esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Είναι για τα θύματα που νομίζουν ότι καθετί ακριβότερο είναι και καλύτερο ;) Πριν από 2-3 εβδομάδες είχε στο e-shop τον QX9770 στα 1349? και τον Core i7 975 στα 880? αν δεν κάνω λάθος. Ο noob-άς που θέλει το SUPER WOW σύστημα ποιον θα πάρει νομίζεις; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

(πω τι μου θύμησες, είχαμε πάρει tour στο bfme2 με έναν κολλητό μου προ αμνημονεύτων..) Έπαιζε το παιχνίδι στο πισι και ξαφνικά σου εμφάνισε το πρόβλημα ή είναι η πρώτη φορά που το βάζεις;

Link to comment
Share on other sites

Με την πρώτη φορά το πέταξε.

Σε pc φίλου είναι βασικά.

Σε Win7, μήπως θέλει XP;

ΥΓ: Με τί drivers να παίξω 8500GT + s775 CPU 3dmark01 & 06 στα κομμένα XP του peppa;

Link to comment
Share on other sites

Παίζει στα 7 λογικά (το έχω δοκιμάσει σε vista,που ουσιαστικά είναι το ίδιο, χωρίς κανένα πρόβλημα και δεν ήταν και, αχεμμ, κανονική έκδοση κ' όλας ;)).. υποθέτω έχεις ελέγξει τα βασικά (drivers γραφικών/ήχου, directx κτλπ), δοκίμασε ακόμα να το τρέξεις σε administrator mode (αν έχεις ενεργοποιημένο UAC), μετά κάντο ένα reinstall κ σε άλλον φάκελο για καλό κ για κακό. Πάντως άν δεν είναι "κανονική" η έκδοση, δοκίμασε και άλλα εκτελέσιμα, με αυτά παίζουν διαφορές απο λειτουργικό σε λειτουργικό (if you know what i mean..). Σαν ύστατη λύση κάνε την προσευχή σου και πέσε και κοιμήσου να δεις αν θα παίζει αύριο! :P

Link to comment
Share on other sites

με χτυπησε το ρευμα απο το μετασχηματιστη των cold cathode που εχω στο κουτι!! :hehe::hehe::hehe:

ακουμπησα τα πινακια του και μυρισε κοτοπουλο! :hehe::hehe::hehe: Βαραει καλα...

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ 666!!!!!

Link to comment
Share on other sites

την έχω πατήσει και εγώ πριν πολλά χρόνια.

Αυτό το πραγματάκι είναι ανορθωτής και περνάει παραπάνω βολτ απ τα 12 που παίρνει.

btw Καλημέρες...

Αν είναι δυνατόν να έχουμε μάθημα τέτοια ώρα και μέρα.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now