Recommended Posts

russians η αλλιώς πως να καταστρέψεις ένα supercar .:hehe:

ενα αυτοκίνητο φτιαγμένο για στροφές να τρέχει μόνο σε ευθεία . ποτε δεν εχω δει καλη εκκίνηση σε κοντρα σε αυτο το καναλι , κανείς δεν ξεκινάει καλα στο φαναρι .μαλλον φταίει η βότκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τι να την κανουν την εκκινηση με τοσα αλογα και τοση αποσταση?

αν ηταν 400αρι θα το σκεφτοταν αλλιως.

αυτος απο την αλλη μερια ξεκιναει συνεχεια ετσι .. η μεσα σε ντουμανια :hehe:

[video=youtube;BuGCts5JIpE]

Edited by 2cpu
Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;r560Y39JTAw]http://www.youtube.com/watch?v=r560Y39JTAw

πολυ μ αρέσει αυτη η φερραρι :hehe:

ειναι η κυρια που στην πιστα γίνετε σκύλα

και η aventador ειναι ο αλήτης ο αλανιάρης .

πιστεύω πως αν τα ζευγαρώσουμε αυτα τα δυο θα βγει ενα κωλόπαιδο που θα προκαλεί χάος στο πέρασμα του και καταστροφή :hehe:

τι ειπα παλι . εχω φαει ενα πακετο καραμέλες για το λαιμό με γεύση ουζο γιαυτο μαλλον :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μετά το lag ομως? :hehe: μοτέρ 2,8 λιτρα ( rb28 φοράει δηλαδή rb26 με stroker kit ) που να βγάζει 1000 άλογα χωρίς lag δεν υπάρχει, μιλάμε για αμάξι του 97 .

αν δεν κυνηγάς τα άλογα με ένα μικρότερο turbo η αν το αφήσεις twin turbo (αντε να βάλεις λιγο μεγαλύτερα από τα μαμα) έχεις αισθητά λιγότερο lag .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια . Καινουριο μελος σχετικα και τωρα ανακαλυψα αυτο το τοπικ . Καμενος με τα 4τροχα και εγω . Το αγαπημενο μου ειναι κατι τετοιο

[video=youtube;-sGN7VPQTC4]

Πραγματικο τερας με κινητηρα με 4 ροτορες . Τρελος ηχος .

Ακομα δεν εχω αγορασει αυτοκινητο καθως ειμαι 18 στα 19 αλλα μαζευω λεφτα με στοχο να παρω ενα rx8 οποτε μπορεσω τωρα που πεφτουν οι τιμες τους λογο βενζινης

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;5fHoJDA0YPI]

ας τον πυροβολήσει κάποιος αυτον και τον αλλο που τόλμησε και το έβαψε . αυτη την κακογουστια ρε γμτ την έμφυτη έχουν ολοι οι μαύροι ραπερς χιπχοπαδες γιομαδαφακα γιο γιο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now