esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Παιδιά μην το ψάχνετε πολύ. Ο Sam έπαιξε χθες με τον Ε2140, τον E4500 και τον Ε6700 του. Δείτε πάλι τι αποτελέσματα ανέβασε... Πρώτος Ε2140 που δοκιμάζει και παίζει στον Θεό, λες και δεν έχει ακούσει ο Sam τι πάει να πει FSB wall. Το βλέπεις και σου γυρνάνε τ' άντερα να πούμε :rant:

Κοντεύει τους 4000 πόντους σε λίγους μόλις μήνες...

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

σπόντα στον euklidi crio peppa? xD

Αν καταφερναμε να βγαλουμε κανενα σκορ καλα θα ηταν :P καικε μια μητρικη χτες και ο καινουριος 980 του πεππα μαλλον εχει CD στους -108. κλαφτα χαραλαμπε :P

Link to comment
Share on other sites

Νταξ δεν είναι κάτι για τον πέππα αυτό δεν νομίζω να τον ένοιαξε η να στεναχωρήθηκε,μονο για την βενζίνη που έκαψε να έρθει μέχρι εσένα..άλλο ένα RMA στο ιστορικό του xD

Link to comment
Share on other sites

Ψόφησε και η 2η μου classified μάλλον....

Euklidi παλιοζηλιάρη θα σε σκίσω ρε.

Εμ εγω σου ειπα να παιξουμε με την δικια μου αλλα εσυ ηθελες να βαλεις την μπανανα... χαλασαμε 55 λιτρα αζωτο για την classi. χαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Νταξ δεν είναι κάτι για τον πέππα αυτό δεν νομίζω να τον ένοιαξε η να στεναχωρήθηκε,μονο για την βενζίνη που έκαψε να έρθει μέχρι εσένα..άλλο ένα RMA στο ιστορικό του xD

Tελικα μαλλον η μπανανοclassified ηταν. Ο 980 του παιζει 6.3 pifast με 1.75 :P

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που δεν εισαι ο σοφοσ :D

τωρα που θα αλλαξει η βαθμολογιση και καποια αλλα πραματα να δουμε τι θα συμφέρει να κανουμε.

ακουγεται οτι ποντους στην ομαδα θα δινει μονο το καλυτερο σκορ σε καθε κατηγορια.

αυτο σημαινει οτι τα κυπελλα χρειαζονται ακομα και στα διποντα ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω τα λειτουργικά του. Τίποτα σπουδαίο δεν είναι. Μια 150άρα εγκατάσταση Windows XP με το SP2 και μια 122ΜΒ Ταϊβανέζα Server 2003... Τίποτα πιο γρήγορο από τα γνωστά καλά κομμένα :) Το μόνο που διαφοροποιείται είναι ο τρόπος που κάνει το CDT. Μιλάμε για ΜΕΓΑΛΗ διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να στα δώσω να δεις ότι δεν είναι τίποτα πιο γρήγορο από αυτά που χρησιμοποιούμε. Απλά κάνει ένα πολύπλοκο CDT το οποίο δεν έχω δοκιμάσει ακόμα αν βοηθά τόσο πολύ.

4614c9538373ba7d.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Χαζομάρες. Αυτός ο τύπος δεν μου φαίνεται οκ. Και μάλιστα μου έκανε Report Το 32άρι μου. Ok δε φαίνεται το cpuz από τη μλκία που έκανα και ξεχάστηκα αλλά δεν ήταν παγκόσμιο ούτε 10άδα. Να δω αυτός τι θα κάνει άμα καθίσει κανένας και ψάξει ένα ένα τα σκορ του... Θα αλλάξει πάλι το ΒΟΤ έ? Όλο μ@λ@κίες κάνουν. Σίγουρα θα βρουν κάτι που δε θα συμφέρει εμάς 100%. Και κάτι που θα ξέρουν οι άλλοι και θα έχουν παίξει από πριν να είναι έτοιμοι. Το έχω βαρεθεί το θέμα. Πραγματικά το τελευταίο διάστημα έχω αρχίσει και καταλαβαίνω αυτό πο λέγανε οι παλαιότεροι να παίζω για να κάνω χαβαλέ με τους φίλους μου και γιατί το γουστάρω, γιατί αν κάθομαι και ασχολούμαι με τις μ@λ@κιες που κάνουν άλλοι θα σπαστώ και θα ξενερώσω... Έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Χαζομάρες. Αυτός ο τύπος δεν μου φαίνεται οκ. Και μάλιστα μου έκανε Report Το 32άρι μου. Ok δε φαίνεται το cpuz από τη μλκία που έκανα και ξεχάστηκα αλλά δεν ήταν παγκόσμιο ούτε 10άδα. Να δω αυτός τι θα κάνει άμα καθίσει κανένας και ψάξει ένα ένα τα σκορ του... Θα αλλάξει πάλι το ΒΟΤ έ? Όλο μ@λ@κίες κάνουν. Σίγουρα θα βρουν κάτι που δε θα συμφέρει εμάς 100%. Και κάτι που θα ξέρουν οι άλλοι και θα έχουν παίξει από πριν να είναι έτοιμοι. Το έχω βαρεθεί το θέμα. Πραγματικά το τελευταίο διάστημα έχω αρχίσει και καταλαβαίνω αυτό πο λέγανε οι παλαιότεροι να παίζω για να κάνω χαβαλέ με τους φίλους μου και γιατί το γουστάρω, γιατί αν κάθομαι και ασχολούμαι με τις μ@λ@κιες που κάνουν άλλοι θα σπαστώ και θα ξενερώσω... Έτσι είναι.

Η αλήθεια είναι ότι ακόμα δεν έχω δοκιμάσει τον τρόπο που κάνει το CDT. Αλλά προσωπική μου άποψη είναι ότι το άτομο cheat-άρει και τους κοροϊδεύει όλους ψιλό γαζί. Για αυτό είπα του junior ότι δοκίμασα τα OS του Sam και δεν είναι κάτι το τρομερό/διαφορετικό, ελπίζω να με κατάλαβε :)

Όσο για το bot, θα τα πούμε σε άλλο thread που θα ανοίξω σε λίγο. Γιατί αυτή τη φορά το παράκαναν!

Link to comment
Share on other sites

Ο Κοπριτης κέρδισε σε έναν διαγωνισμό moding μια EVGA SR-2 και ένα HAF X :hehe:

Να σημειωθει πώς το PC του Ολυμπιακού κέρδισε την πρώτη θέση και της AEK το δέυτερο :P

Post 60 και κάτω

Cooler Master Football Fever Contest - Page 3 - techPowerUp! Forums

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος μας ο Sam . Φαίνεται να είναι λίγο κάπως τα runs του, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά ότι όλα είναι fake . Ένα video ή ένα livestream θα μας έλυνε όλες τις απορίες :D

Το 32Μ με τον W3540 και τον W3570 δεν τα έχει ανεβάσει :hehe:

Μόλις τα δει ο Dinos θα του τα κάνει report :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now