esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εχω τελειωσει την καριερα μου. 2ον ο μονος οπαδος μου ειναι ο σακης. Και δεν παρεξηγιεται για ενα firestrike.

δεν υπαρχει περιπτωση να περασω 7αρια για να τρεξω ενα firestrike, lol

Link to comment
Share on other sites

Master μήπως θες υποστήριξη κυρίως ψυχολογική; Από μένα ό,τι θες!!! Btw ενθουσιάστηκε κανένας με τους Κορεάτες; Εγώ ψιλοαδιάφορος, εκτός του water/dust resistant...

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe: δεν λυπάστε τον καημένο το venisk ρε παλιόπαιδα με αυτά που λέτε;!!! Θέλετε να πάθει τπτ ο άνθρωπος με τα καπρίτσια σας; :hehe:

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Master μήπως θες υποστήριξη κυρίως ψυχολογική; Από μένα ό,τι θες!!! Btw ενθουσιάστηκε κανένας με τους Κορεάτες; Εγώ ψιλοαδιάφορος, εκτός του water/dust resistant...

Βάλε κ την κάμερα μέσα..τέλος..αυτό με τ ασπρόμαυρο για τ μπαταρία είχε πολύ πλάκα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

ε νταξει, ιδια καμερα θα εχει και η σονυ και η htc και η lg. Μεσες ακρες παντα.

το θεμα ειναι οτι πιασανε πολυ γρηγορα τους κατασκευαστες soc και τωρα απλα θα περιμενουν την επομενη γενια.

Δεν ηθελαν να μεινουν χωρις νεο κινητο ως τοτε, για αυτο βγηκε το s5 aka s4s

Link to comment
Share on other sites

δεν λυπάστε τον καημένο το venisk ρε παλιόπαιδα με αυτά που λέτε;!!! Θέλετε να πάθει τπτ ο άνθρωπος με τα καπρίτσια σας;

Ε όχι κ καημένος! Τόσα ξέρουν τόσα λένε! :hehe: Μπα δεν παθαίνει τίποτα..πριν τα διαβάσω τα επεξεργάζεται ο intel και μου τα δείχνει η nvidia οπότε φιλτράρονται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

10 gtr στην τιμη 1 veyron... choose wisely [MENTION=1118]venisk[/MENTION]!! Προβληματα που εχουν και οι λεφταδες... κι εμεις παλευουμε για ενα μεταχειρισμενο supra και δεν μπορουμε :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now