esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Νομίζω το βάζεις στην κατηγορία 4870 CrossFire και έπειτα εκτός του ότι το GPU-Z πρέπει να είναι στο full ορατό, το γράφεις και στο description.
Σε ενα θεμα που ειχε γινει στο hwbot forums οι admin ειχαν πει οτι θα πρεπει να μπαινουν στην κατηγορια του εργοστασιακα καλυτερου
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα θεμα που ειχε γινει στο hwbot forums οι admin ειχαν πει οτι θα πρεπει να μπαινουν στην κατηγορια του εργοστασιακα καλυτερου

Οk, οπότε ό,τι είπε το hwbot ;) Έτσι και αλλιώς για να μην σε πάρω στο λαιμό μου, έγραψα "Νομίζω ότι ..." :D

Link to comment
Share on other sites

H 4850 μου πηγε στον παραδεισο των καρτων ,και μου εδωσαν μια αλλη φωτια.Χωρις voltmodd(θα ανοιξω thread οταν ερθει η ωρα να μου πειτε που θα μολυβωσω γιατι δεν ειναι reference)3D Mark 2k3 765/1300 και παει εως και 1350 αλλα το εχω για να μην πεταει αρτιφακτς

Link to comment
Share on other sites

H 4850 μου πηγε στον παραδεισο των καρτων ,και μου εδωσαν μια αλλη φωτια.Χωρις voltmodd(θα ανοιξω thread οταν ερθει η ωρα να μου πειτε που θα μολυβωσω γιατι δεν ειναι reference)3D Mark 2k3 765/1300 και παει εως και 1350 αλλα το εχω για να μην πεταει αρτιφακτς

link της κάρτας???

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σας θέλω αλάνια γιατί έχω μπερδευτεί,μην αρχίσετε πάλι τις θεωρίες συνομωσίας κλπ αλλά πρέπει να μου πείτε κάτι,ποιο από τα δύο επιμέρους σκορ στο Αquamark σας φαίνεται να βγάζει μεγαλύτερο τελικό σκορ?

attachment.php?attachmentid=2797&stc=1&d=1246750900

whatthefluck.jpg

whatthefluck.jpg

whatthefluck.jpg

whatthefluck.jpg.d97b8dd3125e6a0c059654e

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα και όπως μας τα λέτε από τα παρακάτω λογικά το πρώτο και το τρίτο θα είναι πολύ κοντά και το δεύτερο καλύτερο ε?????

attachment.php?attachmentid=2798&stc=1&d=1246752229

Ναι....! Δηλαδή φαντάζομαι πώς ναι !

Αντωνάκη βρές κοπέλα ρεεεεεεεεεεε :P

Τι ακριβώς θές να μας πέις?:lol

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο φαίνεται καλύτερο, αλλά όπως λέει και ο Ζωρζ κάπου θα υπάρχει παγίδα γι'αυτό διαλέγω σαν πρώτο το 3ο σαν δεύτερο το 1ο και σαν τρίτο το 2ο.....Άντε για πες τι είναι;:D

Link to comment
Share on other sites

Tα runs είναι τα ΑΜ3 των kingpin, Vivi και SF3D με την 295:D

Πάντως Αντώνη δεν με παραξενεύουν τα επιμέρους scores....Δες το ΑΜ3 του F.O.G.N.A έχει τα καλύτερα επιμέρους scores και με διαφορά και όμως ελινια και πιο κάτω από τον kingpin και τον Vivi:p

Link to comment
Share on other sites

link της κάρτας???
Eνα απο το Hwbot και ενα απο την Sapphire To νεο tweak που το βρηκα κατα λαθος δινει απο 20 εως και 800 μαρκς και δεν εχει εμφανιστει στο νετ απο οσο εχω κοιταξει, θα το βεβαιωσουμε και θα το ποσταρω.Λειτουργει και σε 2k5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now