρι τώρα με έχει παει σερί ο λοξυγγας.. Συνεχόμενος λογγυξας 4 ώρες..

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μην φτάνει η ζέστη.. Απο το πρωι μέχρι τώρα με έχει παει σερί ο λοξυγγας.. Συνεχόμενος λογγυξας 4 ώρες..

Σοβαρά σου μιλάω δεν κάνω πλάκα,φτιάξε κ κράτα λίγο σάλιο έτοιμο κ μόλις σ έρθει ο λοξυγγας κατάπιε αμέσως, θα ρεφτείς και θα σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μην φτάνει η ζέστη.. Απο το πρωι μέχρι τώρα με έχει παει σερί ο λοξυγγας.. Συνεχόμενος λογγυξας 4 ώρες..

Να ποιείς πολύ νερό, πάρε τον pasta να σου πει tweak,γνωρίζει καλά απ' αυτα !

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Ρε.. αν είναι ποτέ δυνατόν.. έχω ακόμα λόξυγγα.. από το πρωί μέχρι και τώρα με έχει αφήσει 2-3 φορές και αυτές για 5 λεπτά max! Δεν είναι ποτέ δυνατόν..

Νικόλα το δοκίμασα αυτό με το σάλιο..

Όπως επίσης δοκίμασα:

1. Να καταπιώ το σάλιο μου 15 φορές

2. Να πιω νερό

3. Να κρατήσω την ανάσα μου μέχρι να σκάσω

4. Έβαλα έναν τύπο σε ένα περίπτερο να με χτυπάει στην πλάτη..

ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Γεμισε το στομα σου νερο... (1 γουλια περιπου)

παρε βαθια αναπνοη απο την μυτη σου....

κρατα την μεχρι αν μην αντεχεις αλλο....

οταν πας να πεθανεις, καταπιε το νερο... θα πνιγεις μεν λιγο (αν το εκανες σωστα)... και θα σου έχει φυγει ΣΤΑΝΤΑΡ.

κρατα και καμια νοσοκολα διπλα σου just in case!

Link to comment
Share on other sites

Γεμισε το στομα σου νερο... (1 γουλια περιπου)

παρε βαθια αναπνοη απο την μυτη σου....

κρατα την μεχρι αν μην αντεχεις αλλο....

οταν πας να πεθανεις, καταπιε το νερο... θα πνιγεις μεν λιγο (αν το εκανες σωστα)... και θα σου έχει φυγει ΣΤΑΝΤΑΡ.

κρατα και καμια νοσοκολα διπλα σου just in case!

Ρε Mike.. για να το κάνεις αυτό θέλεις Doctora να πούμε.. :D Θα το προσπαθήσω τώρα!

Edit: Έχω RedBull δίπλα μου.. δουλεύει με RedBull το κόλπο ή να πάω να φέρω νερό? :D

Βάλε κάποιον να σε τρομάξει.

Δεν ξέρω κάποιον που να μπορεί να με τρομάξει ! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Its Official! :D Μου πέρασε ο λόξυγγας.. έχω κάνει 4 τσιγάρα το τελευταίο τέταρτο και είμαι κομπλέ! :D

Μόλις παρέλαβα από sleeve-modding.com .. τελικά είναι αλήθεια ότι η ποιότητα του στο sleeve είναι ίδια με του Nills.. :D Μέσα στο Σ/Κ θα ανεβάσω φωτογραφίες και Video !

Ετοιμαστείτε για Group Buy! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now