Recommended Posts

offtopic στην θέση σου δεν θα την έδινα ούτε για 600ε όχι με σύγκριση των επιδόσεων με άλλα μοντέλα αλλά με βάση ότι είναι συλλεκτική

οκ τότε καλά κάνεις

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στο Πλαίσιο μπορείς να αγοράσεις δωροεπιταγή;

Θέλω να κάνω δώρο σε ένα φίλο που φτιάχνει σπίτι, και θα του χρειαστούν σίγουρα διάφορα πραγματάκια (πολύπριζα, καλώδια, ups, κλπ) αλλά δε μπορώ να του τα πάρω δώρο... Μια δωροεπιταγή την κάνει ότι θέλει...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στο Πλαίσιο μπορείς να αγοράσεις δωροεπιταγή;

Θέλω να κάνω δώρο σε ένα φίλο που φτιάχνει σπίτι, και θα του χρειαστούν σίγουρα διάφορα πραγματάκια (πολύπριζα, καλώδια, ups, κλπ) αλλά δε μπορώ να του τα πάρω δώρο... Μια δωροεπιταγή την κάνει ότι θέλει...

Gift Cards - plaisio.gr

μη ρωτας γιατι τις χωσαν εκει μεσα, ειναι λογω αναδρομου Ερμη μαλλον :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα ένα WD Green 2TB και το Πλαίσιο λέει ότι είναι στις 7200 στροφές αλλα αν δεν χρησιμοποιείται πέφτει στις 5400. Εμένα μου είπαν γνωστοί ότι δεν φτάνει 7200 στροφές ο συγκεκριμένος. Τι ισχύει.....?

Link to comment
Share on other sites

σε μετρήσεις που έχουν γίνει, οι επιδόσεις, οι καταναλώσεις, θερμοκρασίες, θόρυβος κλπ δεν βρίσκονται στο επίπεδο των δίσκων με 7200 στροφές.

οποτε συμπεράνουμε πως δεν πάνε στις 7200 εκτος και πάνε στιγμιαία αλλα και πάλι δεν πρέπει να μας απασχολεί αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now