gprhellas

Μήπως ξέρει κανείς ποιές μνήμες OCZ είναι αυτές εδώ ?

Recommended Posts

Τί τρέχετε από δω και από κει με μνήμες ? 280? με μεταφορικά από Γερμανία, A-Data 6GB kit πουλάει ο natu που παίζει 2220MHz+ @ 7-8-7-20. Mπείτε OCX, κάντε 50 posts και δείτε :T:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα un-banned IPs έχουν οι:

hipro5, gprhellas, MoS_o/c (guess who is that one :D), sofos1990, crustytheclown και νομίζω και ο ζέστης ;):D

Δεν τολμάνε να με μπανάρουνε εμένα.Θα τη σκίσω τη σελίδα στα 4 αμα το κάνει..:crack:

Τον σόφο τον φοβούνται ότι αν τον μπανάρουνε θα κάνει νέο λογαριασμό και θα spamάρει τόσο που θα πέσει το site!!!!:lolling:

Gpr-Hipro5-Crusty είναι BRO's οπότε δεν Bannάρονται.:drinks:

Εσύ George o/c είσαι τόσο noob που είτεμ παίνεις είτε όχι δεν τους νοιάζει....:evil:

Αυτά..........:hehe::hehe::hehe: :hehe::hehe::hehe: :hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

NAI . . . αυτό είναι το όνειρο όλων :hehe:

Άμα ο μιασελίδαβιβλίου δεν έχει κάνει ban όλες τις IP απο την Ελλαδα θα μπούμε :hehe:

Καλα ρει, ακομα δεν ειδες το ποστ με τη φιλια?

Link to comment
Share on other sites

Nαι sorry 3GB είναι. Crio εμένα ενάμισι χρόνο πριν που μπήκα σαν George_o/c μου ban-αραν την IP, μετά που έκανα νέο account με όνομα MoS_o/c μου την ξανα-ban-αραν αλλά εδώ και 3-4 μήνες μου την έχουν ξε-ban-αρει και μπαίνω χωρίς πρόβλημα.

Crio είσαι n00b :hehe::D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι λέτε;Δεν μου έχουν μπανάρει ποτέ τον λογαριασμό μου :hehe:

Mόνο μια φορά που πήγα να μπω από το pc ενός φίλου μου έλεγε ότι έχω banaρισμένη IP, αλλά μετά από λίγο που ήρθα σπίτι μπήκα κανονικά....Τέλοσπάντων ο μιασελίδαβιβλίου την έχει δει κάπως με τους Έλληνες εεεεε τι να κάνουμε ας του περάσει αλλιώς.....τον κάνουμε και μισήσελίδαβιβλίου :hehe:

George o/c κάτι έμαθα για εσένα.....αν μπορέσουμε να το κανονίσουμε θα είσαι τυχερός....αλλιώς μια άλλη φορά.....:D

Link to comment
Share on other sites

Nαι sorry 3GB είναι. Crio εμένα ενάμισι χρόνο πριν που μπήκα σαν George_o/c μου ban-αραν την IP, μετά που έκανα νέο account με όνομα MoS_o/c μου την ξανα-ban-αραν αλλά εδώ και 3-4 μήνες μου την έχουν ξε-ban-αρει και μπαίνω χωρίς πρόβλημα.

Crio είσαι n00b :hehe::D

Και όπως θα έλεγε και ο Gor,μόνο αυτό θα πω:

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now