esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σόφο τον έχουν πιάσει να cheat-άρει επανειλημμένα στο παρελθόν. Πρώτα ανεβάζοντας fake CPU-Z validations και έπειτα ανεβάζοντας fake SuperPi 1M runs που τα έτρεχε με Conroe αλλά έλεγε ότι χρησιμοποιούσε Allendale. Έπειτα παραδέχτηκε ο ίδιος ότι cheat-αρε και ζήτησε να του διαγράψουν το account από το XS. Το παιδί έχει ΠΟΛΥ παρελθόν, δυστυχώς όμως οι καινούριοι δεν το ξέρουν και νομίζουν ότι είναι κάνας θεός...

Link to comment
Share on other sites

Ο Κοπριτης κέρδισε σε έναν διαγωνισμό moding μια EVGA SR-2 και ένα HAF X :hehe:

Να σημειωθει πώς το PC του Ολυμπιακού κέρδισε την πρώτη θέση και της AEK το δέυτερο :P

Post 60 και κάτω

Cooler Master Football Fever Contest - Page 3 - techPowerUp! Forums

Ωραίος ο Γιώργος :D

Κάνει το καμός και στο εξωτερικό :D

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Παίδες συγνώμη που ενοχλώ...

Είπα να μην ανοίξω πάλι θέμα. Έφαγα το προφίλ μου για να δώ αν αλλάζει η ημερομηνία γέννησης αλλά δεν βρήκα τίποτα. Έκανα ένα λάθος κατά την εγγραφή και αντι για 1988 ημερομηνια γεννησης, έγραψα 1968. πώς την αλλάζω...;;Ή δεν γίνετε να αλλάξει;;

Ευχαριστώ και πάλι συγνώμη για την ενόχληση...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 2 Οκτώβρη είναι το ban εντάξει, γρήγορο γρήγορο :hehe:

Α ρε Bill, γιατί πήγες και χώθηκες πάλι; Κάνε υπομονή μέχρι να δημοσιεύσεις αυτό το άρθρο που λες τόσο καιρό ότι θα βγάλεις και κόψε τις συζητήσεις μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Bill και ελεγα να διακοσμησω με κατι τον τοιχο πανω απο το γραφειο μου..!!

Θα κανω ενα ωραιοτατο καδρο με παλια CPU που θα πεταξεις..!! απλα πες μου ωρα μερος και καδο να τα μαζεψω!:hehe:

(περα απο την πλακα ομως αμα τα πεταξεις τα θελω!:hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now