crustytheclown

Γύρισε ο Μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς !

Recommended Posts

BPO δυστηχώς θα είναι "ιστορία" πλεον μία απ'αυτές τις μέρες... :(

ΟΛΑ τα hardware είναι ευπρόσδεκτα.... :)

EDIT: LOW FREQUENCY.....Έχω ακόμα να δώσω μέχρι και 1.56VCore.... μαντέψτε..... :D

Τι έγινε το αφήνει το άθλημα?

Θα κανονίσουμε να σου φέρω τις κάρτες μες στην εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

BPO δυστηχώς θα είναι "ιστορία" πλεον μία απ'αυτές τις μέρες... :(

Κι εγώ κάτι τέτοιο άκουσα...έγινε τπτ άσχημο/προσωπικό ή πάλι έκανε βλακείες και θα τον στείλουν?

Link to comment
Share on other sites

E, συνομίληκε :P, για αυτό έλεγες στο ocx ότι έχεις απογοητευτεί με κάποιον κ.τ.λ ? ;) Τί έκανε το πιτσουνάκι μου αυτή τη φορά; Μην μου πεις ότι μιλάμε ΠΑΛΙ για ultimate cheating, γιατί τότε ο τύπος είναι τρελά εθισμένος ...

Πάντως αυτό που έκανε με το 2k6 CPU test και έπαιρνε 300-400 πόντους παραπάνω στο cpu test, πολλοί λένε ότι δεν ισχύει .....................

Link to comment
Share on other sites

Hipro τα 3D του φαίνονται μια χαρά ... αν εξαιρέσουμε το "tweak" για το 2k6 CPU test το οποίο δεν πιάνει σε όλους, τα άλλα όλα είναι ok νομίζω. Τουλάχιστον τα score του είναι "on par" με αυτά του Andre.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο αν όντως τον banάρουνε τι περιμένουν?Χωρίς αυτόν η OCX χάνει 1000hwboints και είναι δεύτερη.Αν όντως έκανες πάλι λαμογιές ας τον καθαρίσουνε...

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ξαναλέω δεν νομίζω να είναι fake τα 3D results του OPB.

1)Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα:Q..

2)Αν δεν κάνουμε και λίγο πλάκα δε λέει..;P..

Link to comment
Share on other sites

Κάτι βρωμάει όντως........Το θέμα είναι ότι όλα τα σκορ αμέσως τα περάσανε ως ΟΚ.

Τι διάλο,κάνουνε τα στραβά μάτια?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι βρωμάει όντως........Το θέμα είναι ότι όλα τα σκορ αμέσως τα περάσανε ως ΟΚ.

Τι διάλο,κάνουνε τα στραβά μάτια?

Όχι, με αυτό το "κλείδωμα" ....

α. ΔΕ μπορεί να τα κάνει report κανένας και

β. ΟΥΤΕ ο ΙΔΙΟΣ ο χρήστης ΔΕΝ μπορεί να τα κατεβάσει και να ανεβάσει άλλα π.χ.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα δίκαιο έχεις πρώτη φoρά τα είδα τα screenshots.....Όλων των άλλων τα screenies έχουν fps όσο και τελικό....Άμα έχει κάνει μαιμουδιά πάλι θέλει οριστικό ban....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΡΕ!!!

ΠΟΣΟ ΓΚΑΖΜΑΣ μπορεί να είναι?????????????

Το πρώτο πράγμα που παρατήρησα στο Aquamark ήταν τα FPS και το σκορ ότι είναι παρόμοια (άρα το σκορ βγαίνει από τα FPS), ΠΟΣΟ μα ΠΟΣΟ ηλίθιος πρέπει να είναι κάποιος για να το κάνει έτσι...???

Link to comment
Share on other sites

Πολύ.....και το κάνει για δεύτερη φορά....αυτός είναι να παίξει σε low clock θα πάει το cheating....ουουου:D

Τώρα πλέον δεν υπάρχει καμία αμφιβολία(αν και εφόσον ισχύουν τα όσα λέμε) ο άνθρωπος είναι εθσμένος με το cheating.....Πάντως μετά από τόσο κόπο αν τελικά τον banάρουν πρέπει να γράψει βιβλίο(ΟPB cheat edition:hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Στο AM3 πρέπει πάτα τα Average FPS να είναι ίδια με το τελικό score Σόφο. Δεν υπάρχει κάποιο tweak που να το αναιρεί αυτό ... Μήπως όμως υπάρχει κάποια εξήγηση για αυτό, κάποιο crash, κάποιο bug με τους drivers, κάτι τέσπα ... ; :(

Σόρρυ, δεν τα είχα προσέξει guys ... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί; :(

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι τραγικό ρε συ....πρέπει να είσαι πραγματικά υπερβολικά εθισμένος για να κάνεις κάτι τόσο χοντρό και να μην προσέξεις το βασικότερο "κανόνα" που διέπει το AM3...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει νόημα :confused: ... αφού έτρεξε όλα τα υπόλοιπα benchmarks σε τέτοιες συχνότητες. Γιατί να κάνει την βλακεία σε ένα από αυτά να cheat-άρει;

Δες στα 3D του στα ORB links, τη συχνότητα του επεξεργαστή του και δες ΟΛΩΝ των άλλων.....Μετά ξαναέλα από δω να μου πείς τι είδες?.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now