esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

θυμάμαι τότε στις εκλογές του 2004 που έλειπα εξωτερικό και τους είπε ο father μου ότι είμαι εκτος αλλα δεν μου ζήτησαν τίποτα όταν γύρισα! ούτε εισιτήρια ούτε τίποτα!

το καλύτερο είναι ο οικογενειακός γιατρός. αν είναι και καλός φίλος...καταλαβαίνεις :D

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι τότε στις εκλογές του 2004 που έλειπα εξωτερικό και τους είπε ο father μου ότι είμαι εκτος αλλα δεν μου ζήτησαν τίποτα όταν γύρισα! ούτε εισιτήρια ούτε τίποτα!

το καλύτερο είναι ο οικογενειακός γιατρός. αν είναι και καλός φίλος...καταλαβαίνεις :D

ή αν είναι πατέρας σου ;P..;P..;P..;P..;P..;P..

Link to comment
Share on other sites

ετσά! τον τρόπο μας τον έχουμε. τι να μας πουν τώρα και οι ανέραστοι ΔΝΤ-νητές που φαλιρίσαμε δήθεν επειδή βοηθάμε ο ένας τον άλλον ...που να τους καεί το video!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

χριστάρα τουλάχιστον εσείς κάτι θα τσιμπήσετε :D

Εννοείται.Αλλιώς το χαρτί του γιατρού έτοιμο το έχω...:hehe:

Zoro μόλις ξανακατέβω αίγιο θα πρέπει να κανονίσουμε κανένα καφέ ρε.Πατριώτης είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.......Κι εγώ την κυριακή θα δουλεύω.Πήρανε την αδερφή μου δικαστικό αντιπρόσωπο και είμαι γραμματέας της...:D

Σικέ θα ειναι οι εκλογες

Σκανδαλο στο Αιγιο, τις βλεπω τις εφημεριδες να σε βγαζουν πρωτη μουρη :hehe:

Καλημερες!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται.Αλλιώς το χαρτί του γιατρού έτοιμο το έχω...:hehe:

Zoro μόλις ξανακατέβω αίγιο θα πρέπει να κανονίσουμε κανένα καφέ ρε.Πατριώτης είσαι.

βεβαίως βεβαίως φτάνει να έρθεις εσύ Rio :D

εδώ δεν κουνήθηκα όλο το καλοκαίρι που ήθελα να έρθω άκολη!

ενώ "περισι" είχα πάει 5-6 φορες :$..

εκτος και έρθω Αθηνα το χριστουγeννo. φάληρο έχω ακόμα κάτι φιλαράκια από το σχολειό που βλεπόμαστε μια φορα στα 10 χρονια :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now