Recommended Posts

Οταν με 70 ευρω παιρνεις 2x4GB 1333, και με κατω απο 100 παιρνεις 2x4GB 1600, πιστευω οτι αυτα θα περιοριστουν μονο στους benchάδες!

Είναι μόνο για τους overclockers αυτά George :) Είναι για να παίζεις 2000MHz 7-7-5 ή 1950MHz 6-7-6 ή 2200MHz 7-8-7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα ένα κιτάκι.

Όποιος προλάβει.....

SUPERTALENT WS213UX4G8 4GB (2X2GB) DDR3 SPEED SERIES PC3-17000 CL8 DUAL CHANNEL KIT - ΜΝΗΜΗ RAM - E-SHOP.GR

edit: Βγήκε μη διάθεσιμο. Η τιμούλα ενημερωικά ήταν στα 100 ευρώ. Τις είχε στα 130 και τις έβγαλε και τις ξανάβαλε στα 100. Οπότε καλό θα ταν όποιος ενδιάφερεται να κοιτάει το site.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρήγγειλα αρχικά 2, μετά με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν οτι έχουν ένα. Χτεs με ξαναπήραν και μου είπαν δεν έχουν καθόλου.

Κρίμα και ήταν πολύ καλή ευκαιρία :(

Link to comment
Share on other sites

Απο stock house

MSI Xpower @ 228?

Εγγύηση μεταχειρισμένου: 24 μήνες

Κατάσταση μεταχειρισμένου: Ελαφρώς ταλαιπωρημένη συσκευασία με όλα τα παρελκόμενα. Η μητρική πλακέτα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και πέρασε όλους τους ελέγχους χωρίς να παρουσιάσει κανένα ελάττωμα.

ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ MSI BIG BANG XPOWER - E-SHOP.GR:

ASUS RAMPAGE III EXTREME @ 240.00 ?

Εγγύηση μεταχειρισμένου: 24 μήνες

Κατάσταση μεταχειρισμένου: Ταλαιπωρημένη συσκευασία χωρίς παρελκόμενα. Η μητρική πλακέτα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και πέρασε όλους τους ελέγχους χωρίς να παρουσιάσει κανένα ελάττωμα.

ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ASUS RAMPAGE III EXTREME - E-SHOP.GR:

Link to comment
Share on other sites

Που μου ήρθε το mail είχε νομίζω δύο (τουλάχιστον) διαφορετικές προσφορές. Έναν έγχρωμο Minolta νομίζω laser και έναν μετρητή κατανάλωσης ρεύματος της hama στα 10?. Αν το εν λόγω mail είχε σκάσει από άλλο κατάστημα τώρα θα περίμενα να τα παραλάβω αυτά τα δύο.

Αλλά πριν μερικά χρόνια μου είπαν "Δεν θέλουμε τα λεφτά σας κύριε, βρίσκουμε και αλλού", οπότε σεβάστηκα την επιθυμία τους. Εγώ τράβηξα τον δρόμο μου και αυτοί τράβηξαν τον δικό τους για το άρθρο 99.....

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη. Πάντως παίζουν πολλές προσφορές γενικότερα σε φτηνές compact. Σαν τα ρούχα τις διώχνουν για να κάνουν χώρο για την νέα κολεξιόν. Σε Kodak έχω δει προσφορές, που πάει για χρεωκοπία, την canon την Α800 την έχουν πολλοί προσφορά στα 55? (σε βαθμό που αν και δεν ξέρω από φωτογραφικές έμαθα το μοντέλο επειδή το βλέπω συνεχώς μπροστά μου) και φαντάζομαι υπάρχουν και πολλές άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now