esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ξεφτίλα τελείως οι Ιάπωνες

:hehe::hehe: Δεν το περίμενα αυτό από εσένα...

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] έλα να δεις και μόνος σου!!! :hehe:

Edited by $@39@
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΠΠΠ!!!!!!!! Μην το αλλάζεις!!! Αν δεν το κάνεις όπως ήταν θα βάλω το quote υπογραφή :hehe:

Mods kai Admins βλέπουν και τα μηνύματα πριν την επεξεργασία να ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, η κόμμα που έβαλες εκεί συντακτικά είναι λάθος, οπότε το συμπέρασμα είναι ότι μια χαρά το σκέφτηκες και το έγραψες στην αρχή :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, η κόμμα που έβαλες εκεί συντακτικά είναι λάθος, οπότε το συμπέρασμα είναι ότι μια χαρά το σκέφτηκες και το έγραψες στην αρχή :hehe:

Γιατί είναι λάθος; :hmmm:

Το "ξεφτίλα τελείως" πάει στην καθυστέρηση της παρουσίασης, όχι γενικά στους Ιάπωνες.

Link to comment
Share on other sites

Η κόμμα είναι ρε πλαντάμια. Μια ζωή έτσι λέγανε οι δασκάλες μου κι έτσι την ξέρω. Ζουλάπια, ε ζουλάπια. Το θέμα μας είναι ότι ο Ιάπωνας ο venisk κακολόγησε τα ξαδέρφια του :hehe:

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται το χαρακίρι στα ιαπωνικά; :hehe: εγώ πάντως toyota ή honda θα πάρω να ξενοιάσω με κάτι κωλογάλλους που έχω μπλέξει...

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται το χαρακίρι στα ιαπωνικά; :hehe: εγώ πάντως toyota ή honda θα πάρω να ξενοιάσω με κάτι κωλογάλλους που έχω μπλέξει...

Κάποια λάθη τα κάνουμε μια φορά στην ζωή! Ευτυχώς εσύ το κατάλαβες να ησυχάσει το κεφάλι σου!!Αν μπορείς οικονομικά honda!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λάθη τα κάνουμε μια φορά στην ζωή! Ευτυχώς εσύ το κατάλαβες να ησυχάσει το κεφάλι σου!!Αν μπορείς οικονομικά honda!!!!!!

συμφωνω, αλλα τι παραπονο να εχει απο το γαλλικο? 20 χρονια αυτοκινητο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω, αλλα τι παραπονο να εχει απο το γαλλικο? 20 χρονια αυτοκινητο ειναι.

Ακόμα κ μεταχειρισμένο 20ετίας honda είναι καλύτερο από όλα τα γαλλικά μαζί! Αν μιλάς γι αυτό! :hehe: Ρε τα μισώ τα γαλλικά...η Γαλλία έπρεπε να φτιάχνει μόνο κρασιά και σαμπάνιες...

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κ μεταχειρισμένο 20ετίας honda είναι καλύτερο από όλα τα γαλλικά μαζί! Αν μιλάς γι αυτό! :hehe: Ρε τα μισώ τα γαλλικά...η Γαλλία έπρεπε να φτιάχνει μόνο κρασιά και σαμπάνιες...

αλλο τα μισεις και αλλο τι φτιαχνουν. σε αναρτησεις εκει πας, εχουν παραδωσει μαθηματα χωρις πανακριβες λυσεις.

φτιαχνουν και κονιακ, μη το ξεχναμε!

Link to comment
Share on other sites

αλλο τα μισεις και αλλο τι φτιαχνουν. σε αναρτησεις εκει πας, εχουν παραδωσει μαθηματα χωρις πανακριβες λυσεις.

φτιαχνουν και κονιακ, μη το ξεχναμε!

Φτιάχνουν κ mirage 2000 και άλλα πολλά..έχουν πολλά πράγματα ν ασχοληθούν! Προφανώς και έχουν παραδώσει μαθήματα στην άνεση στο ταξίδι αλλά προτιμώ την αξιοπιστία από τις αναρτήσεις..:hehe: Τώρα δεν μπορώ να πω ούτε για τα ιαπωνικά..ποία ιαπωνικά? made in france england κ Τουρκία?

Όλα έχουν γίνει happy medium στις μέρες μας..απλά να κάνουμε την δουλειά μας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now