esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

χώθηκες στο δημόσιο ra?

εύγε!

:hehe::hehe:

οχι ρα!! Φανταζεσαι?? θα τους μαθαινα το frape break :hehe:

ετρεχα να βγαλω ΑΦΜ, πιστοποιητικα μονιμης κατοικιας, γιατρους κλπ κλπ

στην citi bank international θα ειμαι :D:D

Link to comment
Share on other sites

Με το που μπαίνω Συγγρού πιάνω αριστερή με 130 . Πριν μπω δεν φαινόταν τίποτα στον καθρέπτη . Με το που μπαίνω μετά από 5-6 sec βλέπω κάποιος να μου ανάβει τα φώτα.....μπαίνω δεξιά.....Audi R8 GT !!! Πήγαινε τουλάχιστον με 170-180 . Μετά από 4-5 sec εξαφανίστηκε από το οπτικό πεδίο μου....:hehe:

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

Έχω δει 2 GT.

Ασπρο όπως στην photo και ένα Κοκκινο(2 φορες απο πίσω μου να μου παίζει φώτα στην καβουρίου και τις 2 φορές)

Το άσπρο το είδα στο ribas και το κυνήγησε ένα Leon 400ps.... αν εδινα τόσα λεφτά, θα απαιτούσα να είναι σημαντικά πιο γρήγορο από ένα Leon 400ps και όχι να ζοριστεί.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα και το Leon εκανε 50Κ κοντα για να εχει 400PS!

Τα υπολοιπα 50K ενος Audi ειναι για ολα τα υπολοιπα που προσφερει + τους 4 κυκλους στο logo :P

200.000? έχει το R8 και δεν λέω για το καινούργιο Leon.

Το προηγούμενο που με λιγοτερο από 8.000? είναι 400ps εύκολα.

Βάλε ποσο αγοράζεις τώρα ένα Leon Cupra το προηγούμενο και βάλε + 8.000?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πας να δουλεψεις στη SEAT, μια χαρα θα τους ψηνεις για Cupra! :hehe:

Χωρις πλακα, δεν ηξερα οτι ηταν τοσο ακριβο το R8 - παιρνεις μια/ενα M3/EVO/Skyline και την/το κανεις 800+ αλογα με τοσα λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ γινεται ομως να τα συγκρινεις μεταξυ τους..το R8 ειναι supercar και το αλλο hot hats η οτι αλλο ειναι..!

ps: και ο αδερφος μου εχει λεον με 4αρα τουρμπινα,αλλα θα προτιμουσα να ειχε R8!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Όπως έλεγα και στους άλλους στο msn,

Εννοείται ότι δεν τα συγκρίνω τα αυτοκίνητα.

Αλλά αν είχα δώσει 250.000?(R8 v10, R-tronic) και ο άλλος βία 30.000(αν το είχε πάρει καινούργιο) και να με ζωρίζει να το περάσω, θα τα είχα κάψει τα λεφτά μου.

Δεν μιλάω για Dragster καταστάσεις, μιλάω για αμάξι που κυκοφορεί στον δρόμο.

Υπάρχουν τραγικά πολλά Leon 1 με 3071 πάνω και για 400ps το μόνο εντόσθιο που αλλάζουν είναι μπιέλες.... τα έμβολα αντέχουν.

Link to comment
Share on other sites

τα 250 που ζηταει μου φαινονται υπερβολικα..νταξει γιατι να μην παρω το αδερφακι του την λαμπο σκεφτεσαι μετα..που ειναι παλι μια κατηγορια πανω;)

Link to comment
Share on other sites

τα 250 που ζηταει μου φαινονται υπερβολικα..νταξει γιατι να μην παρω το αδερφακι του την λαμπο σκεφτεσαι μετα..που ειναι παλι μια κατηγορια πανω;)

^^

το αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

πιο πολυ τη μουρη πληρωνεις σε τετοια αυτοκινουμενα

τεχνογνωσια,εξελιξη,κοινωνικο status κ.α....

στην πορσε πληρωνεις μουρη,απο χλιδα τιποτα.. την 996 (600+ hp) εχει φιλος και μπηκε ο αδερφος μου και του λεω πως ηταν??

-σαν σκαραβαιος με τον διακοπτη απο αριστερα :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now