esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

οσο η παστα παλιωνει τοσο καλυτερα το cpu κρυωνει !!!

ΝΟΜΟΣ , δοκιμαστε το , το συνιστουν ολα τα pc service της περιοχης σας

Έεεεεεετσι, εγώ δεν αλλάζω καν πάστα τώρα 10 χρόνια. Έχω μια ψύκτρα με την ίδια πάστα ξεραμένη πάνω και την μπαινοβγάζω από CPU σε CPU, πάντα οι θερμοκρασίες μου είναι απερίγραπτα καλές. chansub-global-emoticon-1752876c0d0ec35f-21x30.pngchansub-global-emoticon-1752876c0d0ec35f-21x30.png

Έλα καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα 2 φορές το ίδιο βιβλίο από τα public. Ήρθε σκισμένο και ταλαιπωρημένο. Το παράγγειλα και τρίτη αφού προφανώς το επέστρεψα τις προηγούμενες φορές.

Γιατί δεν αλλάζουν την ιδιότητα του μαγαζιού τους σε μανάβικο?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν αλλάζουν την ιδιότητα του μαγαζιού τους σε μανάβικο?

Μην αγοράζεις βιβλία από εκεί, όλα τα βιβλιοπωλεία στα Χανιά είναι φτηνότερα από αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ρε [MENTION=1120]p_under[/MENTION] ! Μην αγοράζεις βιβλία ρε.. δεν το βλέπεις? Δεν σε θέλει! :D Ποιό βιβλίο πήρες ρε?

κάτι αστυνομικά μυθιστορήματα για μένα και την κοπέλα μου ρε!

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα 2 φορές το ίδιο βιβλίο από τα public. Ήρθε σκισμένο και ταλαιπωρημένο. Το παράγγειλα και τρίτη αφού προφανώς το επέστρεψα τις προηγούμενες φορές.

Mόλις δέχθηκα κλήση από τα κεντρικά του public όπου μου ζήτησαν 50 φορές συγνώμη για την κακή εμπειρία μου - αφού προφανώς την πληροφορήθηκαν από την αρνητική αξιολόγηση στο skroutz και μου είπαν

1ον ότι θα μου στείλουν το ίδιο βιβλίο εφόσον έχει διπλοελενχεί για την κατάσταση του

2ον ότι θα είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ρε [MENTION=1120]p_under[/MENTION] ! Μην αγοράζεις βιβλία ρε.. δεν το βλέπεις? Δεν σε θέλει!

:hehe: :hehe: :hehe:

Καλά σου λέει - ταλαιπωρείς και την εξυπηρέτηση πελατών τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now