esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Είναι της Παναγίας κ γιορτάζει η πόλη...δλδ ζωάρα! Χρόνια μας πολλά!!!

Σας έρχομαι σήμερα να γιορτάσουμε μαζί την αργία :hehe:

Ο πατέρας μου πήρε tablet για να παίζει τάβλι στο facebook από όπου κι αν βρίσκεται πλέον. Tablet ήθελε αλλά ούτε να μπει να ανοίξει τα Δεδομένα δεν ξέρει ακόμα :hehe:

Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Χαχααχαχαχαχαχ 2 φορές του χω δώσει του πατέρα μου αυτή τ εβδομάδα το s4 να πάει δεξια αριστερά το μενού δεν έχουμε βρει ακόμα άκρη ποιο τάβλι? χαχα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει άμα είναι να το κάνουμε θεαματικό, ας το βάλουμε να το πατήσει κανά monster truck, που θα κάνει άλμα μέσα από φλόγες, θα περάσει δέκα αμάξια από πάνω και θα προσγειωθεί ακριβώς στο tower :P

Τουλάχιστον πριν το κάνεις αυτό, να δούμε άμα ο Q6600 είναι καλό κομμάτι? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

vid 1.27 max oc 490x8 στα 475χ8 έτρεχα όλα τα bench . έπαιζε απο την δεύτερη εβδομάδα στα 450χ8 με 1,42 μεχρι που αποφάσισε οτι δεν γουσταρει 3600 και έπεσα στα 3400 και σήμερα (μετα απο 2 μηνες στα 3400 )στα 3200 . :hehe: θες και άλλα ?

μαλλον θα μας αφήσει όπου νανε , και πρέπει να πεθαίνει και το τροφοδοτικό 7χρονων νεο νεο

Link to comment
Share on other sites

PC πελάτη..32άρι Pentium 4..ram 1gb..μητρική ASRock 775V88+ με gpu και κάρτα Palit Radeon 9250..

Έρχεται και μου λέει..

---θέλω τα Windows 8...του απαντάω λίγο δύσκολο μιας θα σέρνεται..(δεν τα είχα κιόλας :P)

Του λέω θα βάλουμε 7άρια μια απλή 32άρα έκδοση και θα φυσάει..

---Μου λέει εγώ θέλω τα 64 Ultimate μου είπανε είναι πολύ καλά..

Ήμασταν 30 λεπτά προσπαθούσα να τον πείσω για 32 & 64 άρι συστήματα και την όλη φάση...

Ανοίγω το PC...Windows XP Service Pack 1 και έναν σκληρό χωρισμένο σε 2 partitions και με Via raid tool πάνω..

λέω αυτά είναι..τύχη βουνό...με τα πολλά και τα λίγα το format done..του περνάω και κάποια βασικά προγραμματάκια και όλα πένα..

Μετά από κάνα 1 ώρα τηλέφωνο..ωχ λέω..τι έκανε πάλι..

Μου λέει έκανα απεγκατάσταση κάποια προγράμματα και δεν συνδέεται στο internet..

Τώρα τι να του πείς..γιατί να το πειράξει δηλαδή :P

Καλησπέρες :) όλοι καλά?

Edited by THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now