gprhellas

Μήπως ξέρει κανείς ποιές μνήμες OCZ είναι αυτές εδώ ?

Recommended Posts

Καλα ρει, ακομα δεν ειδες το ποστ με τη φιλια?

Εδώ σκέφτονται να αδελφοποιηθούν οι δύο ομάδες με ταυτόχρονη ανταλαγή αδελφοποιήσεων σε δήμους - και τα σχετικά......

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σκέφτονται να αδελφοποιηθούν οι δύο ομάδες με ταυτόχρονη ανταλαγή αδελφοποιήσεων σε δήμους - και τα σχετικά......

:handshake...:handshake...

Link to comment
Share on other sites

άντε σου έφεξε πάλι sofos ,αύριο τρέχα πρωι πρωι να της χτυπήσεις.οτι ήθελες ακριβως ειναι αυτες.και στην τελικη δεν ειναι και ακριβες για εσενα :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

άντε σου έφεξε πάλι sofos ,αύριο τρέχα πρωι πρωι να της χτυπήσεις.οτι ήθελες ακριβως ειναι αυτες.και στην τελικη δεν ειναι και ακριβες για εσενα :hehe::hehe::hehe:

Ακριβές για μένα είναι.....

Γενικά όμως ακριβές δεν είναι αν αναλογιστείς ότι αντίτοιχα κιτάκια κάνουν 500Ε+....Για τον gpr το πόσταρα που τις έψαχνε.....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

κοντεύει να κλείσει μήνας (αν δεν έχει ήδη κλείσει) και ακόμα "έρχονται..."

βρε με γαϊδουράκια κάνετε τις μεταφορές, ή απολύσατε τον product M. που είχε κάνει τις "διαπραγματεύσεις".... με την OCZ.

ρωτάω, χωρίς παρεξήγηση, γαβ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν υπάρχουν διαθέσιμες;Ούτε καν από παραγγελία δεν έρχονται; Αυτές τις μέρες θα πάω τις adata(δυστυχώς το ένα στικάκι είναι ψόφιο:hehe:) μου για rma και έλεγα να πάρω αυτές.....

Link to comment
Share on other sites

Για Πλαισιο λες GPRίδη?

Εννοείται βρε, καλή περίπτωση αλλά με τα πόδια να ερχόντουσαν θα είχαν έρθει...(εκτος και έρχονται με πλοίο οπότε δικαιολογημένα καθηστερούν, άσε που μπορεί το πλοίο να το έχουν πιάσει πειρατές......ουάου....πως με κόβετε....μαμάω αν έχω κέφια έ...)

Δηλαδή δεν υπάρχουν διαθέσιμες;Ούτε καν από παραγγελία δεν έρχονται; Αυτές τις μέρες θα πάω τις adata(δυστυχώς το ένα στικάκι είναι ψόφιο:hehe:) μου για rma και έλεγα να πάρω αυτές.....

και απο κάπου αλλού τα άκουσα αυτό, τόσο εύκολα χαλάνε οι adata...ΛΟΛ

(με τι τις ταϊζεται ωρε ....)

Link to comment
Share on other sites

Όποιοι παίζετε με Elpida MNH-E Hyper τσιπάκια μην τα παραπουσάρετε για μεγάλα χρονικά διαστήματα γιατί από ότι φαίνεται τουλάχιστον οι τωρινές παρτίδες χαλάνε εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται βρε, καλή περίπτωση αλλά με τα πόδια να ερχόντουσαν θα είχαν έρθει...(εκτος και έρχονται με πλοίο οπότε δικαιολογημένα καθηστερούν, άσε που μπορεί το πλοίο να το έχουν πιάσει πειρατές......ουάου....πως με κόβετε....μαμάω αν έχω κέφια έ...)

και απο κάπου αλλού τα άκουσα αυτό, τόσο εύκολα χαλάνε οι adata...ΛΟΛ

(με τι τις ταϊζεται ωρε ....)

Σομαλια ειναι τωρα...

Link to comment
Share on other sites

και απο κάπου αλλού τα άκουσα αυτό, τόσο εύκολα χαλάνε οι adata...ΛΟΛ

(με τι τις ταϊζεται ωρε ....)

Mε 2,1V καλά είναι; :hehe: Τι να κάνω είχα απελπιστεί δεν έβλεπε το mobo triple channel και είπα να δώσω λίγο(:D) τάση παραπάνω....Πάντως τα spec των adata λένε μέχρι 2,15V :hehe:

gpr πάρε corsair 3*2gb CL7, αν είναι να πάρεις κάτι, πάνω κάτω τα ίδια λεφτά θα σου έρθουν με τις blade CL7, εκτός και αν τις πάρεις από rma:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Mε 2,1V καλά είναι; :hehe: Τι να κάνω είχα απελπιστεί δεν έβλεπε το mobo triple channel και είπα να δώσω λίγο(:D) τάση παραπάνω....Πάντως τα spec των adata λένε μέχρι 2,15V :hehe:

gpr πάρε corsair 3*2gb CL7, αν είναι να πάρεις κάτι, πάνω κάτω τα ίδια λεφτά θα σου έρθουν με τις blade CL7, εκτός και αν τις πάρεις από rma:hehe:

oxi, δεν έχω rma, αλλά αν πάρω απο έξω (απο corsair) σε αυτό το ποσό πολύ φοβάμαι οτι θα με σκίσουν στο τελωνείο, αυτός είναι και ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λόγος που δεν τις έχω πάρει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω καταλάβει πάντως οι Blade έχουν δύο διαφορετικά PCB. Το πράσινο (stock) και το μαύρο (συνήθως είναι custom PCBs αυτά). Μέχρι στιγμής, τα πράσινα δείχνουν να τα πηγαίνουν καλύτερα. Εξάλλου όπως λέει και ο Sascha, για να γίνει μαύρο περνάει από μία διαδικασία κατά την διάρκεια της οποίας "χρωματίζεται" και έχει παρατηρηθεί ότι όταν συμβαίνει αυτό οι μνήμες δεν ανεβαίνουν τόσο ψηλά. Τώρα ...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι out of stock η Corsair τωρα που γυριζει..? :(

Ξερει κανεις ποιος ειναι ο πιο γρηγορος τροπος να φερεις κατι απο αμερικη,,? Και τι κοστος.?

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορότερος τρόπος είναι DHL-UPS.Φτηνότερος η USPS αλλά είναι Αμερικανικά ΕΛΤΑ.

Λένε 5 μέρες και μπορεί να κάνει 20.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now